Jump to content

Pascal Usb Multiboot Extreme Edition V3.0 - 2015

bypascal
 Share

Recommended Posts

Mükemmel görünüyor.HDD Regenerator,Acronis ve GParted olmazsa olmaz.Win 8.1 PE ve Blue XP'de olmalı.Global  ^_^ Ayrıca imajlar hazırda mevcut atabilirim.Usb disk hazır sabırsızlıkla bekliyorum :)

gparted knoppix te mevcut hatta diskle ilgili her şey var içinde

Eski PC leri artik emekliedelim.

eski pc leri emekli edemeyiz ne yazıkki çünkü herkezde yeni pc yok ve teknik servistekilerin önüne her zaman yeni pc gelmiyor.

Hocam ellerine sağlık 10 numara görünüyor nacizane bir iki önerim olacak windows 8.1 varken windows 8 e gerek olmadığını düşünüyorum, bu s,stemde bir tane şifre kırıcı olması gerektiğini düşünüyorum, hiren boot ta falan var ama direk çalışan bir image olsa daha hızlı bir şekilde şifre kırma işlemini halledebiliriz böylelikle.

bunların dışında tasarım 10 numara olmuş bence. sabırsızlıkla bekliyorum. 

iyi çalışmalar 

şifre kırma ile ilgili sağlam bir program ekledim ayrıca diğer toolslardada nevcut..

Matlab da var o da 27gb gibi birsey sonucta o da driverpack solution gibi

Hocam senin bilecegin birsey tabii de ben senin v2 yi kullanıyorum 32gb lik transced de fazla kalan yerede office 07-10-13 dosyarını ve drp koydum tam kurtarma paketi oldu birde hiren boot usb var rahatlıyorum bunlarla. Bana gore ekli olması daha faydalı ama adam o dosyayı usb den sildi mi yine boyut azalmış olur.

Aslında windows için Office veya Ashampoo, Linux vb Libre Office gibi dosyalar eklenebilir boyle tam bir bilgisayarcının ihtiyacını karşılar.

No: Linux Ubuntu vb Libre Office zaten otomatik yuklu geliyor ama farklı versiyon lar için dedim.

office 2013 ü autorun olarak ekleyeceğim sisteme...

Şifre kırıcı olara bootpass var ama tamamına yakını rusca.

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4487280

şifre kırma ile ilgili sağlam bir program ekledim ayrıca diğer toolslardada nevcut..

drive rpack boyutu çok büyük gereksiz yere şişirmeye gerek yok zaten multibootla alaksı yok onun isteyen zaten indirip belleğind eyer vars aayrı olarak ekleyebilir sen en kolay mutlibootda menüsünü ekle driverpack dosyasını ayrı olarak isteyen indirip oraya atar multiboot  dosyayı şişirmemek lazım resimd egörülen Windowslar olsun   win8 ve win 8.1 ayrı olabilir kiminde  orignal w.n8 var kurup lisansını kullanabilir

win ler otomatik aktivasyon istemeyen kullanmaz.

• Replies 336
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evet üstad driverpack i autorun şeklinde ekleyeceğiz eklersek ama çok büyük boyutu var ben şahsen istemiyorum ama isteyen arkadaşlar var o yüzden kararsız kaldım.

ya bu multiboot'u herkes ya flash diskte ya da hard diskte tutacak ve oradan boot edecek. isteyen bir klasör açıp atsın içinde DRP'yi, sonuçta boot edilebilen bir şey değil DRP. Boyutu boşuna yükseltmeye gerek yok. İsteyen diskine koyar.

Ne zaman paylaşacaksınız peki şuan için her şey ekli duruyor sistemde

o grafiksel tasarım ama yakın zamanda upload a geçeriz.. meselaaa 3 veya gün sonra olabilir.

ya bu multiboot'u herkes ya flash diskte ya da hard diskte tutacak ve oradan boot edecek. isteyen bir klasör açıp atsın içinde DRP'yi, sonuçta boot edilebilen bir şey değil DRP. Boyutu boşuna yükseltmeye gerek yok. İsteyen diskine koyar.

bende öyle düşünmeye başladım driver pack koymayacağım hatta şu hirens e bile kıl olmuyo deyilim DLC boot var aslında bilmem koysammı?? bu hirens multibootlarda alışkanlık oldu başka bişi değil.

bende öyle düşünmeye başladım driver pack koymayacağım hatta şu hirens e bile kıl olmuyo deyilim DLC boot var aslında bilmem koysammı?? bu hirens multibootlarda alışkanlık oldu başka bişi değil.

hiren's boot cd candır ya, içindeki araçlar çok güzel kategorilendirilmiş ve işe yaramayan hiç araç yok. bizim gibi adamların sağ koludur :)

Hocam uefi işini hallettiniz mi

Dlc boot ne demek kendimiz mi eklicez hirensi falan

DLC boot hiren gibi bir alet çantası fakat görsel olarak güzel tabii içindeki programlarda kullanışlı.. uefi beni bezdir di uğraşıyorum onun için lakin sisteme entegre etmenin bir yolunu arıyorum.. vel hasıl entegre etsem boot ekranı ikiye bölünecek belki koymayabilirim.

Edited by bypascal

hocam muhteşem görünüyor serviste kullanılabilecek herşeyi koymuşsun maşallah password reset programı bellimi hocam yerel hesap 8 ve 8.1 parola reset öğrenmekte zorluk çekiyorum.

Passcape Reset Windows Password diye düşünüyorum.. nasıl iyimidir. bana tutarlı ve güzel geldi

Edited by bypascal

Elinize sağlık Harika gözüküyor..

Driver Pack solution veya SamDrivers
Office 2013 - 2010 - 2007 Sürümleri

Windows Server 2008

ekli olursa çok iyi olur.

arkadaşım bu multiboot sistemi, neden hala programları eklettirmeye çalışıyorsunuz? boot edebileceğimiz araçları kıyaslıyoruz biz. bu multibootu koyacağınız hard diske açın bir klasör atın oraya programlarınızı. 

kardeş ellerine sağlık inş. en kısa zamanda çıkarırsın çünkü halen v2 yi kullanıyorum ayrıca hiren ve ghost olmazsa olmazlardan bunları silmezsen sevinirim. Başarılarının devamını diliyorum kolay gelsin esen kalın

kardeş ellerine sağlık inş. en kısa zamanda çıkarırsın çünkü halen v2 yi kullanıyorum ayrıca hiren ve ghost olmazsa olmazlardan bunları silmezsen sevinirim. Başarılarının devamını diliyorum kolay gelsin esen kalın

hiren hali hazırda mevcut norton ghost DLC boot içinde mevcut..

Passcape Reset Windows Password diye düşünüyorum.. nasıl iyimidir. bana tutarlı ve güzel geldi

Hocam sen iyi diyorsan sıkıntı yok multiboot üzerine olacağı için extra office driver pack kurulum olan programlar koymayın hocam boşa yer kaplıyor bi zahmet millet onuda erinmeyin elle kurun. bu şekil bence çok iyi

• Editor

Arkadaşlar 

Driver Pack, Office ve Katılımsız gibi uygulamalar, amacı dışına çıkmaması ve boyutu artırmaması için Multiboot'a eklenmeyecek..

Bu tür uygulamalar için Multiboot USB içinde [sorun çıkmazsa] ufak bir düzenleme yapılacak...

Zâten Multiboot içinde tüm sürümlerde #--- TAKIM CANTASI ---# klasoru bu tür işler için var..

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Driver Pack        = ~±9 GB

Office 2013 ISO = ~±2 GB

Katlımsız Paketi = ~±2 GB

Bu şekilde USB belleğe eklemeyi düşünenler için 32 GB bellek yetersiz gelecektir..

Edited by semsibey

Sistem gercekten harika. Xp sata driverli sürümü koymaniz yeterli bence. Menüdeki windows 10 - 8.1 ve 7 xp deki isolari kendimiz koyarsak harika olur. Eski pc 7 eski pc 8.1 gerek duymuyorum. Ben sahsen windows 10 - 8.1 ve 7 xp yazan yerlere msdn sürümleri koymayi düsünüyorum freeboxada güncel sürümleri atarim. Driver programlari o kadar sart degil. hatta olmasa daha kullanisli olur.

Birde cd den calisabilen windows 7 veye 8.1 bir sürüm eklenebilir mi bilmiyorum. olursa fena olmaz. Onun haricinde hersey harika söylenecek pek fazla söz yok. 

• Editor

Sistem gercekten harika. Xp sata driverli sürümü koymaniz yeterli bence. Menüdeki windows 10 - 8.1 ve 7 xp deki isolari kendimiz koyarsak harika olur. Eski pc 7 eski pc 8.1 gerek duymuyorum. Ben sahsen windows 10 - 8.1 ve 7 xp yazan yerlere msdn sürümleri koymayi düsünüyorum freeboxada güncel sürümleri atarim. Driver programlari o kadar sart degil. hatta olmasa daha kullanisli olur.

Birde cd den calisabilen windows 7 veye 8.1 bir sürüm eklenebilir mi bilmiyorum. olursa fena olmaz. Onun haricinde hersey harika söylenecek pek fazla söz yok. 

Benzer bir cevabı burada verdiler :)

Sistem gibi Arkadaşlarımız da Harika :)

ustalarimin dedigi gibi multiboot icin en az 32 gb gerekir evet ve ayrica herkez icin gecerlidir sizler her kisinin katlimsiz da olsa yada sade kurulum da olsa kullanmak istemezsiniz benim görüsüm o yönde bende bazen secici oluyorum bu konularda ben multiboot da ayri bir klasör icersine oto program kurmak icin bir calisma indirdim programlarimi atiyorum ordan kuruyorum sizlerde öyle yapmanizi tavsiye ederim