Jump to content

Konu Ve Mesajların Düzenlenmesi Hakkında

KintaRo
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar. Yönetim olarak zamanla tecrübe ederek aldığımız karar sonucunda, kullanıcıların açtığı konu ve mesajlar, açılış tarihinden 15 gün sonraya kadar düzenlenebilecek, sonraki tarihlerde düzenleme imkanınız olmayacaktır. Eğer link yenileme gibi zorunluluktan doğan düzenleme ihtiyaçlarınız olursa, konularınızı rapor ederek bizi durumdan haberdar edin. Düzenleme kilidini açıp, düzenleme yapmanıza imkan vereceğiz. İyi forumlar.

TnC Team

• 4 ay sonra...

Şahsi görüşüm doğru bir karar olmadığıdır. Birincisi bu sayede flood un önünü alamazsınız (gerçi burası beni ilgilendirmez ben arkadaşlarımız için söylüyorum) ikincisi ise zaten istediğiniz mesajı değil sadece kendi mesajlarınızı düzenleme yetkisinden bahsediyoruz. forum kelime anlamı itibariyle tartışma demektir. insan yanlış fikirlerini gerektiğinde düzeltebilmelidir ama "izin almadan". siz hiç fikrinizi değiştirmek için birilerinden izin aldınız mı?

Bu cevabı tartışma amacıyla yazmadım. kendi kişisel düşüncelerimdir. Saygılar... 

• 4 ay sonra...

Merhaba arkadaşlar. Yönetim olarak zamanla tecrübe ederek aldığımız karar sonucunda, kullanıcıların açtığı konu ve mesajlar, açılış tarihinden 15 gün sonraya kadar düzenlenebilecek, sonraki tarihlerde düzenleme imkanınız olmayacaktır. Eğer link yenileme gibi zorunluluktan doğan düzenleme ihtiyaçlarınız olursa, konularınızı rapor ederek bizi durumdan haberdar edin. Düzenleme kilidini açıp, düzenleme yapmanıza imkan vereceğiz. İyi forumlar.

TnC Team

Selam

Buradaki yazdığınız hakkında bir bilgim yoktu ama her şeyin sizin elinizde olduğuna göre neden böyle bir kararı aldınız onu benimseyemedim.

Forumu kirletmemek veya yük getirmemek açısından eski açılan konuyu düzenlemek daha mantıklı değil mi sizce?

Örneğin; Şuradaki http://www.tnctr.com/topic/301829-windows-10-1511-ayo-1x12-surumleri/açtığım konuya sizin izniniz olmadan yeni bir ekleme veya düzenleme yapamayacaksam, bunun bir anlamı kalmıyor ki.

Gecenin bir saatinde şurayı açın ben konuyu düzenlemem lazım demem mi gerekiyor. Tabii ki o saatte birilerini bulabilirsen forumda?

Bence siz bu konu hakkında biraz düşünün ve yeni bir karar alarak bu durumu ortadan kaldırın..

Saygılar ve kolay gelsin..

Selam

Biz o konu hakkında çok düşündük ve kararımızı bu yönde aldık zaten. İyi niyetimizi suistimal eden kullanıcılar yüzünden kurunun yaş da yanıyor maalesef. Düzenleme ihtiyacınız olduğunda konuyu rapor edip ufak bir açıklama yazmanız yeterli olacaktır.

sanırım kullanıcılar açtıkları konuları silip gitmesinler diye, bence bi yönden yönetim haklı tabiki her insan bir değil ama adam paylaşım yapıyor sonra forumda birine kızıyor yada ters düşüyor konuyu silip gidiyor paylaşımın doğasına ters :)

Selam

Çok radikalca bir karar.

Siz bazı site ve parti yönetimlerini çoktan aşmışsınız. :)

Kolay gelsin..

sanırım kullanıcılar açtıkları konuları silip gitmesinler diye, bence bi yönden yönetim haklı tabiki her insan bir değil ama adam paylaşım yapıyor sonra forumda birine kızıyor yada ters düşüyor konuyu silip gidiyor paylaşımın doğasına ters :)

Selam

Birine kızıpta mesajını silecekse, düzenlemek için site yönetiminden izin isteyecek ve verilen izin doğrultusunda da açtığı konusunu silecektir üstadım..

Eğer ben bir paylaşım yapıyorsam, bunu istediğim zaman düzenleyebilmem lâzım..

Radikalca veya çok bencil bir karar. :(

Kolay gelsin..

Ayrıca;

Ben de site yönetiminin bu radikalca kararına karşılık, forumda verdiğim tüm linklerin bağlantılarını kestim. Ne zaman ki bu kararlarını değiştirirler, o zaman bende siteye katkıda bulunmaya çalışırım..

Mesela bu link devre dışı kalmıştır! http://www.tnctr.com/topic/301829-windows-10-1511-ayo-1x12-surumleri/

Site yönetimine kolay gelsin..

hahahahahaha

Konu çöp kutusuna taşımış.. http://www.tnctr.com/topic/301829-windows-10-1511-ayo-1x12-surumleri/

Bunu beğenmedim sil gitsin, ne kadar mantıksız ve radikalca bir anlayış tarzıdır ki, benim/bizim dediğimizden başka bir şey olmaz demek!

Kolay gelsin....

• Administrator

Selam

Çok radikalca bir karar.

Siz bazı site ve parti yönetimlerini çoktan aşmışsınız. :)

Kolay gelsin..

Selam

Birine kızıpta mesajını silecekse, düzenlemek için site yönetiminden izin isteyecek ve verilen izin doğrultusunda da açtığı konusunu silecektir üstadım..

Eğer ben bir paylaşım yapıyorsam, bunu istediğim zaman düzenleyebilmem lâzım..

Radikalca veya çok bencil bir karar. :(

Kolay gelsin..

Ayrıca;

Ben de site yönetiminin bu radikalca kararına karşılık, forumda verdiğim tüm linklerin bağlantılarını kestim. Ne zaman ki bu kararlarını değiştirirler, o zaman bende siteye katkıda bulunmaya çalışırım..

Mesela bu link devre dışı kalmıştır! http://www.tnctr.com/topic/301829-windows-10-1511-ayo-1x12-surumleri/

Site yönetimine kolay gelsin..

hahahahahaha

Konu çöp kutusuna taşımış.. http://www.tnctr.com/topic/301829-windows-10-1511-ayo-1x12-surumleri/

Bunu beğenmedim sil gitsin, ne kadar mantıksız ve radikalca bir anlayış tarzıdır ki, benim/bizim dediğimizden başka bir şey olmaz demek!

Kolay gelsin....

Ne yapsaydık? Konu linkleri çalışmayan bir konuyu aktif mi bıraksaydık? Sen uzlaşmaya girmeden önce silahları çekersen, sonucuna katlanırsın. 

Bir talepte bulunmanın yöntemi bu değildir. Öncelikle sorunu saptayalım, sonra soruna çözümler bulalım. Bu şekilde, "atarlı giderli" hareketlerde bulunmak kimseyi hoşnut etmez. Aksine, karşı tarafın nefretini kazanırsınız.

Sorun bu değil aslında. İsteyen konusunu silsin hiç önemli değil fakat forumda bir çok kişi şifresini çaldırıyor. Kötü niyetli kişiler bu kişilerin kullanıcı hesaplarına girip, mesajlarını siliyorlar. Sırf foruma zarar verme niyetindeki bu kişileri engellemek için aldığımız onca önlemden birisidir bu da. 

yazmayayım,yazmayayım dedim içimde kalır şimdi adam haklı, mesela ben bir yazılım geliştirip konu açıp kullanıcıya sunuyorum fakat istenmeyen nedenlerden dolayı yazılımı güncellemem gerekiyor ok güncelledim, sıra konuyu düzenlemeye gelecek gidip saat başı veya her gün yetkililerden konuyu düzenlemem izin verin mi diyeceğim? böyle bir kuralı yemin edeim ilk defa bu forum'da gördüm güvenlikten bahsediyorsunuz, dünyaca ünlü birçok siteye üyeyim ve bu sitelerin güvenliği bu forum'dakinden çok daha fazla yinede bunun gibi kurralar yok isteyen istediği zaman konusunu düzenliyor. 7 yıldır bu foruma üyeliğim var ama hala konumu malesef ki bende düzenleyemiyorum "belirtiğim halde" alt altta ileti atamkatn yemin ederim bıktım.Bunlarıda geçtim bugün forumun ne düşünüyorsunuz bölümüne birşeyler yazmıştım ve sevgili moderatörümüz tarafından uyarıldım "efendim böyle çalışmıyoruz" isterseniz konu açın isteyen indirip kullanır.Forum kurralarını bende çok iyi biliyorum fakat olumlu bir cevap almadan neden zahmete girip o kadar uğraşıpta konu açayım ? kullanıcılardan olumlu birkaç cevap alır konumu açardım ama bunun yerin laf yedim neyse, bunu sohbet-chat bölümüne'de açabilirdim ama dediğim gibi bunun gibi ufak şeylere konu açılmaz benim bildiğim.Efendim o zaman sizde 1000'lerce forum'da olduğu gibi chatbox yapın ve bunlar orada konuşulabilsin, chatbox kullanmak içinde tnc sever olmamız gerekiyor ama.Bende sever olmayı biliyorum ,bende destek olmak isterim ama sırf bu tip gereksiz kural ve aldığım gereksiz cevaplardan dolayı hep vazgeçtim , ama tnc sever dediğimiz kişilerden bu foruma yıllarca daha çok yardımım dokunmuştur bunu'da göz önünde bulundurmak lazım neyse uzatmaya gerek benim söylemek istediklerim bunlar kim nasıl isterse öyle anlasın iyi forumlar

Bu çözümün en iyi çözüm olduğunu iddia etmedik zaten, sadece elimizdeki en iyisi bu dedik. sk8er_boi'un dediği gibi atarlı giderli konuşmadan medeni insanlar gibi çözümler üretebilir, uygulamaya geçirilebilir. Ama siz onun yerine tehditkar konuşmayı tercih ediyorsunuz. Biri linklerini kaldırıyor, biri şartlar gerçekleşirse konu açarım diyor. Doğru şeyler değil bunlar. Varsa IPB sisteminden iyi anlayan arkadaşlar, buyursun önerilerini versin. belki bilmediğimiz bir ayarı vardır, belki bu iş için bir eklentisi vardır. Bizim kapımız açık. Atara atar, gidere gider, senin yaptığın gider benim hoşuma gider zamanlarını aşmış olgun insanlarız sonuçta.

• Administrator

yazmayayım,yazmayayım dedim içimde kalır şimdi adam haklı, mesela ben bir yazılım geliştirip konu açıp kullanıcıya sunuyorum fakat istenmeyen nedenlerden dolayı yazılımı güncellemem gerekiyor ok güncelledim, sıra konuyu düzenlemeye gelecek gidip saat başı veya her gün yetkililerden konuyu düzenlemem izin verin mi diyeceğim? böyle bir kuralı yemin edeim ilk defa bu forum'da gördüm güvenlikten bahsediyorsunuz, dünyaca ünlü birçok siteye üyeyim ve bu sitelerin güvenliği bu forum'dakinden çok daha fazla yinede bunun gibi kurralar yok isteyen istediği zaman konusunu düzenliyor. 7 yıldır bu foruma üyeliğim var ama hala konumu malesef ki bende düzenleyemiyorum "belirtiğim halde" alt altta ileti atamkatn yemin ederim bıktım.Bunlarıda geçtim bugün forumun ne düşünüyorsunuz bölümüne birşeyler yazmıştım ve sevgili moderatörümüz tarafından uyarıldım "efendim böyle çalışmıyoruz" isterseniz konu açın isteyen indirip kullanır.Forum kurralarını bende çok iyi biliyorum fakat olumlu bir cevap almadan neden zahmete girip o kadar uğraşıpta konu açayım ? kullanıcılardan olumlu birkaç cevap alır konumu açardım ama bunun yerin laf yedim neyse, bunu sohbet-chat bölümüne'de açabilirdim ama dediğim gibi bunun gibi ufak şeylere konu açılmaz benim bildiğim.Efendim o zaman sizde 1000'lerce forum'da olduğu gibi chatbox yapın ve bunlar orada konuşulabilsin, chatbox kullanmak içinde tnc sever olmamız gerekiyor ama.Bende sever olmayı biliyorum ,bende destek olmak isterim ama sırf bu tip gereksiz kural ve aldığım gereksiz cevaplardan dolayı hep vazgeçtim , ama tnc sever dediğimiz kişilerden bu foruma yıllarca daha çok yardımım dokunmuştur bunu'da göz önünde bulundurmak lazım neyse uzatmaya gerek benim söylemek istediklerim bunlar kim nasıl isterse öyle anlasın iyi forumlar

Gönderdiğiniz konuları 15 güne kadar düzenlemeye izin var. Bu süre artırılabilir. Daha eski konular yeniden açılabilir. 

Bu özelliği daha önce de kapatalım dedik fakat yine aynı olaylar tekrar etti. Eğer durum bunu gerektirmeseydi bu şekilde önlemler almazdık.

Haftalarca her sabah forumun anasayfasından binlerce içi küfür yazılı postu temizlemek zorunda kalınca, bir şeyler yapmak gerekiyor maalesef.

Arkadaşlar bu konu düzenleme kilidini sk8erboi den rica edip açtırmıştım. Winvistafiko nun isteği üzerine. Konusunu düzenlemek istiyordu. Bu karardan 2 gün bile geçmeden bazı üyeler konularını silmeye başladılar. İnanın açtırdığıma pişman oldum. sk8erbonin dedikleri aynen doğrudur. Keyfi bir karar değildir.

Bay KG linklerini pasifleştirmeni anlayamadım. 15 gün süresince konu düzenleme yetkiniz oluyordu zaten. Gerçekten hayal kırıklığına uğrattınız beni... Saygılarımla

Gönderdiğiniz konuları 15 güne kadar düzenlemeye izin var. Bu süre artırılabilir. Daha eski konular yeniden açılabilir. 

Bu özelliği daha önce de kapatalım dedik fakat yine aynı olaylar tekrar etti. Eğer durum bunu gerektirmeseydi bu şekilde önlemler almazdık.

Haftalarca her sabah forumun anasayfasından binlerce içi küfür yazılı postu temizlemek zorunda kalınca, bir şeyler yapmak gerekiyor maalesef.

anlıyorum tabiki'de, uğraştığınızı bende biliyorum uyarıyı kaldırın küfredeni daha ilk küfüründe forum'dan sonsuza dek uzaklaştırın burası dingo'nun ahrı değil diyip uzaklaştırın, gel bakalım bir daha yapsın.herkes medeni bir şekilde konuşup tartışabilsin bu böyle olmalı yoksa bunların önüne geçilemez misal ben küfür ve argo'dan nefret ederim ve bunu yapan kişiden'de yerinizde olsam o dakika banlarım belki forum kullanıcıları azalır ama az ve temiz bir topluluk oluşmuş olur, ilerleyen zaman içerisinde daha'da iyileşir diye düşünüyorum karar sizin yinede

Edited by sk8er_boi

anlıyorum tabiki'de, uğraştığınızı bende biliyorum uyarıyı kaldırın küfredeni daha ilk küfüründe forum'dan sonsuza dek uzaklaştırın burası dingo'nun ahrı değil diyip uzaklaştırın, gel bakalım bir daha yapsın.herkes medeni bir şekilde konuşup tartışabilsin bu böyle olmalı yoksa bunların önüne geçilemez misal ben küfür ve argo'dan nefret ederim ve bunu yapan kişiden'de yerinizde olsam o dakika banlarım belki forum kullanıcıları azalır ama az ve temiz bir topluluk oluşmuş olur, ilerleyen zaman içerisinde daha'da iyileşir diye düşünüyorum karar sizin yinede

abi banlamak çözüm değilki yeniden üye oluyor bi bitmediler ...

Ayrıca;

Ben de başta sizin gibi uygulamanın yanlış olduğunu düşünüyordum. Ancak buna karşılık verdiğiniz bu tepki şekli yanlış. Nedenini açıklayayım:

Bu forum türkiyeyi işletim sistemi modifiye kavramıyla tanıştırmıştır. Öncülüğünü de morning, blackman12, mrnxdmx, fsm gibi arkadaşlarımız yapmışlardır. Bugün bluelife, motun, köylü, progressive, extended,nous gibi arkadaşlarımız devam ettirmektedir. (İsmini unutup söylemediklerim kusuruma bakmasınlar) Bu isimleri hikaye olsun diye saymadım. Bu arkadaşlarımız insanı deli edecek, çileden çıkaracak, kafayı yedirtecek durumlarla karşılaşmasına rağmen link silme, paylaşım silme gibi şahsi olarak çocukça düşündüğüm yollara gitmemişlerdir. Bence onların bu hareketleri ders niteliğindedir.

Yönetici arkadaşların ayrı ayrı açıklamalarını henüz öğrendikten sonra akabinde sizin bu yaklaşımınız da haklı olduklarını gösteriyor. Zaten kintaro açıkça söylemiş "kurunun yanında maalesef yaş da yanıyor." Şahsen bu açıklamadan sonra çok da problem edip büyütülmemesi gerektiğini düşünüyorum.

Ayrıca açık açık söylüyorlar daha iyi bir fikriniz varsa buyrun söyleyin beraber daha iyi bir çözüm bulalım diyorlar. Daha neyin peşindesiniz :)

Meselenin ikinci bir yönü daha var (Biliyorum uzatıyorum ama yazmasam dert olacak kusuruma bakmayın)

Daha önce bilgi ve çalışma paylaşımları çok fazla yapılırken bugün emek hırsızları yüzünden veya bir iki numara öğrenince kendini işin üstadı ordinaryus sananlar yüzünden son zamanlarda forumda bu anlamda çok ciddi biçimde azalma görülmüştür. Bunun üstüne siz ve sizin gibiler de konularını silince sanırım yönetici arkadaşlar böyle bir karar almışlar. İtiraf etmem gerekirse bu karara ben de başta çok kızmıştım ama bence daha iyi bir yöntem bulunana isabetli bir karar almışlar.

Öneri olarak şunu söyleyebilirim. Eğer mümkünse açılan konuların düzenlenmesi için raporlama devam etsin ama konu altında mesajların değiştirilmesi için edit seçeneği aktif olsun. Saygılar...

Ne yapsaydık? Konu linkleri çalışmayan bir konuyu aktif mi bıraksaydık? Sen uzlaşmaya girmeden önce silahları çekersen, sonucuna katlanırsın. 

Bir talepte bulunmanın yöntemi bu değildir. Öncelikle sorunu saptayalım, sonra soruna çözümler bulalım. Bu şekilde, "atarlı giderli" hareketlerde bulunmak kimseyi hoşnut etmez. Aksine, karşı tarafın nefretini kazanırsınız.

Sorun bu değil aslında. İsteyen konusunu silsin hiç önemli değil fakat forumda bir çok kişi şifresini çaldırıyor. Kötü niyetli kişiler bu kişilerin kullanıcı hesaplarına girip, mesajlarını siliyorlar. Sırf foruma zarar verme niyetindeki bu kişileri engellemek için aldığımız onca önlemden birisidir bu da. 

Selam

Sizin bu tutumunuza insan atar da tutar da üstadım..

Buradaki sizin forum üyeleriniz veya misafirler için, ben gece saat 04, 05 de dosya yükleyip bitiriyorum, düzenleme yapıp yeni linkleri vereceğim ama o da ne? konuyu düzenleyemiyorum. Bu sizce mantıklı bir durum mu? O saatte hanginizi bulacağım klavye başında?

15 gün izinlisiniz, 16 gün yönetimden izin almanız gerekiyor. Bu mantığı veya gerekçeyi anlayamadım açıkçası. Eğer ben bir şey yapacaksam zaten 15 gün içinde yaparım açtığım konuya veya yanıtladığım iletiye...

Tasarlamak mantığı, mantık aklı, akıl da zihni çalıştırarak bir bütün ortaya çıkar sayın @sk8er_bot.

Diğer yandan; Nefret kazanacaksam bu sizden olsun. Bir kişi benden nefret etmiş, umrumda bile olmaz. Ama sayısını bilemediğim o kadar çok arkadaşım, eşim dostum ve servis verdiğim insanlar var ki, onların sevgisi bana yeter de artar bile..

"İsteyen konusunu silsin hiç önemli değil fakat forumda bir çok kişi şifresini çaldırıyor. Kötü niyetli kişiler bu kişilerin kullanıcı hesaplarına girip, mesajlarını siliyorlar." diyorsunuz. Eğer bu kişi yada kişiler, böyle bir şeyi yapmak için sizden izin isterler ve sizde izni verdikten sonra bu silme işini gerçekleştiremezler mi sizce? Siz bu kişilerin kim olduklarına dair bir izleme yöntemimi kullanıyorsunuz? Yani kişinin doğru kişi olup olmadığını görebiliyor musunuz? :)

Neyse boş ver forum sizin kural sizin ama haksızlık ve radikalca bir tutum.

Kolay gelsin..

• Administrator

Selam

Sizin bu tutumunuza insan atar da tutar da üstadım..

Buradaki sizin forum üyeleriniz veya misafirler için, ben gece saat 04, 05 de dosya yükleyip bitiriyorum, düzenleme yapıp yeni linkleri vereceğim ama o da ne? konuyu düzenleyemiyorum. Bu sizce mantıklı bir durum mu? O saatte hanginizi bulacağım klavye başında?

15 gün izinlisiniz, 16 gün yönetimden izin almanız gerekiyor. Bu mantığı veya gerekçeyi anlayamadım açıkçası. Eğer ben bir şey yapacaksam zaten 15 gün içinde yaparım açtığım konuya veya yanıtladığım iletiye...

Tasarlamak mantığı, mantık aklı, akıl da zihni çalıştırarak bir bütün ortaya çıkar sayın @sk8er_bot.

Diğer yandan; Nefret kazanacaksam bu sizden olsun. Bir kişi benden nefret etmiş, umrumda bile olmaz. Ama sayısını bilemediğim o kadar çok arkadaşım, eşim dostum ve servis verdiğim insanlar var ki, onların sevgisi bana yeter de artar bile..

"İsteyen konusunu silsin hiç önemli değil fakat forumda bir çok kişi şifresini çaldırıyor. Kötü niyetli kişiler bu kişilerin kullanıcı hesaplarına girip, mesajlarını siliyorlar." diyorsunuz. Eğer bu kişi yada kişiler, böyle bir şeyi yapmak için sizden izin isterler ve sizde izni verdikten sonra bu silme işini gerçekleştiremezler mi sizce? Siz bu kişilerin kim olduklarına dair bir izleme yöntemimi kullanıyorsunuz? Yani kişinin doğru kişi olup olmadığını görebiliyor musunuz? :)

Neyse boş ver forum sizin kural sizin ama haksızlık ve radikalca bir tutum.

Kolay gelsin..

Bakın daha iki gün önce aynı  şekilde milano88'in hesabı hacklendi. Zamanlama çok manidar gerçekten. Bu kural yüzünden kendisinin eski postları duruyor. Yoksa tüm mesajları bir nah işareti ile değişmişti şimdiye. Demek ki pek de haksız sayılmayız.

Bakın daha iki gün önce aynı  şekilde milano88'in hesabı hacklendi. Zamanlama çok manidar gerçekten. Bu kural yüzünden kendisinin eski postları duruyor. Yoksa tüm mesajları bir nah işareti ile değişmişti şimdiye. Demek ki pek de haksız sayılmayız.

Tekrar selam

Bu hesap çalma olaylarını zamanında benim sitem varken, onlarca kez yaşadım ve bu yüzden de 5 bin üyeyi tek kalemde sildim.. Çünkü veri tabanını çalmışlardı. Kolay olan şifreleri bulup giriyorlardı siteye. Bende bir kural getirmiştim o zamanlar. Üye kayıt olurken şifrelerin belirli yerine bir tane alt çizgi(_) (Örnk. 35_izmirli gibi) konması hakkında. Yapmayanları da ben değiştirip mail adreslerine gönderiyordum ama kişinin açtığı konuyu düzenleyebilme veya herhangi bir kısıtlama getirmiyordum. Üye olarak her hakka sahiptiler.

Ancak benim bilmediğim bir konu hakkında açtığım başlık içinde verilen cevap biraz manidar dı. @Kintaro deseydi ki, hangi konuyu düzelteceksin onu açayım diye. Bu kadar tantanaya mahal vermemiş olacaktık.

Canı sağolsun ne diyeyim. Demekki kısmette bu kadar zaman da harcamak varmış bu konuda. :)

Kolay gelsin..

sen neden düzenleyemiyorum diye konu açtın bende sana neden düzenleyemediğin ile ilgili olan duyurunun linkini verdin. bu kadar, eksiği fazlası yok. altında alt metin aramaya gerek yok. neyse  hazır konusu açılmışken çok ironik olacak ama geçen gün milano88'in hesabı hacklendi. Buyrun:

screenshot_190.png

başka da bir diyeceğim yoktur.

sen neden düzenleyemiyorum diye konu açtın bende sana neden düzenleyemediğin ile ilgili olan duyurunun linkini verdin. bu kadar, eksiği fazlası yok. altında alt metin aramaya gerek yok. neyse  hazır konusu açılmışken çok ironik olacak ama geçen gün milano88'in hesabı hacklendi. Buyrun:

screenshot_190.png

başka da bir diyeceğim yoktur.

Neden beni başka bir konuya yönlendirdiniz anlamadım? Linkini verdiğim konyu düzeltmem için Düzenleyi açtım düzenleyin deseydiniz ya.

Şifresi çalınma durumunu önceki mesajımda yazmıştım, Tekrarlamaya gerek duymuyorum. Şifre çalınıyor bu nedenle 15 günlük bir mesaj düzenleme hakkınız var diyırsanız ben bunun radikalca bir tutum olduğunu düşünüyorum.

Üstadlar ben Bay_KG konuyu yada mesajımı düzeltmek için bana izin verin desem, siz izin vermeyecek misiniz? Eğer şifrem çalınmışsa ve o kişi de ben değilsem ne olacak o zaman?

Bu konuda son olarak şunu yazacağım. Şifre çalınması ile konuda yada mesajda değişiklik yapmanın ilişkisini bir türlü bağdaştıramıyorum. Ne âlâkası varsa artık?

Siteye katkı yapmaya mevcut üye veya misafirlerinize yardımcı olmaya çalışıyoruz, sizin aldığınız kararlara mağdur durumda kalıyoruz. Tıpkı mevcut hükümetin twitter, facebook, youtube ve binlerce siteye yasak getirdiği gibi.. Bu konuda da burada neler yazıldığını ve yapıldığını da elbette biliyoruz.

Kolay gelsin..

Merhaba sayın yönetimdeki arkadaşlar.

Aşağıdaki resimdede görüldüğü gibi eski konularımı artık düzeltemiyorum. Bunun nedeni veya sebebi nedir? İlgilenirseniz sevinirim..

Kolay gelsin..

sorduğun soru bu, benim verdiğim cevapta senin sorunu tam olarak karşılıyor. laf oyunu yapma gözünü seveyim. Neyse daha fazla uzatmayalım daha iyi bir çözüm bulana kadar bununla idare edeceğiz.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...