Jump to content

word+excel sorunu

hakani

Recommended Posts

arkadaşlar word ve excel' im çalısmıyo malesef elimde xp veya office cdside yok. bu programları nasıl çalısır hale getirebilirim.

1- sitede office var indir kur

2-ben lisanssız program kullanmam diyorsan open office var (sitede mevcut) indir onu kullan

3- bende de CD yok ama sitemiz var . ALLAH zeval vermesin emeği geçenlere

1- sitede office var indir kur

2-ben lisanssız program kullanmam diyorsan open office var (sitede mevcut) indir onu kullan

3- bende de CD yok ama sitemiz var . ALLAH zeval vermesin emeği geçenlere

ikinizede teşekkürler. dediğin gibi Allah sitemize zeval vermesin. ya pek alakalı değilde yeni bi baslık açmakta gereksiz oolabilir. ben geçen gün beynelmilel filmini indirdim burdan fakat bilgisayara nasıl kuracam. 100mb parçalı rarlı dosyalar ilk i açıldıktan sora ikincisini aynı dosyaya açıyo çıkan penrereye yes to all diyorum ve hata msj ı veriyor.

• Administrator

ikinizede teşekkürler. dediğin gibi Allah sitemize zeval vermesin. ya pek alakalı değilde yeni bi baslık açmakta gereksiz oolabilir. ben geçen gün beynelmilel filmini indirdim burdan fakat bilgisayara nasıl kuracam. 100mb parçalı rarlı dosyalar ilk i açıldıktan sora ikincisini aynı dosyaya açıyo çıkan penrereye yes to all diyorum ve hata msj ı veriyor.

Hata veren partı tekrar indir veya winrar ile dosyaları çıkar diyalogundaki bozuk dosyaları koru seçeneğini kullan. Ama çıkan video dosyası yine çalımaz olabilir.

Hata veren partı tekrar indir veya winrar ile dosyaları çıkar diyalogundaki bozuk dosyaları koru seçeneğini kullan. Ama çıkan video dosyası yine çalımaz olabilir.

abi ilk dosyayı açıyo. ardından ikincisinide aynı klasöre açmak istiyo ama ilk-beynelmilel.avi falan diye bi hata mesajı geliyo. aynı yerden indirsem yine hatalı gelmezmi. bide bu durumda hatalı parça iki mi bir mi.

• Administrator

abi ilk dosyayı açıyo. ardından ikincisinide aynı klasöre açmak istiyo ama ilk-beynelmilel.avi falan diye bi hata mesajı geliyo. aynı yerden indirsem yine hatalı gelmezmi. bide bu durumda hatalı parça iki mi bir mi.

Gelen hata mesajını tam yazarmısın buraya.

Gelen hata mesajını tam yazarmısın buraya.

abi ikinci part ı yüklemeye baslayınca iste su hata çıkıyor:

! D:\murat yedek\java\Yeni Klasör\beynelmilel\BynTnC[1].part1.rar: You need to start extraction from a previous volume to unpack ilk-bynlmll.avi

! CRC failed in the encrypted file ilk-bynlmll.avi (wrong password ?)

• Administrator

abi ikinci part ı yüklemeye baslayınca iste su hata çıkıyor:

! D:\murat yedek\java\Yeni Klasör\beynelmilel\BynTnC[1].part1.rar: You need to start extraction from a previous volume to unpack ilk-bynlmll.avi

part1.rar dosyası bozuktur o zaman. Tekrar çek.

part1.rar dosyası bozuktur o zaman. Tekrar çek.

part 1 dosyasını çektim aynı hata mesajı geldi. acaba yanlısmı yapıyorum. part 1 extractto diyorum o zaten bi dosya açıyo. ardında part ikiyi açıyorum onada extract diyorum oda aynı dosyaya kendini atmaya çalıısyor fakat aynı dosya var diyo bende çıkan pencereye yess to all diyorum bu hatalar çıkıyor. sifre olarakta www.tnctr.com yazıyorum.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...