Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Usb Multiboot 2015 Uefi Acronis Recovery Edition

köylü
 Share

Recommended Posts

Usta bende 32 gb'lık Sandısk Exterme 3.0 flash bellek var. Recovery yaparken "Cannot recover the selected disk." disk alanı yetersiz mi demek istiyor anlamadım ama flashı hem ntfs de hem de fat32 de biçimlendirip denedim aynı hata var.

Dlmv1v.png

nApqBN.png

Edited by karadurak

2gb boş versiyonu kabul etti ve daha sonra 32 gb lık tib dosyasının içindeki tüm dosyaları da aldı.

22qb8v.jpg

Uefi sistemde denedim herhangi bir sıkıntı yok.

BZNkD9.jpg

İçerisindeki tüm sistemleri tam kurulum yapmadan denedim.

ZLp07A.jpg

oAp1r2.jpg

lkpVvk.jpg

VlNbvV.jpg

Şuan için tek sorun Acronis'in recovery yaparken 32 gb lık flashı yeterli görmemesi o yüzden indirecekler önce 2gb'lık versiyonu indirmeli.. (tabi bu tüm flashlar için geçerli degil)

Acronis ile tekrar tüm flash diskin yedegini aldım. MAX ayarda sıkıştırma yaptım ve boyut biraz düştü. Ve recoveryde herhangi bir hata vermedi..

EVNZDz.png

j4po6L.png

EVNZDz.png

Eline sağlık usta..

• Like 3

• Editor

2gb boş versiyonu kabul etti ve daha sonra 32 gb lık tib dosyasının içindeki tüm dosyaları da aldı.

Uefi sistemde denedim herhangi bir sıkıntı yok.

İçerisindeki tüm sistemleri tam kurulum yapmadan denedim.

Şuan için tek sorun Acronis'in recovery yaparken 32 gb lık flashı yeterli görmemesi o yüzden indirecekler önce 2gb'lık versiyonu indirmeli.. (tabi bu tüm flashlar için geçerli degil)

Acronis ile tekrar tüm flash diskin yedegini aldım. MAX ayarda sıkıştırma yaptım ve boyut biraz düştü. Ve recoveryde herhangi bir hata vermedi..

Eline sağlık usta..

Aslında acronis recovery flashı yeterli görmemesi belleklerin boyutlarının farklılığından kaynaklı bazı firmalar belleklerden biraz kırpmış galiba ben bunu 32gb bellekte hazırladım ve oradan backup aldım

• Like 1

usb ye sığmadığı için pardus sistemi silmek istiyorum nasıl silebilirim

pc'de acronis kurulu ise .tib yedeginin içine ("E" diskine)gir. tüm dosyaları seç kopyala de ve pencereyi kapatmadan yeni oluşturdugun klasörün içine yapıştır.

Ama onun öncesinde uefi sistemin çalışması için 2gb olan versiyonu indirip flaşa recovery yapman lazım daha sonra kopyaladıklarını flaşa atabilirsin.

uefi bölümü gizlidir partition wizard gibi partition programlarından açarak iki bölümüde sileceksin o zaman birleşir ve yeniden formatlayıp kullanacaksın

uefi bölümü sadece recovery yaptıgımız pc'de gizli görünüyor. Flaşı farklı bir pc ye taktıgımızda Uefi bölümü de görünür hale geliyor.

HOCAM BAZI ESKİ PCLER AERO STODİO MULTİBOOT EKRANINI DESTEKLEMİYOR BU MULTİBOOTTA İNŞALLAH ÖYLE BİR PROBLEM YOKTUR?

Köylü'nün yaptığı sistemler her ortamda çalışıyor. Ben çok sistem denedim. hatasız olanı yok ama en hatasız sistem bu, sadece görsel olarak geliştirilmesi gerek..

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...