Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Halkımız ne cimri ya...

Recommended Posts

Forum sahibi arkadaşlar. Hostin masraflarını karşılama konusunda sorun yaşıyomusunuz. sponsorluklar yetiyo mu bilmiyorum ama bana baya katkı sağlayan bu siteye biraz da benim tuzum olsun isterim. Eğer PayPal hesabınız varsa buraya yazın. Katkımızı yapalım.

• Replies 86
  • Created
  • Last Reply

"sk8er_boi" attım özel mesajı.

"doruk101" hocam zaten sembolik rakamlardan bahsediyorum ben. Yoksa imkanları zorlucak rakamlardan değil. Düşünsene formun heralde bi 20.000 üyesi vardir. Bunların Onda biri, 1 ytl verse sitenin 5 yıllım hosting ücreti çıkar mesela.

• Administrator

Yurtdışında büyük forumlar hep kullanıcı bağışlarıyla dönüyor. Aylık 500$ bağış topluyor adam. Sonra private FTP açıyor. İçinde en yeni film program oyun vs. Bağış yapan üyelerine özel süper hızlı bir kaynak sağlıyor. Tabiki böyle birşey yapılsa atılacak ilk mesaj. " Yaq siz paylaşımcı deelmisiniz. Paylaşım forumu deelmi burası aczanıza bizde indirsek" olacaktır.

"doruk101" hocam zaten sembolik rakamlardan bahsediyorum ben. Yoksa imkanları zorlucak rakamlardan değil. Düşünsene formun heralde bi 20.000 üyesi vardir. Bunların Onda biri, 1 ytl verse sitenin 5 yıllım hosting ücreti çıkar mesela.

Bence de doğru... Böyle bir uygulama olursa "ben de varım" bölümü açılmalı... 3-5 ytl katkıda bulunmak isteyen arkadaşlarımın olacağını tahmin ediyorum... Ben de varım...

Siz oluşumu sağlayın yeter.

Hazır açılmışı varda ondan dedim.

Ben bilmiyordum ama kastettiğim tam olarak o değil... Bağış bölümü ismi dolayısıyla 3-5 YTL gibi minik ücretler için kullanılmaz diye düşünüyorum... O bölüm büyük miktarda bağışlar için... (Ya da ben öyle düşünüyorum.) Şöyle VİP bölümü gibi bir şey yapıp üyelik bedeli/aidatı vermek şeklinde düşünmüştüm... Aylık, üç aylık, vs... gibi... Atıyorum... Yıllık 20 YTL... Olmaz mı? Çok mu mantıksız.

• Administrator

Ben bilmiyordum ama kastettiğim tam olarak o değil... Bağış bölümü ismi dolayısıyla 3-5 YTL gibi minik ücretler için kullanılmaz diye düşünüyorum... O bölüm büyük miktarda bağışlar için... (Ya da ben öyle düşünüyorum.) Şöyle VİP bölümü gibi bir şey yapıp üyelik bedeli/aidatı vermek şeklinde düşünmüştüm... Aylık, üç aylık, vs... gibi... Atıyorum... Yıllık 20 YTL... Olmaz mı? Çok mu mantıksız.

Böyle bir şey için IPB'nin dahili özelliği olan bağış sistemini kullanabiliriz. Bağış yapan kişi otomatik olarak farklı bir gruba geçer. Bağışçı gibi mesela.

Böyle bir şey için IPB'nin dahili özelliği olan bağış sistemini kullanabiliriz. Bağış yapan kişi otomatik olarak farklı bir gruba geçer. Bağışçı gibi mesela.

Bazı arkadaşlar yanlış anladı ya neyse. İşte bu konuyu açmanın gayesiyde buydu. Beyin Fırtınası gibi bir şey. bakın yavaş yavaş ne güzel fikirler ortaya çıkıyo. Ha gayret.

İsmi bağış olsa olmaz mı?

peki bağış bölümü nasıl işliyor? bunun bir alt sınırı var mı ? internet bankacılığı şart mı? ben internet bankacılığı kullanmak istemiyorum. onun yerine gidip bankadan eft yapmayı tercih ederim.

bilmediğim için soruyorum? bağış bölümünü de şöyle bir baktım göremedim :)

• Administrator

peki bağış bölümü nasıl işliyor? bunun bir alt sınırı var mı ? internet bankacılığı şart mı? ben internet bankacılığı kullanmak istemiyorum. onun yerine gidip bankadan eft yapmayı tercih ederim.

bilmediğim için soruyorum? bağış bölümünü de şöyle bir baktım göremedim :)

Burası forum isminde de yazdığı gibi bağış bölümü. Bir alt sınır yok. Çünkü bağış. Karşılığı yok. Üstte dediğim mevzuyu kurarsak paypal'dan direk ödeme ile grubunuz değişir. Ama banka havalesi içinde hesap numaraları veririz pm ile ulaşırsanız.

sk8er_boi... Anlaşılan bu iş yine sana düşüyor... Aç hele bir VİP bölümü... Uygun bir miktar üyelik aidatı koy... VİP paylaşalım... Forumumuz ilelebet payidar kalsın...

İstersen önce bir anket oluştur... TNCTR halkının nabzını tutalım...

Ben de varım diyenleri görelim...

Saygılarımla...

bende varım

ben de katılabilirim ben elden öderim :) havale filan uğraştırmayın...

evt arkadaşlar paralı vip gayet mantıklı paypal , eft farketmez her türlü maksat yardımımız dokunsun

bende varım sistem sağlam bi kaç sitede görmüştüm onlara üye olacağıma canım siteme üye olurum....

Duyuyor musun sesleri sk8er_boi... Sitenin ne kadar sevildiğini anlatan bir şarkı gibi...

Arkanızdayız... Destek olan arkadaşlara da şimdiden teşekkür ederim kendi adıma...

Bende destek olmak istiyorum konuyu açan CentilBoy hocama da teşekkür ederim burada bu kadar emek veren insanların az da olsa masraflarını paylaşmalıyız

Arkadaşlar ben bir TNC sever olarak ister vip'e alınayım isterse de alınmayım, düzenli olarak her ay az miktarda da olsa TNCTR'mize bağışta bulunmak istiyorum. İnanıyorum ki azlar bir araya gelince çoğalır. Birlikten kuvvet doğar ve gerçek paylaşımı hep beraber yaşarız. :)

Çok klasik olacak ama her ay bir sigara parası versem TNCTR'ye hiç birşey kaybetmem diye düşünüyorum. :glare:

Sayın sk8er_boi lütfen bana özelden eft yapacağım hesap nosunu gönderir misiniz? :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...