Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Halkımız ne cimri ya...

Recommended Posts

Kimseye Muhtaç Olunmaması,

Kendi Ayaklarımız Üstünde Durabilmek İçin Elimizden Geleni Biz De Yaparız..

Her Ne Yapılacaksa Bir An Önce Hayata Geçer İnşaallah..

Beklemedeyiz..#

• Replies 86
  • Created
  • Last Reply

bence @CentilBoy ' a bu uygulma için önayak olduğu için özel bir rütbe daha verilmesi lazım...

Teşekkürler arkadaşım...

Düşüncen ve nezaketin için teşekkür ederim tenekecezve arkadaşım. Birilerin bir şeyleri farkediyor olması güzel. Sağolasın güzel sözlerin için.

bilalatac ve baykavurt ve sk8er_boi da teşekkrüler.

Burası forum isminde de yazdığı gibi bağış bölümü. Bir alt sınır yok. Çünkü bağış. Karşılığı yok. Üstte dediğim mevzuyu kurarsak paypal'dan direk ödeme ile grubunuz değişir. Ama banka havalesi içinde hesap numaraları veririz pm ile ulaşırsanız.

nasıl yapacağımızı gösterin yeter

• 4 hafta sonra ...

Arkadaslar, simdi zaten olay acikliga kavusmus gibi,

cimrilik degil, yabanci forumlarda bagislar donuyor ama oyle bir soyleyis tarzi olmus ki sanki her yabanci warez forumu bagislarla donuyor gibi olmus.

Hayir;

ornegin en buyuk warez sitelerinden biri olan projetw kapali. Bagislarla ve reklamla donuyordu bu site!

Warez-bb reklam yok, tamamiyle bagisla donen bir site. Fakat aldiklari bagisin milyarlarca kat fazlasini hak eden bir site! Sitede a-z ne ararsaniz (ing olarak ozellikle) bulabilirsiniz. Uyelerin yaklasimi, kurallar v.s. oyle guzel bir ortam yaratmislar ki, forum benim forumum susun tarzinda admin ya da moderatorlerin tavri yok,

kategoriler halinde v.s. anlatmakla bitmez, magazin grubu hazirladiklari dergiler v.s. bu adamlar o bagislardan cok cok daha fazlasini hak ediyorlar. Cunku bu adamlar bu ise gonul vermis kisiler. Baslangicta bagis ile calismiyordu bu site, 330.000 den fazla uyesi mevcut! Durum boyle olunca cok daha guclu bir server gerektigi icin bagis sistemine cok cok sonra gectiler, bu nedenle uyeler bunu zaten anlayisla karsilayip sitenin ayakta kalabilmesi icin bagis yaptilar.

Neden bagis yapiliyor?

Sitede ki her uye, 30+ uye cok var, ama her uye sanki sitenin sahibiymis gibi davraniyorlar, 330.000 den fazla uyesi olan bu sitede adminlerden kime msj yazarsaniz yazin cok guzel bir dilde size cevap veriyorlar, ayiplari varsa herkese duyurarak ozur diliyorlar. Bu adamlar bu siteyi herkes icin gelistirmeye calistiklarindan uyelerde siteyi kendi siteleri gibi benimseyip, uye sayisi artinca, server kaldirmayinca bunu goren uyeler zaten bu teklifi yaptilar!

Turkiye de durum ne mi?

Onune gelen IPB cekiyor, Phpbb cekiyor forum aciyor, bilgisi olsun ya da olmasin! Turkiye de forumdan cok ne var allah askina arkadaslar.... Dunya forum var %99 u cope at gitsin.... Hepsi calinti is yapiyor, sagdan soldan link calarak, toplayarak is yapiyor,

Warez-bb gibi bir sitede calinti link e cok az rastlarsiniz. Burayi kotulemiyorum sakin yanlis anlamayin TR de uyesi oldugum sadece ama sadece 3 forumdan biridir!

Toplamda 5 foruma uyeyim;

Warez-bb

Forumw

X - eski tadi yok cok nadir giriyorum

Tnctr - Xden sevdigim kisiler geldi bende duramadim :angry:

Cithiz - Turkce filmler icin....

Baskada foruma uye olmam zaten.

TNCTR da sevmedigim tek bir nokta bu tasarim... Cok karmasik, hersey sagda solda, avatarlar duzensiz v.s. oldugu icin cok fazla duramiyorum sitede ama yinede bu siteyi seviyorum :D

• 3 ay sonra...

Arkadaşlar biraz garip ama yaparım ederim tarif edin yardımcı olun diyenlerden sessoluk yok.

TNC Sever in ayrıcalıkları var takibii sizlerde bunu sadece bağış yaparak fark edeceksiniz reklamlar yayınlanacağı gün sayısı olarak ödeme alır kalmadı artık öle tıkla izle falan :blush: neden derseniz o reklamları tıklayan botlar var ^_^ zamanında az kullanmadık ^_^

• 2 hafta sonra ...

sk8er_boi bağış düğmesi nereye gitti birde bu paypalı ben çözemedim bank asya desteklemiyormuş olmuyomuş bankayı aradım nasıl halledecez

sk8er_boi bağış düğmesi nereye gitti birde bu paypalı ben çözemedim bank asya desteklemiyormuş olmuyomuş bankayı aradım nasıl halledecez

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...