Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Halkımız ne cimri ya...

Recommended Posts

• Replies 86
  • Created
  • Last Reply
  • 1 ay sonra...
"doruk101" hocam zaten sembolik rakamlardan bahsediyorum ben. Yoksa imkanları zorlucak rakamlardan değil. Düşünsene formun heralde bi 20.000 üyesi vardir. Bunların Onda biri, 1 ytl verse sitenin 5 yıllım hosting ücreti çıkar mesela.

1 yıl sonra 90.000 üye oldu.Yılda 70.000 üye maşşallah

:glare:

• 1 ay sonra...

Valla bende öğrenci olmasam(işsiz olmasam) ve nerdeyse miğdemin 2 duvarı birbirine yapışmış olmasa Vallahide billahide bi şeyler yapardım. Her konuda bize katkı sağlayan bu siteyi seviyorum! I LOVE YOU TNC :good:

Şeker çocuk sana kontör göndersek kabul eder misin :) bağışa yeni 1 yaklaşım getirelim, ama kontürleri kızlara harcamadan direkt ftp servisi geniş olan 1 domain satın alacaksan... helalimden sana 20 kontör yollarım.

• Administrator
Valla bende öğrenci olmasam(işsiz olmasam) ve nerdeyse miğdemin 2 duvarı birbirine yapışmış olmasa Vallahide billahide bi şeyler yapardım. Her konuda bize katkı sağlayan bu siteyi seviyorum! I LOVE YOU TNC :)

Şeker çocuk sana kontör göndersek kabul eder misin :( bağışa yeni 1 yaklaşım getirelim, ama kontürleri kızlara harcamadan direkt ftp servisi geniş olan 1 domain satın alacaksan... helalimden sana 20 kontör yollarım.

:angry2: 20 kontör neymiş. Helalinden bi 100 kontör yollayın da bi işe yarasın :)

Valla bende öğrenci olmasam(işsiz olmasam) ve nerdeyse miğdemin 2 duvarı birbirine yapışmış olmasa Vallahide billahide bi şeyler yapardım. Her konuda bize katkı sağlayan bu siteyi seviyorum! I LOVE YOU TNC :(

Şeker çocuk sana kontör göndersek kabul eder misin :) bağışa yeni 1 yaklaşım getirelim, ama kontürleri kızlara harcamadan direkt ftp servisi geniş olan 1 domain satın alacaksan... helalimden sana 20 kontör yollarım.

Çok hoş ya :) 20 kontör :) Bu arada ben rengimi yine mavi yapayım böyle yeşil pek hoş olmadı :angry2: Hatta turuncu yapayım :)

• 2 ay sonra...

bende warmım.... bu sıte ıcın gonullu olmak benım ıcın bı gorew gıbı bıısı ya bısıler yapmak zorunda gıbıyım bu sıte elım ayagım oldu ne yapmam gerekıyorsa elımden gelen herşeyı yaparım..!! ANKARA DA KONSER BILE DUZENLERIM ?

evet arkadaşlar ben de bağışımı yaptım tncsever oldum öğrenci olduğumuz için az yaptık herkes az az yaparsa 120000 üyeli site nasıl olur siz düşünün hayırlısı ile...

• 1 ay sonra...
  • Administrator
Püf kim bağiş yapar bea

Aradığını yaz googLeye çıksın :):):)

Bigün bura kapanır gider CC noLarı kaLır :)

Kredi Kartlarını biz almıyoruz. Paypal alıyor. :)

Şükür ki tüm üyelerimiz sizin gibi parazit değil.

Kredi Kartlarını biz almıyoruz. Paypal alıyor. :D

Şükür ki tüm üyelerimiz sizin gibi parazit değil.

Lazımsa kredi kartı veriyim Teknoservis... Böyle hurafelere bir sözüm var:

Dervişin fikri neyse zikri de o olur.

•TechnicService iNTeRNeT HiZMeTLeRi OLaRaK : KaLiTe + GüVeNCe + DeNeYiMLi EKiP + 7 GüN 24 Saat ONLiNe DeSTeK™®

BiLGiSaYaR SaTıŞı ve BaKıMı + iRCDSHeLL SaTıŞı ve KuRuLuMu iÇiN DoĞRu ADDReSs

FaLLa ei oLir GoiTe Cc werirsen Hayrına bir kaç sarf mazeme aLırım

Tbrk ederims anlamazsınız sanmaıştım cc ne diyince;)

ELHaMDuLiLLaH SiberÜyeLer artık böLe faceLere düşmüyo

Fikrini Zikrini söLe Düşünceni apaçıkça söLeyeyim :D:):D

------------------------------------------------------------------

ADaNaLı iseN GeL YaRDıMCı OLiReM

•TechnicService iNTeRNeT HiZMeTLeRi OLaRaK : KaLiTe + GüVeNCe + DeNeYiMLi EKiP + 7 GüN 24 Saat ONLiNe DeSTeK™®

BiLGiSaYaR SaTıŞı ve BaKıMı + iRCDSHeLL SaTıŞı ve KuRuLuMu iÇiN DoĞRu ADDReSs

FaLLa ei oLir GoiTe Cc werirsen Hayrına bir kaç sarf mazeme aLırım

Tbrk ederims anlamazsınız sanmaıştım cc ne diyince;)

ELHaMDuLiLLaH SiberÜyeLer artık böLe faceLere düşmüyo

Fikrini Zikrini söLe Düşünceni apaçıkça söLeyeyim :D:D:)

------------------------------------------------------------------

ADaNaLı iseN GeL YaRDıMCı OLiReM

Adana'dan parazit çıkmazdı hayret ettim

• 1 ay sonra...
Püf kim bağiş yapar bea

Aradığını yaz googLeye çıksın :p<_<:)

Bigün bura kapanır gider CC noLarı kaLır :D

sen kapanacağına gerçekten inanarak mı yazdın bu mesajı :)

"sk8er_boi" attım özel mesajı.

"doruk101" hocam zaten sembolik rakamlardan bahsediyorum ben. Yoksa imkanları zorlucak rakamlardan değil. Düşünsene formun heralde bi 20.000 üyesi vardir. Bunların Onda biri, 1 ytl verse sitenin 5 yıllım hosting ücreti çıkar mesela.

Vay be :) Heralde bi 20 bin :) o ne zamanlarmış :) 150,000 lerde artık :)

• 11 ay sonra...

ya arkadaslar anlamiyorum ben sizi bagis bagis diyorsunuz reklam yapmis gibi olmasin ama ben kendim bi sitede adminim ve ftpden film,müzik,program,ve oyun ve en yenileri tabiki ama biz üyelerimizden bir kurus almiyoruz biz bunu paylasim icin yapiyoruz ben buruya yeni kayit oldum bi bakdim heryerde bagis yardim gibisi konular yaziyor

SIZ HERSEYI PARAYLAMI YAPIYORSUNUZ ????

Saygilarimla

• Administrator

ya arkadaslar anlamiyorum ben sizi bagis bagis diyorsunuz reklam yapmis gibi olmasin ama ben kendim bi sitede adminim ve ftpden film,müzik,program,ve oyun ve en yenileri tabiki ama biz üyelerimizden bir kurus almiyoruz biz bunu paylasim icin yapiyoruz ben buruya yeni kayit oldum bi bakdim heryerde bagis yardim gibisi konular yaziyor

SIZ HERSEYI PARAYLAMI YAPIYORSUNUZ ????

Saygilarimla

Evet. Mesela dedicated hosting'i parayla alıyoruz. Forum yazılımı ve güncellemelerini de parayla yapıyoruz.

Siz parasız yaptırmanın bir yolunu mu buldunuz?

bir forum moderatörünün atıp atabileceği en saçma yersiz gereksiz bir başlık ve bir o kadar da saçma bir konu

sakin ixirix, o zamanlar moderatör değildi :)

bir forum moderatörünün atıp atabileceği en saçma yersiz gereksiz bir başlık ve bir o kadar da saçma bir konu

gayet de iyi konu.ne saçmalığı arkadaşım?

bağış yapmak iyi birşey.hele de böyle yavaş bir site için.hepsi laf olsun torba dolsun.

• Administrator

Laf söyledi bal kabağı.

-

1. Centilboy o zaman moderatör değildi.

2. Hadi oradan. Seni de biliyoruz.

3. Uyarı aldın

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...