Jump to content

Dua Ve Sure Ezber Cd (İndirin)

emin.umut
 Share

Recommended Posts

Hoca ALLAH razı olsun da kullanıcı adı ve parola kabul etmiyor.

Öğretici girişinden K.adı: mustu parola: mustu şeklinde giriş yapınız. İçerisinde 3 adet kayıt göreceksiniz, bunları silebilirsiniz. Daha sonra siz bir kullanıcı oluşturun vermiş olduğunuz kullanıcı adı ve parolası ile öğrenci girişinden giriş yapabilirsiniz. Ayrıca oluşturduğunuz kullanıcılar için aşamalara tıklayarak takip yapabilir rapor butonuyla çıktı alabilirsiniz, ezberletme şekli 3 şekildedir, makamlı, ezber modu, tekrar modu şeklinde istifade edilmesi dileğiyle...

giriş yapılamıyor   programın yapımcısı olarakta sunum yaparken serial key ve kullanıcı adı ve şifreside olmasaydı süper bir çalışma olurdu gene eline saglık ortada bir emek var tşk ler

burda öğretmen gırısınden login olup öğrenci kaydı  oluşturmak bu kadar mı zor :) bence harika olmuş..emeğine yüreğine sağlık..Allah razı olsun

kullanıcı şifre hatalı kabul edıyorum yalnız sade o dıkkatımı çekmedi 

sZ3dfbF.jpg

Aşagıdaki orjinalidir

5DPtifH.png

seyyidina eklenince anlam değişmez, methiyeniz artar, mesela seyyidina ve senedena ve şefiı zunubena, ve tabibi kulubena ve mevlana ve rasulena diye namazda da bunları da ekleyebilirsiniz, bu çıktılar muştu yayınlarınındır, yani bir yanlışlık yok... CD' de Sadece amme yi sığdıramadım, o şekilde ekledim, artık onu da dinlemiş olursunuz.

Burda guzel bi paylaşım yapmaya çalışmışsınız guzel ama her yayın evının paylaştıgı şeye inanamam

mezheplerde seyyıdına denilir gibi çelişkiler olsada aslı olan Kuran'da geçmediğini biliyoruz

Dikkat edın okunmaz demıyorum ben okumam dedım 

Ayrıca verdiğim asılda durak(bölmelerde mevcut)

Kuran ayatleri okunurken duraklamalara uyulur

Edited by casper0007
  • Like 1

Bir yanlış anlaşılmayı düzeltmek isterim. Seyyidina kelimesi arkadaşın dediği gibi methiye ile alakalıdır. Ayrıca Allahümme barik ayet değil dua olduğundan seyyidina kelimesi çelişkili değildir. İsteyen istediği gibi dua eder. Burada iki arkaşımızın da dedikleri doğrudur. Sadece isteğe bağlı bir durum yani.

Yanlış anlaşılma olmasın. :D :D :D

Burda guzel bi paylaşım yapmaya çalışmışsınız guzel ama her yayın evının paylaştıgı şeye inanamam

mezheplerde seyyıdına denilir gibi çelişkiler olsada aslı olan Kuran'da geçmediğini biliyoruz

Dikkat edın okunmaz demıyorum ben okumam dedım 

Ayrıca verdiğim asılda durak(bölmelerde mevcut)

Kuran ayatleri okunurken duraklamalara uyulur

Allhümme barik duası ayet değildir, kuranda geçmez. yanlış anlaşılma olmasın.

dua larda ve salavatlarda ekleme yapılır namaz içide olsa namaza mani deildir....ayetlerde sonra dan ekleme yapılmaz... zaten diger bütün mezheplerde ayet sabit kalip diger nafile ibadet ve dualarda değişiklik oluyor buda ictihata dayali..hanifi kardeşlerimizde biraz uzun gibi görünse kafaları karışabilir...bende şafii yim seyidina kelimesi arapça anlamı (efendim)demektir..peygamberiimize efendim diyoruz ...onu methediyorsun..bu manayı etkilemez..bize ilmihal ögretilerin en azıdıryani asgarisidir...yoksa 4 rekatlı bir farz namaz en az 4 dakika ise nafilelerle bir farz namaz en az yarım saati geçebilr...

Edited by bozart

Gayet güzel olmuş.Ellerine sağlık.İnşaallah zamanla biraz daha geliştirir yeni eklemeler yaparsınız.Teşekkürler.

Mesela ne olabilir, fikirlere açığız....

Aslında çocuklara yönelik Kur' an öğretimi için 100 civarı oyun hazırladım flashta ve bir interaktif CD hazırladım,  bir yayın evinden çıkacak, ama burada paylaşabilirim, çünkü ücretsiz yaptım bu çalışmayıda tam 15 aylık bir çalışma, bakalım yayın evi bir çıkarsın bugün yarın çıkar...Ondan sonra biz de linki veririz...Belki de yayın evi internetten dağıtır, öyle demişlerdi en son bilmiyorum beklemedeyim...

• Like 5

dua larda ve salavatlarda ekleme yapılır namaz içide olsa namaza mani deildir....ayetlerde sonra dan ekleme yapılmaz... zaten diger bütün mezheplerde ayet sabit kalip diger nafile ibadet ve dualarda değişiklik oluyor buda ictihata dayali..hanifi kardeşlerimizde biraz uzun gibi görünse kafaları karışabilir...bende şafii yim seyidina kelimesi arapça anlamı (efendim)demektir..peygamberiimize efendim diyoruz ...onu methediyorsun..bu manayı etkilemez..bize ilmihal ögretilerin en azıdıryani asgarisidir...yoksa 4 rekatlı bir farz namaz en az 4 dakika ise nafilelerle bir farz namaz en az yarım saati geçebilr...

Ben de destekleyen bir şey söyleyeyim mesela, secde de üç tesbih sadece asgari olandır, biz millet olarak asgari ile namaz kıldırılmaya alıştırılmışız, 3-5-7-9 söylenebilir ve mesela ben eklemeye çalışıyorum, secde ve rukularda subbuhun kuddusun rabül melaiketi ver-ruh, rukundan kalkınca Allahümme rabbene velekel hamd + Hamden kesiran tayyiben mübareken fi, iki secde arasında Allhümme mağfirli verhamni ve afini vehdini verzukni vecburni verfağni diye dualar ekleyebilirsiniz, namaz da okuna duları araştırısanız bu duaları göreceksinizdir. Saygılar...

• Like 5

• 1 yıl yıl...