Jump to content

pc mın kurulum cdlerımı kaybettım

gsaray1905

Recommended Posts

selam abı bana cok acıl nereden tehmın yada ındırebılecegım sürücülerimi bulabılırım...şimdiden mesajlarınızı beklıyom VIA 8237 dıye yazıyor anakart uzerınde lutfen yardım cıldıracagımmm.

Driver Genius Professional Edition programını indirip şu anda kurulu olan sürücülerinizin yedeğini

alın yalnız sistemniniz xp ise tekrar xp kurduğunuzda bu sürücüleri tek tek kurmanıza

gerekte klamayacak exe yedeği alırsanız bu programa gerek kalmadan tek tıkla

eski sürücüleriniz yeni sisteminize kurulmuş olacaktır..Yani şu anki yedeği alıp saklayın ve

her formattan sonra sistemi kurar kurmaz bu yedeği atın sürücü derdiniz olmasın

sizin verdiğiniz chipseti anakartın. Arkadaşların verdiği programları kullanarak (tercihen everest) takılı ürünleri bulun. Daha sonra driver bulmak çok zor değil. Burada yazarsanız parça isimlerini bulmanıza yardımcı oluruz.

bu program için bilgisayarın interneti görmesi gerekiyor herhalde benım pc ne ethernetı nede usb modemı goruyor yanı ınternete baglanmıyor

Kasayı kucakla doğru bi bilgisayarcıya ******ür artık.. Yav format atmadan önce driver

leri yedeklememişssin bu başlı başına hata zaten bari format sonrası sistemi tnc xp ile

kursaydın hiç olmazssa internete girerdin ...Belkide bi sürü driverin de tanınırdı..

bu program için bilgisayarın interneti görmesi gerekiyor herhalde benım pc ne ethernetı nede usb modemı goruyor yanı ınternete baglanmıyor

Siz programı indirin CDye yada Flashdiske kayedin ve gidin bilgisayarınıza kurun. Sonra taramasına izin verin. Takılı olan herşeyi bulacaktır.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...