Jump to content

Makay Multiboot Kurulum V2

ByChilavert
 Share

Recommended Posts

• Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Flash Bellekte USBDR Adında Dosya Var mı Gizli Dosya Olarak Eğer Yoksa Bu Hatayı Verir.

Edit: Başka flaşta denedim sorun çıkmadı. Problem flastaymış Teşekkürler

Edited by ou28

WIN7 veya WIN8 İso Dosyasının İçine Girin Source Klasörünün İçinde install.wim veya install.esd Dosyasının Hangisinin Olduğunu Kontrol Edin install.esd İse install.wim Yapın Daha Sonra Tekrar Deneyin Sorununuz Çözülecektir. Paylaşımı Yapmadan Önce Bir Çok Defa Kurulum Yaptım Ama Sorunla Karşılaşmadım. 

KASPERSKY Diye Klasör Oluştur İnternetten İndirdiğin Kaspersky Rescue Disk Dosyasının Adını KASPERSKY.iso Olarak Değiştir Daha Sonra USB_ROOT\USBMENU Klasöründeki USBMENU.LST Dosyasını Aç Aşağıda Verdiğim Kodu Eklersen İstediğin Olmuş Olur

# =======================================================================================================

title Kaspersky Rescue CD 
# --------------------------------------------------------------------------
set ISOFILE=/KASPERSKY/KASPERSKY.iso
set BOOTFILE=/isolinux.bin
if exist %ISOFILE% || find --set-root --ignore-floppies %ISOFILE% || echo -> %ISOFILE% bulunamadi!
if exist %ISOFILE% && map %ISOFILE% (0xFF)
if exist %ISOFILE% && map --hook && root (0xFF) && chainloader (0xFF)%BOOTFILE% || chainloader () && boot
boot || echo -> Onyukleme basarisiz! && echo && pause --wait=5 <<< Klasik Menuye Don ...

# =======================================================================================================

Kurulum videosu nerde? "USB’ye Kurulum İse İndirmiş Olduğunuz Dosyayı Masaüstüne Yada  Harddiskinizin Uygun Bir Bölümüne Çıkardıktan sonra Bu İşlem İçin Önerim : “WinRAR5” Programı İle yapmanızdır. “Blue_Life” ‘nin Hazırlamış Olduğu Videolu Anlatımda Belirtilen işlemleri Yaparak Flash Belleğinize Kopyalamanız ve Geriye Yaslanıp Bilgisayarları Formatlarken Çayınızı Yudumlamanız." demişsiniz ama ortada bir video göremiyorum

Kurulum videosu nerde? "USB’ye Kurulum İse İndirmiş Olduğunuz Dosyayı Masaüstüne Yada  Harddiskinizin Uygun Bir Bölümüne Çıkardıktan sonra Bu İşlem İçin Önerim : “WinRAR5” Programı İle yapmanızdır. “Blue_Life” ‘nin Hazırlamış Olduğu Videolu Anlatımda Belirtilen işlemleri Yaparak Flash Belleğinize Kopyalamanız ve Geriye Yaslanıp Bilgisayarları Formatlarken Çayınızı Yudumlamanız." demişsiniz ama ortada bir video göremiyorum

2013_06_26_USB_BOOT - 16GB\Tools Klasörünün İçinde MultiBoot_USB_Video.exe Onunla Nasıl Kurulacağı Hakkında Bilgi Mevcuttur.

Forumda Mart 2015 Olanı Mevcut Pek Tutulmadı Katılımsız Arşiv Uploadıda Çok Uzun Sürüyor Ama Elimden Geldiğinde Yapmaya Çalışırım.

öncellikle emeğiniz için çok teşekkürler.Nisan ayını sabırsızlıkla bekliyorum istek olarak adobe bridge,lightroom,dropbox,office visio,aiiesoft total video converter,acronis true image 2015,splash player,pinacle studio 18,adobe reader pro. bunlarıda eklermisiniz.  :D++

++ 

Spower Windows Password Reset Professional ve EaseUS Data Recovery Wizard Professional bu  yazılımlarıda multiboota ekleme şansımız varmı acaba?

Edited by ikaraot

Bu Dediklerinizin Boyutları Çok Yüksek Katılımsız AİO Yapılırken En Çok Kullanılan Uygulamalar Tercih Ediliyor. ( adobe bridge,lightroom,acronis true image 2015, pinacle studio 18) Yüksek Boyutlu Uygulamalar O Yüzden Pek Mümkün Gibi Gözükmüyor.

İlgili Konu : http://www.tnctr.com/topic/279467-makay-katylymsyz-kurulum-v2/#entry1537971

Windows Password Reset Professional ve EaseUS Data Recovery Wizard Professional Araştırma Yapıp Eğer Ekleme Olasılığı Var İse Bir Sonraki Multiboot Uygulamasında Eklerim.

gördüm, windows 8 kurarken iso bulamadı gözet yaptım usb içinden win8 klasöründekini seçtim olmadı, iptal dediğimde sürücü bulunamadı dedi ve winbdows 8 disk biçimlendirme yeri geldi tabi hiçbir disk görünmüyor biçimlendirebileceğim

Buna Kalıcı Olarak Bir Çözüm Bulamadım. Bu Sorun 10 Makinede 1 Olan Bir Sorun Forumda Araştırdım Google Üzerinden Araştırdım Net Bir Sonuç Elde Edemedim. Çözümünü Bilenler Var İSe Yardım Ederse Bundan Sonraki Paylaşımlarda O Sorunla Karşılaşmazsınız. Benim Bu Paylaşımı Yapmadan Önce ve Sonra Ortalama 35-40 Makineye Win7 Win8 Kurdum Bu Tarz Bir Hata Almadım.

TNCTR İçin Hazırladım Diğer Sitelerde Paylaşımı Yapılmasın Diye Yapılması Durumunda Sitenin Reklamı Olur Diye Düşündüm.Spower Windows Password Reset Professional ve EaseUS' Grup4Dos Kodları Var mı Yok mu Onu Bulmak Lazım Ondan Sonrası Kolay Bu Dediklerini Paylaştığım 32GB ve 64GB Olan Versiyonda Ultimate DLCD 2014 v3.0 Fazlasıyla Karşılıyor..