Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Bağış Yapmak Ister Misiniz? - Tnc Sever Grubu

Share

Recommended Posts

• 2 hafta sonra ...

Bağış için baktımda bu paypal ne kadar güvenilir kredi kartı bilgilerimiz başkasının eline geçebilirmi diye sormak istedim olmazsa interneti açtırıp sanal kart çıkartma yoluna gidicem

ben oldukça fazla işlem yaptım paypal ile hiçbir sorun çıkmadı arkadaşlar. eğer bilgisayarınızda keyloger gibi 3. parti programlar bulunmuyorsa güvenle kullanabilirsiniz. eğer bilgisyarınızdan emin değilseniz hiçbirşekilde para işlerine girişmeyin derim.

Son olarak bişeydaha sorucam kredi kartımız ytl alınacak ücret dolar üzerinden olucak diyorsunuz kartımızın ytl olması bişey farkedermi

Edited by özo

hayır etmez. hsbc kredi kartında dolar olarak işlem yaptığınızda işlem dolar olarak işliyor ve bankaya gittiğinizde dolar olarak ödemenizi istiyorlar. Ama kredi kartı borcu ödemeye gittiğinizde uyarmanızı tavsiye ederim bazen görmeyebiliyorlar . ekstrede ayrıca dolar bölümü açılıyor. eğer ekstre yoksa mutlaka hatırlatın dolar harcamam var diye.

Son olarak bişeydaha sorucam kredi kartımız ytl alınacak ücret dolar üzerinden olucak diyorsunuz tani kartımızın ytl olması bişey farkedermi

Birşey farketmez ama ekstre öderken dolar borcunu da sordurursanız iyi olur bazı bankalar farklı işlem yapıyorlar ve dolar borcunu ekstreye yansıtmıyorlar. Bir nevi kandırma operasyonu, tongaya düşmeyin... :D:)

arkadaşlar şahsen çok fazla yazıp yardımcı olamıyorum malum işlerin yoğunluğundan :) bööle bi katkım olsun dedim ,TnCTR sayesinde indirdiğim programlar servet değerinde :) bukadar cüzzi bi paradan kaçınırsak ayıp bize :) ayrıca paypal ı sürekli kullanıyorum şimdiye kadar en ufak bir sorunla bile karşılaşmadım kolaylık bakımından şiddetle tavsiye ederim :D

Bağış için baktımda bu paypal ne kadar güvenilir kredi kartı bilgilerimiz başkasının eline geçebilirmi diye sormak istedim olmazsa interneti açtırıp sanal kart çıkartma yoluna gidicem

Hocam... Eğer internet bankacılığı kullanıyorsan birkaç dakika için internetten alışveriş bölümünü aktifleştirir, bağışını yapar geri kapatırsın... Paypal oldukça güvenli bir şirkettir... Ama güven konusunda tereddüt edersen en iyisi dediğin gibi sanal kart... Hem her zaman gerekli...

Maaşa geçince, ilk maaşımla bağış yapacam, söz.

Eminim ki yaparsın dostum... TNC belediyesi olarak senin maaşa geçmen için dua ediyoruz...

ben transferi yaptım dostum sanırım görüceksin ellerine emeğine sağlık güzel olmuş ben her ay aynı tutarı bağışlamaya karar verdim site için daha iyi olucaktır diye düşünüyorum...

• Administrator

sitenin kendi sunucusu var sanırım bunu bilmiyorsun

ayrıca imkanlar dahilindeyse dedim olmazsa olmaz illa oalcak diye bi şey yok daha güzel olması için yardımcı olabileceğim sadece bi fikrim vardı paylaştım muhalefet için muhalefet yapılmasından nefret ederim...

Site sunucusu dosya host etmeye müsait değil. Çünkü bandwidth sınırı var. Ama farklı bir yöntem kullanmayı planlıyoruz direk link için.

sk8er_boi benim üç büyük bankada aktif olarak kullandığım ve sürekli internet üzerinden takibini yaptığım vadesiz YTL hesap numaralarım var. Havale ile bağış yapmak isteyenleri oraya yönlendirebilirsin ;) Veririm ben sana hesap numaralarını. Arkadaşlar bana, ben de senin bendeki hesabına Eft geçerim. Şaka diil ha. Saygılar.

Edited by CentilBoy

Ben Dün Gece Yollodum parayı. Babam Kredi kartı Hesap Kesim Tarihi Geçince Yollarız Dedi. Bu Bağış Olayı Kapanacakmı İleride, Yani acelesi Varmı ?

Hayir suan kapanmasi diye birsey yok.. Yollayamazsanizda caniniz sagolsun gonul vermenizde guzel..

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...

hocam banka havalesi kabul etseniz olmaz mı? direk 10doların ytl karsılıgını gecerim direk.Örnegin hemen yapıkredi hesap no ver hemen geceyim parayı.

bir çözüm bulalım su işe...

o kadar faydalanıyoruz çok değil bence o bedel.

Edited by sene07

• 1 ay sonra...