Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Bağış Yapmak Ister Misiniz? - Tnc Sever Grubu

Share

Recommended Posts

Selam bende bağış yapmak istiyorum turbobitin devredışı kalma durumu var mı ?

Sistem alldebrid altyapısını kullanıyor... Oradan kaynaklanacak kısıtlamalar aynen burada da geçerli olacaktır... Çalışan servisleri kontrol etmek için resimde görülen yere bakabilirsiniz...

[spoiler]

iobSSu7.png

[/spoiler]

Ayrıca dipnot; sadece debrid amacıyla bağış yapacaksanız direk premium sitelerinden almanızda fayda var... 

• Like 2

• 2 ay sonra...

sizlerle yeni tanıştım sayılır.Bağış yaptığımızda serverlerinizden hemen program indirmeye başlayabiliyormuyuz.Prosedür nedir acaba?

gerci farklı baslıklarda yazıyordur belki ama paylasımlara baktım buraya yazayım dedim.Yanlıs yaptıysam kusura bakılmasın

sizlerle yeni tanıştım sayılır.Bağış yaptığımızda serverlerinizden hemen program indirmeye başlayabiliyormuyuz.Prosedür nedir acaba?

gerci farklı baslıklarda yazıyordur belki ama paylasımlara baktım buraya yazayım dedim.Yanlıs yaptıysam kusura bakılmasın

Bu konunun ilk iletisinde listelenmiş ayrıcalıklardan başka herhangi bir ek uygulama yok... serverdan program indirme gibi bir hizmetimiz yok malesef... Diğer sitelerdeki VIP üyelikler ile karıştırılmasın... Bu sadece gönüllü bağış sistemi... Karşılığında bizde imkanımız doğrultusunda ufak tefek hizmetleri hediye ediyoruz...

• Like 3

• 1 ay sonra...
  • 5 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra...

ben 11.11.2015 tarihinde paypal aracılığıyla 10  usd bağış yaptım bilgiler aşağıdaki gibidir. Tnc sever üyeliğimin aktif edilmesini rica ediyorum.

Merhaba TUĞRUL ARSLAN,

PayPal logosu 11.11.2015 18:34:20 EET
İşlem No: 1GV63032HA981935L

Merhaba TUĞRUL ARSLAN,

Bu e-posta PayPal'ı kullanarak şu kadar tutarı şu kişiye bağışladığınızı onaylar: $10,00 USD - TncTR ([email protected]
Bu alışveriş için döviz kuru: 1 Türk Lirası = 0,331310 ABD Doları.
Bu kredi kartı işlemi faturanızda "PAYPAL *TNCTR" olarak görünecektir.

Bağış Ayrıntıları
Onay numarası: 1GV63032HA981935L
Bağış tutarı: $10,00 USD
Başlangıç Tutarı: 30,19 TL
Bitiş Tutarı: $10,00 USD
Döviz Kuru: 1 Türk Lirası = 0,331310 ABD Doları
Amaç: Tuğrul Arslan/tnc-tr
Aşağıdaki seçenekler bu ödemeye eklendi: Anonim: 
Bağış Yapan: TUĞRUL ARSLAN

Alıcı bilgileri
Bağış düzenleyicisi: TncTR

• 5 ay sonra...
  • sk8er_boi featured this topic
  • 7 ay sonra...
  • Editor
haylazz, 4 saat önce yazdı:

yurtdisindayim paypal kabul ediyormusunuz

Turbobit calisiyormu

Turbobit şu anda çalışıyor,  (Günlük toplam 10 GB sınırlı!)

Paypal ile ilgili (yada alternatif) bilgileri sk8er_boi özel mesaj göndererek öğrenebilirsiniz..

Edited by semsibey

• 1 yıl yıl...
liberta82, 1 saat önce yazdı:

tncsever üyesi olmadan işlem yapılamıyor mu?

Konunun ilk iletisinde yazan ayrıcalıklar dışında, standart üyeler forumu kısıtlama olmadan kullanabilirler.  Sadece yeni üye olan Pasif üye grubundakiler kısa bir süre önlem olarak yönetici onaylı ileti gönderebilmektedir.

• 2 ay sonra...
  • 4 ay sonra...

s.a admin bagıs yapıcam ama şunları söylim yanlış yapmıyalım adımı noemal yazılmasını istiyorum rakamlar olmicak hem turbobit hemde upladed indirme yapıcam uploaded den indirme +18 özel sıkıntı olurmu? goglee capta yoksa sevinirim iyi günler kolay gelsin