Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Bağış Yapmak Ister Misiniz? - Tnc Sever Grubu

Share

Recommended Posts

• 1 ay sonra...
Posta çeki işi zor gibi gözüküyor, çünkü postahane'ye gitmem işimi aksatıyor.

Arkadaşlar Ben bu siteye daima gelirim ve yeniliklerden yada bana yarayacağını düşündüğüm bilgilerden faydalanırım. Bunların çok faydasını gördüm.

Ayrıca vaktim oldukça bende kendi çapımda bişeyler paylaşıyorum . Gerek program gerekse fikir olarak. Bu sitenin ayakta kalmasını isterim.

Ve bu sebebten paypal üzerinden ödemeyi yaptım. Hadi hayırlısı olsun.

Ayrıca Paypal hakkında sorun yaşayacaklarını düşünen arkadaşlar ben uzun zamandır kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım. Güvenebilirsiniz.

sk8er_boi kardeşim bağış yaptığımı sana özel pm mi atıcam onu merak ettimde bi sorem dedim.

• 4 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

Ben mi yerini unuttum dedim ama sanırım düsüncemde haklıyım. Ne yaptıysam olmuyor. Bu bagıs isinde kücük bir düzenleme gerekli. 3 aylık süre dolmadan bagıs secenegi pasif halde oluyor gördügüm kadarıyla. Her zaman aktif olsa ( kücük bir kac satır program ilavesi yeterli belki) sitenin menfaatine olur diye düsündüm.

• Administrator
Ben mi yerini unuttum dedim ama sanırım düsüncemde haklıyım. Ne yaptıysam olmuyor. Bu bagıs isinde kücük bir düzenleme gerekli. 3 aylık süre dolmadan bagıs secenegi pasif halde oluyor gördügüm kadarıyla. Her zaman aktif olsa ( kücük bir kac satır program ilavesi yeterli belki) sitenin menfaatine olur diye düsündüm.

Eğer tekrar bağış yapmak istiyorsanız bana kısa mesajla ulaşabilirsiniz.

azmettim sonunda başardım tnc belediyesine vergimi ödediğim için mutlu bir vatandaş olarak yaşantıma devam edeceğim belediyemiz vergilerle (bağış :ninja: ) ayakta durabilir belediyemizin başarılarının devamını diliyorum

• 2 hafta sonra ...

gereği yapılacaktır hocam siz oldugunuz surece bızde warız TnCTR sıze sız bıze bızde Allaha emanetız.. !! Ulkeye ülkeyı bırak DUNYAya boyle bır forum sıtesı bırdaha gelmez!! :)

• 2 hafta sonra ...

1 yılı geçkin zaman dır tnctr ye üyeyim ve hiçbir sitede bu kadar ilgi görmedim.tncxp yi denedim daha sonra başka modifiyelerde ama hiçbiri tncxp gibi değil elbetteki güzel olan herşey takdir edilmeli fakat netten ödeme yapmaya çok çekiniyorum zira kredi bilgilerimin başka kişilerin eline gecmesi gibi bir korkum var paypal ın sitesi ne kadar güvenlidir bilemiyorum bagış yapmanın başka bir yolu (banka havalesi) varmıdır.tüm tnctr çalışanlarına teşekkür ediyorum. :whistle:

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Bende Bu deryaya katıldım ;)

Katılmamın amacı VİP olmak değil.. Sadece bunca zamandır faydalanıp belki para kazandıgım programlara bir teşekkür ...

Malesef onca program ve faydalı bilgiye sahip oldugum halde bir tek teşekkür veya bir mesaj bile atmadım.. bu teşekkürümü kabul edin...

Sevgilerle...

• 4 ay sonra...

Merhaba bana yapılan onca çok yardımcı arkadaşın hakkına saygımdan dolayı size bağış yapmak istedim ama paypal ödeme sayfanızda sorun var

This recipient is currently unable to receive money.

hatası veriyor. İlgilenirseniz sevinirim.

• Administrator
Merhaba bana yapılan onca çok yardımcı arkadaşın hakkına saygımdan dolayı size bağış yapmak istedim ama paypal ödeme sayfanızda sorun var

This recipient is currently unable to receive money.

hatası veriyor. İlgilenirseniz sevinirim.

Paypal hesabında küçük bir sorun var. Bir kaç gün içinde düzeltilecek. Havale ile bağış yapmak isterseniz bana özel mesaj atınız.

• 3 hafta sonra ...

Ben de yakın zamanda tncsever olacağım, düzenli olarak bağış yapmayı düşünüyorum(borçlarımı kapattıktan sonra) öğrenci olmama rağmen. Tnc forumuna paylaşımlarla katkımın yanında maddi olarak da destek olmak isterim. Özellikle katılımsız programlardan çok faydalanıyorum. Beni toplamda yüzlerce saatlik çalışmadan kurtarıyor değerli paylaşımlar.

Tncsever sayısının hala az olduğunu gördüm. Böylesi kaliteli bir forumun daha yıllarca yaşayabilmesi için bağışlara ihtiyaç olduğunu unutmayın. Üstelik çok daha iyi serverlarda daha iyi hizmet alacağızdır, dönüşü mutlaka olur. Tncsever grubuna girmenin ekstralarını ise saymaya gerek yok. Durumu olan herkesi bu ufak bağışı yapmaya davet ediyorum. Hep beraber olursak sizin için küçük, ancak TNCTR için büyük bir miktardır unutmayın. Herkese iyi forumlar dilerim.

Edited by baris_seven