Jump to content
Sign in to follow this  
sk8er_boi

Bağış Yapmak Ister Misiniz? - Tnc Sever Grubu

Recommended Posts

Bende çok mutluyum. Bize özel bölümde özellikle kameradan canlı dansöz yayını ve bütün program ve modifiyeleri tek linkten indirme imkanının olması çok güzel ;):D

Sen şimdi TNC Sever grubundaki patlamayı gör. Hey yavrum heeeey!

:):db:

Sen de az çakal değilsin yani

:p

Edited by eke58

vip yada mod olmak için ne yapmak laızm ..????

VIP(Very Important Person) olmak için çooook çalışmak lazım.

Moderator olmak içinse VIP'nin 2 katı çooook çalışmak lazım.

Ama tabii ki yönetim insiyatifindeki bir durum.Kişinin sadece çalışmasına değil erdemine de bakılıyor, hangi durumda hangi tepkileri verdiğine bakılıyor.

Her şey yönetimin elinde.

vip yada mod olmak için ne yapmak laızm ..????

VIP yada Mod lar site yönetimi tarafından belirleniyor. Bildiğim kadarıyla kişiliği ve davranışları en önemli faktör yani satınalınabilecek birşey değil. Ama siteye desteğim olsun rengim farklı olsun özel bölümleri göreyim dersen TNCSever grubuna bekleriz ;)

Hala 10. kişiyi bulmakta kararlıyız. Var mı 10. kişi olmak isteyen 275.000 kişide 10. yu ısrarla arıyoruz ... :Q

10. kişi ben idim :D Şimdi 3-4 arkadaş daha katıldı aramıza.. inşallah diğer arkadaşlarımızda Sitemize desteklerini esirgemezler :)

Bende çok mutluyum. Bize özel bölümde özellikle kameradan canlı dansöz yayını ve bütün program ve modifiyeleri tek linkten indirme imkanının olması çok güzel :):ball:

Sen şimdi TNC Sever grubundaki patlamayı gör. Hey yavrum heeeey!

:jump::gun:

:D:d

Sen de az çakal değilsin yani :)

Konuyu dağıttık ama kendim için istiyorsam ne olayım :ball: Bana özel TnC Çakal grubu oluşturulmasını talep ediyorum :jump:

sanırım benim irtibat sorunum var ,kiminle ve nasıl?( paypal ) kısmında özellikle sorunlu..[/CODE]

Sayın Adminim veya diğer bilgi sahibi arkadaşlar Paypal yöntemiyle bağış yapmak istiyorum ama kredi kartı kullanmıyorum kardeşimin Kredi kartını Paypal üyeliğinde ve bağış işlemlerinde kullanıcam bir mahsuru olurmu

"sk8er_boi" Kredi Kartında yazan isminizi bana bildirin demiş TNCsever işlemi için bilgilendirirseniz sevinirim....

Edited by [email protected]@n

Sayın Adminim veya diğer bilgi sahibi arkadaşlar Paypal yöntemiyle bağış yapmak istiyorum ama kredi kartı kullanmıyorum kardeşimin Kredi kartını Paypal üyeliğinde ve bağış işlemlerinde kullanıcam bir mahsuru olurmu

"sk8er_boi" Kredi Kartında yazan isminizi bana bildirin demiş TNCsever işlemi için bilgilendirirseniz sevinirim....

Sorun değil. Yatırdığınız ismi bildirin.

Hayırlı bağışlar herkese

arkadaşlar paypal cok guzel ve guvenlı bır yontem hıc bı sıkıntı ve soru ısaretı olmadan rahatlıkla kullanabılırsınız arkadaslar gercekten alın terı ve emekle hakedıyorlar Allah razı olsun :D

bende bağış yapmak istiyorum fakat para değil :D Bayiliğimden TNCTR'ye

Sınırsız Web Alanı

Sınırsız Bant Genişliği

Sınırsız Mail Hesabı

Sınırsız Subdomain

Sınırsız MySql

Otomatik Kurulum (Script Library, Fantastico, Softaculous)

Dosya Yöneticisi

Spam Ve Virüs Koruması

cPanel 11 Kontrol Paneli

7x24 FTP Erişimi

+ Bir Adet Domain (.com, .net, .org) vs.

Buda benim bağışım eğer kabul ederseniz bu özelliklerde web hosting vereceğim...

Edited by korkuts

bende bağış yapmak istiyorum fakat para değil :D Bayiliğimden TNCTR'ye

Sınırsız Web Alanı

Sınırsız Bant Genişliği

Sınırsız Mail Hesabı

Sınırsız Subdomain

Sınırsız MySql

Otomatik Kurulum (Script Library, Fantastico, Softcalaus)

Dosya Yöneticisi

Spam Ve Virüs Koruması

cPanel 11 Kontrol Paneli

7x24 FTP Erişimi

+ Bir Adet Domain (.com, .net, .org) vs.

Buda benim bağışım eğer kabul ederseniz bu özelliklerde web hosting vereceğim...

Bu çok güzel bir haber, çok güzel bir bağış :D

Şimdiden teşekkürler.

Bu çok güzel bir haber, çok güzel bir bağış :D

Şimdiden teşekkürler.

Beğenildiğine sevindim :D eğer bu bağışı yöneticiler kabul ederse bana pm ile ulaşabilirler...

Beğenildiğine sevindim :) eğer bu bağışı yöneticiler kabul ederse bana pm ile ulaşabilirler...

SEnin sunucu Tnc'yi kaldırır mı o var bir de ? Tnc ayrıca bir sunucuda sanırım. :)

SEnin sunucu Tnc'yi kaldırır mı o var bir de ? Tnc ayrıca bir sunucuda sanırım. :)

Her Türlü Kaldırır Merak etme

yani ben eğer kabul ederlerse bağışımı yapacam bu kadar :D

karşılıksız emek harcadınız bu zamana kadar elbete sizlerinde emekelerinize karşılık vermek bizlerin görevi. ancak bu para yatırma yerine. nebileyim hani bu tıklıyoruz biyerleride msizin sitenize 1 dolar felan para yatıor google dan sanırım. bu yola başvurursanız hergün birkere tıklarım. çünki sapit ip kullanıyorum sanırım ikinci tıklamayı almıyabilir. benimki sadece bir öneri.

1 Dolarmı :) ? günlük kaç paket sigara içmektesiniz ? 1 - 2 - 3 ? 2 günlük sigara paranızı Bağış yapsanız.. O Karşılıksız emeğe Ufak bi teşekkür olurdu :clapping:

VAY ANASINI...KERİZDEN GEÇİLMİYOR BURASI.BİRİSİDE YATIRDIM HER AY YATIRIRIM DİYOR.ULAN O KADAR PARAN VARSA ÇEVRENDEKİ AÇLARI DOYURSANA...AKILLARA DURGUNLUK VEREN BİR ŞEY VE İLK DEFA GÖRÜYORUM.ALLAH SİZE AKIL FİKİR VERSİN...

VAY ANASINI...KERİZDEN GEÇİLMİYOR BURASI.BİRİSİDE YATIRDIM HER AY YATIRIRIM DİYOR.ULAN O KADAR PARAN VARSA ÇEVRENDEKİ AÇLARI DOYURSANA...AKILLARA DURGUNLUK VEREN BİR ŞEY VE İLK DEFA GÖRÜYORUM.ALLAH SİZE AKIL FİKİR VERSİN...

Burda binlerce insanın bilgisini sunduğu ve yüzbinlerce de insanın istifade ettiği bir paylaşım ortamı sağlanmış. Elbette ki bunun bir teknolojik maaliyeti var. Bunu bir kişinin karşılaması bazen zor olduğu için, siteden istifade edenler çorbada tuzum olsun misali buraya maddi katkı yapabilirler. Tamamen gönüllülük esasıyla olan bişey. O düşünceli insanlar olmasaydı senin gibi bir insan(!) girip burdan istifade edemez, bişeyler de öğrenemez yazamazdı.

Senin gibi sadece kendini düşünen bencil cahillerin bu tür paylaşım ruhunu algılayacak kapasitesi olmadığı için böyle şeyleri ilk defa görüyor olman da gayet doğal.

Burda binlerce insanın bilgisini sunduğu ve yüzbinlerce de insanın istifade ettiği bir paylaşım ortamı sağlanmış. Elbette ki bunun bir teknolojik maaliyeti var. Bunu bir kişinin karşılaması bazen zor olduğu için, siteden istifade edenler çorbada tuzum olsun misali buraya maddi katkı yapabilirler. Tamamen gönüllülük esasıyla olan bişey. O düşünceli insanlar olmasaydı senin gibi bir insan(!) girip burdan istifade edemez, bişeyler de öğrenemez yazamazdı.

Senin gibi sadece kendini düşünen bencil cahillerin bu tür paylaşım ruhunu algılayacak kapasitesi olmadığı için böyle şeyleri ilk defa görüyor olman da gayet doğal.

SENİN BU KADAR HİDDETLENMENİ ANLAMAK ZOR DEĞİL...MOD OLUNCA BÖYLE OLUYOR HA...BANADA 3-5 KURUŞ DÜŞER HESABI...ATIN ULAN TEKRAR GİRMEK ZOR DEĞİLYA....AMA BU GECE YATTIKTAN SONRA İNTERNET MANTIĞINI VE NASIL PARA KAZANILABİLECEĞİNİ SORGULA.BU FAKİR İNSANLARA NASIL YÜKLENEBİLİRİM DİYE AKLINA BİR DAHA GETİRME...PAYLAŞIMMIŞ,ULAN HER TARAF PAYLAŞIM ZATEN,LİNKİ SENDEN ALSAM YADA BAŞKASINDAN ALSAM NE FARKEDER...

icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

Tnc Sever grubuna katılarak, sitemizden

istifade eden 100.000'lerce üyeye

fayda sağlıyacağınızı biliyor muydunuz?

biliyordum haırdır bi durrummu var ..