Jump to content

Bağış Yapmak Ister Misiniz? - Tnc Sever Grubu

Share

Recommended Posts

Sayın Tugrul Bende bağış yapacak $ varda paypal hesabı açmak için yaş sınırı varmı .. kabul ediyormu yoksa yaşı sahte yazsak bile kabul edermi ? birde winat 9 androidde çalışıyor deniliyor ama benimki htc wildirfire s indirmeye çalıştım uyumlu değil dedi yardımcıolabilirmisin ?

Yaş sınırı olacağını sanmıyorumda hesabına banka yada kredi kartı tanıtmak zorunda kalacaksın... Bunları elde etmek yaşa takılıyor haliyle... winat geçenlerde bi güncellendi... belli bir sürümün altında çalışmıyor sanırım. Eski popülerliğide kalmadı tahminimce... ben hiç kullanmadım.

havale ile atınca kim olduğumu nerden bileceksiniz :D

Bizimde her saat başı yabancılardan havale gelen bi banka hesabımız yok zaten... Hesap noyu istemek için admine ulaşmak zorundasınız... ödeme hesaba geçince grubunuz değiştiriliyor...

• 2 hafta sonra ...

tncsever olmanın en önemli özelliklerini en alta yazmıssınız

• Tıkladığınız linklerde reklam yönlendirmesini (bc.vc) görmezsiniz.
  • Tnc Debrid ile linklerinizi beklemeden hızlı bir şekilde indirebilirsiniz....

Bir sure forumda zaman gecirirseniz tncsever olmanin en onemsiz ozelliklerinin onlar oldugunu anlayacaksiniz. 

• 2 hafta sonra ...

Biz premium satmıyoruz... debrid servisi de değiliz.... Sadece bağış yapan üyelerimize karınca kararınca böyle bir imkan sunuyoruz.... Bu bilinçle hareket ederseniz sorun yaşamamış oluruz...  :good:

• Like 1

• 3 ay sonra...

paypala kredi kartınızla üye olun, bir süre sonra kapattırabilirseniz kredi kartınızı kapattırın, artık paypaldan istediğiniz alışverişi yapın payapal ödemeyi sizin adınıza yapacaktır ödeme günü gelipte sizin bankanızdan tahsilat için başvurduğunda bir sürprizle karşılaşacaktır. bu sebepten dolayı bazı yerlerde paypal geçmez.

paypala kredi kartınızla üye olun, bir süre sonra kapattırabilirseniz kredi kartınızı kapattırın, artık paypaldan istediğiniz alışverişi yapın payapal ödemeyi sizin adınıza yapacaktır ödeme günü gelipte sizin bankanızdan tahsilat için başvurduğunda bir sürprizle karşılaşacaktır. bu sebepten dolayı bazı yerlerde paypal geçmez.

Paşam öyle bi anlattın ki.. sanki ay sonu gelince paypal müdürü kapıcı caferi çağırıyor da "git şu bizim aidatları tahsil ette gel" diyormuş gibi yani... Para transferleri saniyelik yapılıyor kardeş... yıl 2013... paypal parayı alamazsa, kullanıcı havasını alır...

• 2 hafta sonra ...

Günlük sınır 3 GB'dan yükseltilemez mi ilerleyen zamanda? 

Bazı zamanlar sistemi test amaçlı 5 GB ta yükseltilmiştir... Ancak hesapların sağlığı için optimum 3 GB iyi gibi... Diğer yandan sadece debrid amaçlı düşünüyorsanız tncsever olmanızı tavsiye etmiyoruz, direk alldebrid sitesinden premium satın alabilirsiniz. :good:

• Like 2

Bazı zamanlar sistemi test amaçlı 5 GB ta yükseltilmiştir... Ancak hesapların sağlığı için optimum 3 GB iyi gibi... Diğer yandan sadece debrid amaçlı düşünüyorsanız tncsever olmanızı tavsiye etmiyoruz, direk alldebrid sitesinden premium satın alabilirsiniz. :good:

Bilgilendirme ve tavsiye için teşekkür ediyorum...  :hi:

Her şey iyi de şu canımı sıktı ve vazgeçmeme neden oldu.

Tnc Debrid ile linklerinizi beklemeden hızlı bir şekilde indirebilirsiniz güzel

eeee bu sınır neyin nesi

(Günlük 3GB'lik link çevirme hakkı)....

zaten bir film 4-5-6 GB 

günümüz oyunları 20 - 30 GB olmaya başladı farkında mısınız bilmiyorum ?

• Administrator

Her şey iyi de şu canımı sıktı ve vazgeçmeme neden oldu.

Tnc Debrid ile linklerinizi beklemeden hızlı bir şekilde indirebilirsiniz güzel

eeee bu sınır neyin nesi

(Günlük 3GB'lik link çevirme hakkı)....

zaten bir film 4-5-6 GB 

günümüz oyunları 20 - 30 GB olmaya başladı farkında mısınız bilmiyorum ?

Sınırsızını istiyorsan alldebrid.com'dan satın alabilirsin. Tncdebrid bağış yapan üyelere yaptığımız ekstradan bir güzelliktir.

• Like 2

Sınırsızını istiyorsan alldebrid.com'dan satın alabilirsin. Tncdebrid bağış yapan üyelere yaptığımız ekstradan bir güzelliktir.

Öneriniz için teşekkür ederim. Fakat önerdiğiniz siteden kullanmatayım 2 aylık bir sürem kaldı.

Oradan şöyle sıkıntılarım oluyor.  bazen saglam olan link ölü gibi gösteriyor çevirmior aradan  zaman geçiyor tekrar deniyorum  çeviriyor.

mesala 23 gb lık bir oyunu indirken 13 gb tı inmişken elektrik gidip geldi tekrar ettirdim tekrar etti fakat tekrar elektirik gitti 1-2 saat sonra yeniden denediğimde dosya bulunamadı uyarısı aldım. bazı upload siteleri listede olduğu halde çevrilmiyor buna benzer sıkıntılar yaşıyorum. o yüzden sizden kullanmaya niyetlenmiştim ama sınır olunca haliyle canım sıkıldı yine bahsi geçen siteye kaldım. neyse sağlık olsun. kolay gelsin.ilginiz için teşekkürler.saygılar.

Öneriniz için teşekkür ederim. Fakat önerdiğiniz siteden kullanmatayım 2 aylık bir sürem kaldı.

Oradan şöyle sıkıntılarım oluyor.  bazen saglam olan link ölü gibi gösteriyor çevirmior aradan  zaman geçiyor tekrar deniyorum  çeviriyor.

mesala 23 gb lık bir oyunu indirken 13 gb tı inmişken elektrik gidip geldi tekrar ettirdim tekrar etti fakat tekrar elektirik gitti 1-2 saat sonra yeniden denediğimde dosya bulunamadı uyarısı aldım. bazı upload siteleri listede olduğu halde çevrilmiyor buna benzer sıkıntılar yaşıyorum. o yüzden sizden kullanmaya niyetlenmiştim ama sınır olunca haliyle canım sıkıldı yine bahsi geçen siteye kaldım. neyse sağlık olsun. kolay gelsin.ilginiz için teşekkürler.saygılar.

Tnc debrid de alldebrid yapısını kullanıyor zaten. Bazı arkadaşlar realdebrid kullanıyordu. Debrid sitelerine alternetif çok.  Bizler tncsever üyeliğini debrid kullanım amaçlı almıyoruz amaç foruma katkıda bulunmak diye düşünüyoruz.

• Like 3