Jump to content

Lg G2 D802 Resmi Lollipop Kdz

yasak_ask
 Share

Recommended Posts

-Harici bir yere yedeklerinizi alın her ihtimale karşı
-32gb veya 16gb farketmez istediğinizi kurabilirsiniz
-Custom recovery den wipeleri yapıp telefonu kapatıp öyle KDZ yüklemelisiniz flashtool ile. (stock rom kullananlar burayı gözardı etsin)

5gDnoIc.png

Tüm cihaz ve romların takibi için;
Edited by yasak_ask

ciahzın rot lu olması gerekiyor tamamda iyide kardeşim bunu open sürümü değil bizim intl lg g2 de nasıl türkçe olacak yada çalıaşcakmı

Vodafone romları ama resmi stock sonuçta :) Root gerekmez çünkü flash tool ile kdz yükleyeceksiniz. Türkçe dil içeriyorlar. Bunlar d802 ve d802tr modelleri için yani international modelleri, buna dikkat edin. 

Sizden ricam Lg G2 için 32 Gb olan hangi versiyon olursa olsun farketmez ama 32 Gb kdz yada custom rom olacak. Diğer romları yüklerken çok sorun yaşadım ama 32 gb rom yada kdz lerde sorun yaşamadım. 

Hocam tam anlayamadım ama, 32gb için yukarıdaki Spain 32g yi kullanabilirsiniz. 

Edited by yasak_ask

Vodafone romları ama resmi stock sonuçta :) Root gerekmez çünkü flash tool ile kdz yükleyeceksiniz. Türkçe dil içeriyorlar. 

Hocam tam anlayamadım ama, 32gb için yukarıdaki Spain 32g yi kullanabilirsiniz. 

Tamam o var başka bildiğiniz 32 gb'ta özel hangi rom yada kdz var onu soruyorum

sadece o ülkeye ait uygulamalr yükleniyor sanırım oda önemli değil bu arada lg lollipop root dosyaının linki nerede kardeşim :)

Yok aslında tüm kdz ler hemen hemen aynı. Open yazanlar Lg romları diğerleri operator romları. Operator romlarında operator uygulamaları oluyor ekstradan o kadar. Root bat dosyasının linkini ekledim hocam

Bu listeyi sürekli kontrol ediyorum zaten. Benim istediğim hangisi 32 Gb?

Mantığını çözmüş olmanız gerekirdi aslında

16G  >>  16GB

32G  >>  32GB

Yok aslında tüm kdz ler hemen hemen aynı. Open yazanlar Lg romları diğerleri operator romları. Operator romlarında operator uygulamaları oluyor ekstradan o kadar. Root bat dosyasının linkini ekledim hocam

Mantığını çözmüş olmanız gerekirdi aslında

16G  >>  16GB

32G  >>  32GB

İlginize çok tşk ederim. Mantığını çok iyi çözdüm de bu liste içerisinde 16G var ama 32G göremedim.