Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Grand Theft Auto V - Update 3 - Crack V4 (Full)

Dexter18
 Share

Recommended Posts

GTA 5 PC Dil Değiştirme Ayarı | GTA V PC İngilizce Yapma

Regedit

Dil Register Adresi : HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\­rockstar games\Grand Theft Auto V

Değiştirelecek Anahtar : Language

Değer : en-US

NOT:Update 3  crackV4 ve rockstar games social club kurulumu yapıldıktan sonra oyun dili çince oluyorsa, bu adımları izleyerek oyun dilini  ingilizceye çevirebilirsiniz.

http://video-pool.net/video/iz/8395113/gta_5_pc_dil_degistirme_ayari_gta_v_pc_ingilizce_yapma.html

Edited by CyRuS

• Replies 374
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

GTA 5 PC Dil Değiştirme Ayarı | GTA V PC İngilizce Yapma

Regedit

Dil Register Adresi : HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\­rockstar games\Grand Theft Auto V

Değiştirelecek Anahtar : Language

Değer : en-US

NOT:Update 3  crackV4 ve rockstar games social club kurulumu yapıldıktan sonra oyun dili çince oluyorsa, bu adımları izleyerek oyun dilini  ingilizceye çevirebilirsiniz.

http://video-pool.net/video/iz/8395113/gta_5_pc_dil_degistirme_ayari_gta_v_pc_ingilizce_yapma.html

Bu Yöntem önceki updateler için geçerli. Update3 crack v4 var ise daha önceki mesajlarda yazmıştım nasıl ing ye çevrildiğini.

UPDATE 4 yüklü

Update 3 Crack v4 yaptı isen eğer aşağıdaki dosyayı oyunun kurulu olduğu yere at düzelir atma sorunu.

Update 2 - GTA5.exe
https://mega.co.nz/#!sYgmzTbT!NmIX79JhzB_l4i9JU4SpTOvZb-pXqepGm3XEDi6bE6s

-Bu arada Q ya basarak atma sorunu tam olarak giderilmiyor, İleride yine hata verebiliyor haberiniz olsun.Yeni update ve crack gelene kadar mümkün olduğunca siper almadan oynamaya çalışın görevleri. 

pre_1429772732__adsz.png

GTAVLauncher.exe ye tıklayınca bu cıkıyor.
Launcher.exe ye tıklayınca bir tepki vermiyor. 
sorun ne olabilir acaba ?

Sanırım senin AMD ile intel optimus gibi çalışıyor olmalı. eğer öyle bir durum var ise, İntel i devre dışı bırakıp açmayı dene. Olmaz ise de amd nin ekran kartı driverinda bir ayar falan birşey vardır belki...

Edited by KenanK

Bu Yöntem önceki updateler için geçerli. Update3 crack v4 var ise daha önceki mesajlarda yazmıştım nasıl ing ye çevrildiğini.

Update 3 Crack v4 yaptı isen eğer aşağıdaki dosyayı oyunun kurulu olduğu yere at düzelir atma sorunu.

Update 2 - GTA5.exe
https://mega.co.nz/#!sYgmzTbT!NmIX79JhzB_l4i9JU4SpTOvZb-pXqepGm3XEDi6bE6s

-Bu arada Q ya basarak atma sorunu tam olarak giderilmiyor, İleride yine hata verebiliyor haberiniz olsun.Yeni update ve crack gelene kadar mümkün olduğunca siper almadan oynamaya çalışın görevleri. 

Sanırım senin AMD ile intel optimus gibi çalışıyor olmalı. eğer öyle bir durum var ise, İntel i devre dışı bırakıp açmayı dene. Olmaz ise de amd nin ekran kartı driverinda bir ayar falan birşey vardır belki...

aynen çift ekran kartı var ama amd nin ayarlarından launcher.exe yi amd ye yüksek performansa aldım zaten ama açmıyor. launchere tıklayınca görev yöneticisinde çalıştıığını gösteriyor bi 15 sn kadar sonra kayboluyor.

NOT: hocam sorunu çözüm çift ekran kartı olduğundan normalde yüksek performansta açması gerek normal şartlarda. birde tersini deniyeyim dedim güç tasarrufuna aldım oyunu açıyor. lakin rockstar games logosundan sonra durduruldu hatası veriyor. bu aşamayı geçemedim. bunun için nasıl bir yol izlemem gerekir acaba ?
Edited by lediod

aynen çift ekran kartı var ama amd nin ayarlarından launcher.exe yi amd ye yüksek performansa aldım zaten ama açmıyor. launchere tıklayınca görev yöneticisinde çalıştıığını gösteriyor bi 15 sn kadar sonra kayboluyor.

NOT: hocam sorunu çözüm çift ekran kartı olduğundan normalde yüksek performansta açması gerek normal şartlarda. birde tersini deniyeyim dedim güç tasarrufuna aldım oyunu açıyor. lakin rockstar games logosundan sonra durduruldu hatası veriyor. bu aşamayı geçemedim. bunun için nasıl bir yol izlemem gerekir acaba ?

Ekran kartı driver ı ile ilgili bir sorun olabilir. Beta zaten daha. AMD ve onun bitmeyen sorunları işte. :D

3dm crack'ı yaptıysanız oyunun içinde 3dmgame.ini dosyasını açın 

Language=zh-CHT
;Language=en-US

en-US başındaki ; işaretini silin
zh-CHT nin başına ; yapın dil ingilizce olur

;Language=zh-CHT
Language=en-US

Launcher'den bu harika oyuna başlayın.hemen bitmesin diye oynamıyorum  :D  :D  :D

Q tuşu sorununa ve Tam ekran açılmama sorununa kesin çözüm. Yeni crack.

https://yadi.sk/d/HGUzIiAegFc7R

Update 3 e uygulayın. " Launcher.cmd " ile oyuna giriş yapın.

-Denenmiştir.

Edited by KenanK

Dostum bu sorunlar genelde amd intel değiştirilebilir ekran kartlı laptoplarda oluyor.  Ben bu sorunu laptopun orjinal kendi sitesindeki eski intel ve amd ekran kartı driverlerini kurarak çözdüm. Tavsiyem orjinal driverleri kurun ardından amd nin grafik ayarından gta 5 exe yi güç tasarrufuna alın. oyunu açın ardından yüksek performansa alın sorun çözülecektir. Lakin yüksek performansta kalırsa oyun açılmadan 15 20 saniye tepkisiz kalıp hata veriyor.