Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Msn'de f klavye sorunu

hakani

Recommended Posts

Dil çubuğundan ayarlara girip "q klavye"yi kaldırıp sadece f klavyeyi bırakın. Olsun bitsin.

abi dil çubuğu yok. cıkmıyor eskiden hep saatin yanında dururdu. delirecem ya virüs mü kaptı ne oldu

abi dil çubuğu yok. cıkmıyor eskiden hep saatin yanında dururdu. delirecem ya virüs mü kaptı ne oldu

Denetim masasından "Bölge ve Dil Seçenekleri" kısmına girip. "Diller" sekmesinden "Ayrıntılar" düğmesi ile klavyelere ulaşabilirsin.

Denetim masasından "Bölge ve Dil Seçenekleri" kısmına girip. "Diller" sekmesinden "Ayrıntılar" düğmesi ile klavyelere ulaşabilirsin.

abi harfiyen dediklerini yaptım q klavyeyi kaldırdım fakat olmadı.

arkadaşlar msn nin kendi içinde bi dil seçeneği varmı. aradım bulamadım az evvel tekrar kapatıp açtım oldu ama bi 10 saniye sonra tekrar q klavyeye geçti.

ya arkadaş bu bilgisayar benimle dalgamı geçiyo virüsmü bulastı simdide oldu kendi kendine. az sonra yine kafayı yer.

bölge ve dil seçeneklerinden q klavyeyi sil. olmadı diyorsun ama başka yolun yok. :)

abi vallahi olmadı olsa yalan mı söyleyecem ama ilginiz için sağolun. olmazsa zaten acronisle bilgisayarı yeniden düzenliyecem. hepinize tesekkür ederim.

arkadaşlar msn nin kendi içinde bi dil seçeneği varmı. aradım bulamadım az evvel tekrar kapatıp açtım oldu ama bi 10 saniye sonra tekrar q klavyeye geçti.

Makinada deep freeze (veya türevleri) kurulu diil dimi hocam :)

Hani yani tekrar başlatınca eski haline geldi demişsin de. Olur mu olur.

Makinada deep freeze (veya türevleri) kurulu diil dimi hocam :)

Hani yani tekrar başlatınca eski haline geldi demişsin de. Olur mu olur.

yok abi deep freeze yükyü değil makineyi tümden kapamadım msn yi kapatıp acınca düzeliyo sonra kafayı yiyor.

ama bi kaç dakkadır iyi bi sorun çıkarmadı. galiba bu dil seçeneği ise yaradı ama kesin konusmaktanda korkuyorum her an sapıtabilir makina.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...