Jump to content

Lenovo Laptop

Share

Recommended Posts

Lenovo G505S marka laptop aldık , iyimi ettik , kötümü...?

İşletim sistemi Freedos , ayrıca ürün DOA imiş , sıkıntı yaşarmıyız ?

Açıklama eklenmiş ama varsa ben sizlerin görüşlerinide alayım.

[spoiler]DOA Ürün Nedir?

İlk kullanımda donanım veya yazılım problemi olan ürünler yetkili servislerde onarılıp yine orijinal haliyle, indirimli fiyatla satışa çıkarılmaktadır.

Bu ürünlere DOA (Dead on Arrival) ürünü denilmektedir.

Ürünlerin garantisi yine yetkili servisler tarafından verilmekte ve garanti süresi ürünün satışından itibaren başlamaktadır. Garanti süreleri de SIFIR ürünler gibi 2 senedir.

Bu ürünler 2. El değildir %95 i hiç kullanılmamıştır. Sıfır ürünlere göre daha indirimlidir.[/spoiler]

http://www.n11.com/lenovo-g505s-59-428503-a8-4500m-6gb-500gb-2gb-vga-freedos-P59037965

Edited by ayhankorkmaz

sistem süper önceden haberim olsaydı bende alırdım. donanım ve yazılım problemi giderilmiş ürünler tekrar piyasa sürüldüğünde ucuza satılır ama garanti verilir. garanti içinde büyük bir sıkıntısı olursa ücretsiz yaparlar ama garanti bittikten sonra sadece kelepir olarak satabilirsin. para etmiyorlar çünkü

sistem süper önceden haberim olsaydı bende alırdım. donanım ve yazılım problemi giderilmiş ürünler tekrar piyasa sürüldüğünde ucuza satılır ama garanti verilir. garanti içinde büyük bir sıkıntısı olursa ücretsiz yaparlar ama garanti bittikten sonra sadece kelepir olarak satabilirsin. para etmiyorlar çünkü

üstteki ürün olmasaydı bu ürünü alacaktık