Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Bozuk CD leri düzenlemek için Program

askimsin2006

Recommended Posts

Selam arkadaşlar

size programı istemeden durumu açıklayayım .

öncelikle benim düğün CD si ses olayında Bozuk çekim hatası deniyor sesler kısık kısık geliyor ve ben bu cd yi yüksek sesde yeniden kayıt etmek istiyorum bunu düzenleye bilecek bir program lazım ..

yani sizlerin anlıyacağı cd yi yeniden ses düzeyi ve görüntü kalitesiyle düzenleye bileceğim bir program istemiştim umarım anlatabildim size benim durumumu ...

yardımcı olursanız size minnettar kalırım ..

şimdiden emeklerinize teşekkür ederim ..

emeğe saygı allah razı olsun ....

• Administrator

Goldwave programında sesleri yükseltebiliyorsunuz. Telefonuma melodi yaparken kullanıyorum. Yükseltip kaydedtikten sonra video işleme programınızla tekrar birleştirebilirsiniz. Forumda mevcuttur.

Goldwave programında sesleri yükseltebiliyorsunuz. Telefonuma melodi yaparken kullanıyorum. Yükseltip kaydedtikten sonra video işleme programınızla tekrar birleştirebilirsiniz. Forumda mevcuttur.

teşekkür ederim yardımlarınız için ..peki bana hangi programı tercih edersiniz video işleme için ??

benim bu konuda bilgim yok yardım ederseniz sevinirim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...