Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Www.agar.io Hücre Yeme

2016
 Share

Recommended Posts

www.agar.io hücre yeme oyunu sizden ufakları yiyerek veya yerdeki sabit parçaları yiyerek oynanan bir oyundur.

Püf noktaları;

1-)Bağlandınız serverin ipsi gözükmüyor sayfayı yeniliyerek veya F5 basarak skor tablosundan belki aradınız serveri bulabilrsiniz

2-)Resimli şekil olması için google bakabilirsiniz Bir kaç örnek dogg turkey france italy moon mars vesera :)

3-)Boşluk tuşu bölünmenizi sağlar yemek ve hızlanmak için kullanabilrsiniz.Bölünebilmeniz için minumum  35 can gereklidir. W tuşu ile yem atar arkadşınızı besliyebilirsiniz ama cannınız eksilir score bölümü en yüksek bölümdür o anki canınız değildir.

4-)En güzel bölüm etrafda mayın ve yakınıda büyük hücre varsa tuuzla buz edebilrisiniz mayıını itmek için W tuşu ile sürekli mayına ateş etmeniz gerekir 60 70 civarlarında canınız gider.

5-)Oyuna girerken ayarlardan ülke seçimi yaptımız bölümde Show mass kutucuğunu işaretliyiniz hücreniz üstünde can ile ilgli bilgi verecekdir.

6-)Eğer başkalarını yemesseniz ufalıyorsunuz  rekorum 15 bin dağıttım çıkdım zirvede durmak çok zor ilk 10 na girebilrisiniz ama büyüdükce zorlaşıyor.

7-) Yerdekileri topluyarak 1000 puna kadar gelirsiniz sonra zor illa yiyeceksiniz.

Agar.io’da resimli nickler

poland / usa / china / russia / canada / australia / spain / brazil / germany / ukraine / france / sweden / hitler / north korea / south korea / japan / united kingdom / earth / greece / latvia / lithuania / estonia / finland / norway / cia / maldivas / austria / nigeria / reddit / yaranaika / confederate / 9gag / indiana / 4chan / italy / ussr / bulgaria / tumblr / 2ch.hk / hong kong / portugal / jamaica / german empire / mexico / sanik / switzerland / croatia / chile / indonesia / bangladesh / thailand / iran / iraq / peru / moon / botswana / bosnia / netherlands / european union / taiwan / pakistan / hungary / satanist / qing dynasty / nazi / matriarchy / patriarchy / feminism / ireland / texas / facepunch / prodota / cambodia / steam / piccolo / ea / india / kc / denmark / quebec / ayy lmao / sealand / bait / tsarist russia / origin / vinesauce / stalin / belgium / luxembourg / stussy / prussia / 8ch / argentina / scotland / sir / romania / belarus / wojak / isis / doge / nasa / byzantium / imperial japan / french kingdom / somalia / turkey / mars / pokerface

FQGxffo.png

Anlatım tamamen bana aittir. www.agar.io  C* ATSIZ C*  :)

Şu sıralar siyaset meydanı gibi çok komik nikler var europa serverine gezin :D

Edited by 2016
  • Like 9

1. olduktan sonra sıkılıyor insan. boş boş dolanıyosun öyle. amaçsız kalıyorsun :) 1. olup 7 bin küsürlere kadar çıktım biraz dolanıp sıkıldım, Turkey nickli bir elemanı feedleyerek 1. yapıp yedirdim kendimi :D

• Like 2

• 2 hafta sonra ...

1 haftadır yokdum pc bozukdu :cray: Yeni pc aldım Turkey serverde açılmış :)

Demekki memleketteki işsizlik büyüyor hücremiz büyemesede :cray:

x5Bwhyo.jpg

Edited by 2016
  • Like 6

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...
  • 6 ay sonra...
  • 9 ay sonra...