Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Win 8.1 Update 3 Pro Vl 2015 Mayıs X64

MOTUN
 Share

Recommended Posts

• Editor

Merhaba şimdi kurumu yaptım. RAID0 ssd diske kurdum sistem çok hızlı şekilde kuruldu ve şuan uçuyor. Teşekkürler :)

Sisteme ayrılan 350mb lık bir disk var bunu nasıl gizleyebilirim?

burada gerekli bilgi ve görüşler mevcuttur:

http://www.tnctr.com/topic/203083-win7-kurulumunda-100-mb-lik-alany-silmek/

sistemi indirdim kurdum begendim gayet hızlı tşk ama bi sorunum var çözemiyorum (gerçi yazılım bölümüne yazdım ama bide buraya yazayım)camtasia studio 8 render yaparken yüzde 13,3 gelince hata veriyo kaç kec format attım olmadı acaba modifiye sistemden kaynaklanıyo olabilirmi anlayan arkadaş varmı

Edited by koza

• Editor

sistemi indirdim kurdum begendim gayet hızlı tşk ama bi sorunum var çözemiyorum (gerçi yazılım bölümüne yazdım ama bide buraya yazayım)camtasia studio 8 render yaparken yüzde 13,3 gelince hata veriyo kaç kec format attım olmadı acaba modifiye sistemden kaynaklanıyo olabilirmi anlayan arkadaş varmı

tahmini olarak yazıyorum (render ile ilgili bilgi sahibi değilim), sistem özellikleri belki yetersizdir bilemiyorum.gerçi düşük sistemlerde de yapılıyormuş google da yazıyordu :) sadece süre uzuyor diyorlar...

tahmini olarak yazıyorum (render ile ilgili bilgi sahibi değilim), sistem özellikleri belki yetersizdir bilemiyorum.gerçi düşük sistemlerde de yapılıyormuş google da yazıyordu :) sadece süre uzuyor diyorlar...

tşk ilgin için ama sistem kötü değil ve ayrıca win 7 de yani bi kaç format önce :) normaldi sonra arasıra hata vermeye başladı şimdi komle gitti

• 5 ay sonra...

usta çalişmanızın modifiyesi hoşuma gitti... yarın sanalda tekrardan denerim kendi kulllandıgım katilimsiz programları boot ederek...bu arada akşam üzeri sanalda denedim kurulumda bir yerde hata verdi keşke caps ını çekseydim ....neyse artık yarın dener bilgilendiririm :)

• Editor

Motun kardeş windows gezgini üzerinde sağ tuş yapıp tüm pencereleri kapat simgesine basıyorum.Çalışan programlar toplu olarak kapanmıyor.Tek tek kapatabiliyorum.Sorun nedir?

bilgim yok :(

casper0007 kardeş dediklerini yaptım ama yine aynı.Programlar toplu olarak hala kapanmıyor.Bu konuda yardımcı olucak kimse yok mu?

akşama evde sanalda deneyim bakalım bende de oluyor mesele neymiş :)

şöyle bir deneyin windows7 üzerinden göstereyim birde öyle deneyiniz..kırmızı olan yeri işaretleyiniz bakalım olaacakmı

[spoiler]B685l9.jpg[/spoiler]

9qg7JZ.jpg

malesef yine olmadı  :(

kardeş az önce sanalda denedim saglam bende bir sıkıntı .....sıkıntı sizde siz en iyisi başlat menüsü warsa silip başka bir tane kurun yada yoksa bir tane saglam başlat menüsü bulup kurun onun dışında sıkıntı yok çalişmada :)

bu arada toplu halde çalişan programları kapat diye bir seçenek yok ....tüm klasörleri yani pencereleri  kapat diye seçenek war ..resimde gördügünüz gibi

Edited by bozart

• 2 hafta sonra ...

Merhabalar, öncelikle çalışmanız gerçekten çok mükemmel görünüyor ben windows 7 kullanıcısıyım artık 8.1e geçiş yapmak istiyorum ama korktuğum 2 sorum var lütfen beni bilgilendirir misiniz rica etsem.

1. Sorum = Paylaşmış olduğunuz windows 8.1 in başlat menüsü windows 7 deki gibi dimi ? ( inşallah öyledir resimlerde öyle görünüyor )

2. Sorum = 4gb Ddr3 1600mh Kingston Hyperx Savage Ram = Amd Phenom x3 işlemcim var bu sistemi kursam kasma yapar mı?

Merhabalar, öncelikle çalışmanız gerçekten çok mükemmel görünüyor ben windows 7 kullanıcısıyım artık 8.1e geçiş yapmak istiyorum ama korktuğum 2 sorum var lütfen beni bilgilendirir misiniz rica etsem.

1. Sorum = Paylaşmış olduğunuz windows 8.1 in başlat menüsü windows 7 deki gibi dimi ? ( inşallah öyledir resimlerde öyle görünüyor )

2. Sorum = 4gb Ddr3 1600mh Kingston Hyperx Savage Ram = Amd Phenom x3 işlemcim var bu sistemi kursam kasma yapar mı?

1- windows7 deki gibi değil  ..resimde göründügü gibi masaüstünde aktivasyon klasörü war orda başlat menusu programı war onu kurun  ...

2-  kasma yapacagını sanmam ..isterseniz kurup deneyiniz

• Like 2

• Editor

Güzel kardeşim MOTUN! Windows 8.1 pro VL x86 x64 ve Office professional plus 2007 güncellleri öksüz kaldı. :)

hocam 64 bit güncellemelerini belirleyip indirdim ama 32 bit için vaktim yok. o çok sonra olabilir, belki o da. office ise zor üzgünüm.

• 1 yıl yıl...