Jump to content

Navigasyon Güncel Harita

Recommended Posts

Konu başlığındanda anlaşılacağı üzere yurtdışından getirdigim 7 inc navigasyon cihazım var. Bunun haritasını güncellemeliyim. Benim navigasyon cihazını yurtdışından getirdigim için güncelleme alamıyorum. Elinde navigaosyon cihazı olan varsa çok rica edecegim, https://www.naviextras.com/dan navigasyon cihazlarını güncelleyip (2015 yılı için ilk güncelleme geldi) bana CONTENT/MAP dizin içerigindeki tüm dosyaları (FBL ve FBA uzantılı dosyaları) bana verebilirmi acaba. Bu konuda yardım edenlere şimdiden çok teşekkür ederim. 

• 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...

Naviextras  kendi sitesine gir kullandıgın cihazın modeli ne ise ona göre güncelleme alırsın benim kullandıgım cihazın modeli ile seninkinin modeli farklıdır bu da cihazın performans kayıbına veya çalışmasın engel olur diye düşünüyorum . Benimkinin modeli:PX-M503

Sitesine girdiginde sende göreceksin o kadar çok model ve çeşit cihaz var

• Like 1

• 1 yıl yıl...

KONU GÜNCELDİR, BU KONUDA YARDIMCI OLACAKLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDEİYORUM.

Konu başlığındanda anlaşılacağı üzere yurtdışından getirdigim 7 inc navigasyon cihazım var. Bunun haritasını güncellemeliyim. Benim navigasyon cihazını yurtdışından getirdigim için güncelleme alamıyorum. Elinde navigaosyon cihazı olan varsa çok rica edecegim,

Please register to see this content.
dan navigasyon cihazlarını güncelleyip (2017 yılı için ilk güncelleme geldi) bana CONTENT/MAP dizin içerigindeki tüm dosyaları (FBL ve FBA uzantılı dosyaları ne kadar dosya varsa) bana verebilirmi acaba. Bu konuda yardım edenlere şimdiden çok teşekkür ederim. 

23 saat önce, yamtar5835 yazdı:

Please register to see this content.

esikileri yedeklemeden bunları deneme.

Merhaba, öncelikli olarak ilginiz için teşekkür ederim, güncel haritalar dışında BİNA, POİ ve LİSANS dosyasını da vermeniz çok nazik bir davranış olmuş. Göndermiş olduğunuz dosyalar ile cihazımı güncelledim.

ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. :)

• Like 1