Jump to content

Yerel Diskleri Açamıyom

zevrak

Recommended Posts

sanırım autorun.inf dosyası oluşmuş ve copy.exe diye bir dosya ile açmak istiyor. diskin üzerinde sağtuşa bas ve aç de. diske girebilirsen autorun.inf diye bir dosya olacak onu bul ve sil kolay gelsin

kusura bakma resmi görmemişim

sanırım autorun.inf dosyası oluşmuş ve copy.exe diye bir dosya ile açmak istiyor. diskin üzerinde sağtuşa bas ve aç de. diske girebilirsen autorun.inf diye bir dosya olacak onu bul ve sil kolay gelsin

Brightblade--> Flood yapmayınız bunun yerine iletinizi düzenleyiniz!!

O osyalar büyük ihtimalle gizlidir ve sistem dosyası olarak korunuyordur. Klasör seceneklerinden gizli dosyaları göster, korunan windows dosyalarını gösterme seceneğinin tikini kaldır. Sonra disk içindeki tüm autorun dosyalarını sil. ynı işlemi windows içindeki system32 klasorü içinde de yap. pc ni yeniden başlat. sorunun düzelecektir.

O osyalar büyük ihtimalle gizlidir ve sistem dosyası olarak korunuyordur. Klasör seceneklerinden gizli dosyaları göster, korunan windows dosyalarını gösterme seceneğinin tikini kaldır. Sonra disk içindeki tüm autorun dosyalarını sil. ynı işlemi windows içindeki system32 klasorü içinde de yap. pc ni yeniden başlat. sorunun düzelecektir.

kesinlikle katılıyorum

arkadaşlar yerel diskleri kullanamıyorum yardım edin lütfen şimdiden teşşekkür ederim

AKTİF LİNK YASAK.

şu dosyayı indir çift tıkla oldu bitti

kill_autorun_vbs

eskiden format atılıyodu ama şimdi çift tıkla bitiyor

bende yerel disk c ye tıklıyorum yeni pencerede açılıyor benim derdime derman olacak varmı :glare:

kendi penceresinde açmak istiyorsan Araçlar/ Klasör Seçeneklerinden / Genel / Klasörlere Gözat tan yapabilirsin.

bilgisayarı aç

baslat calıstır sonra sfc /scannow yaz windows cd'sini tak ve bekle belki işe yarar

Bu konu forumda iki yerde daha gündeme gelmişti...

Buralarda çeşitli çözüm önerileri sunuluyor... Ayrıca arkdaşlarında dediği gibi bilgisayarına muhtemelen autorun.vbs isimli virüs dosyası bulaşmış durumda.

Şu programı indir... Tüm çalışan programlarını kapat ve çalıştır... Ardından bilgisayarı kapat aç sorununun çözülecek...

Please register to see this content.

???

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...