Jump to content

neroda dvd yazdırma sorunu

abuk

Recommended Posts

bilgisayarımda nero 7 sürümü yüklü.dvd yazdırmaya çalıştığımda yazlmaya başladıktan kısa bir süre sonra Could not perform end of Disc-at-once hatası veriyor. 3 dvd yaktım böyle.neyapmalıyım.yardımlarınız için teşekkürler.

benim sorunumla alkalı bir mevzu açılmışken sormak istedim. bende combo var. bir kaç gündür cd yazamıyorum, aşağıdaki resimde görüldüğü gibi bir durum var. mevcut yazıcı image recorder (cd-r/rw) görünüyor ama bu resmin olduğu yere kadar gelip "burn" dediğimde cd'yi dışarı atıyor. neroyu silip yeniden kurdum ama yine sonuç aynı. nasıl düzeltebilirim? B)

nerosorunubf4.jpg

• Administrator

benim sorunumla alkalı bir mevzu açılmışken sormak istedim. bende combo var. bir kaç gündür cd yazamıyorum, aşağıdaki resimde görüldüğü gibi bir durum var. mevcut yazıcı image recorder (cd-r/rw) görünüyor ama bu resmin olduğu yere kadar gelip "burn" dediğimde cd'yi dışarı atıyor. neroyu silip yeniden kurdum ama yine sonuç aynı. nasıl düzeltebilirim? B)

nerosorunubf4.jpg

cdromun yok. imaj sürücüsü o. sürücünün kablosu çıkmış olabilir.

bilgisayarımda nero 7 sürümü yüklü.dvd yazdırmaya çalıştığımda yazlmaya başladıktan kısa bir süre sonra Could not perform end of Disc-at-once hatası veriyor. 3 dvd yaktım böyle.neyapmalıyım.yardımlarınız için teşekkürler.

benim Asus dwd de aynısını yapıyor, bence donanımsal bir problem var. Nero 7 ile çalışmıyor bende. çok kaliteli dvdler kullanmama rağmen 5 -6 dvd yaktım, Sana tavsiyem Ashampoo Burning studio kullan, kesinlikle sorun çıkarmayacaktır.

Yazdırma hızını 4x ile deneyin olumlu sonuç alacaksınız.

aynı sorun bende de vardı neronun son sürümünü bile yükledim olmadı yazsa bile bazı dvdromlar okumuyor cdleri ve her yazdıgım dvdnın hatası diskin sonu bir kerede yapılamadı oluyor ashampoo ile denemek için 2 tand dvd yazdırdım orunsuz yazdı ve kullanılabiliyor cdler nero dvd olayında birkac şeyi atladı galiba B)

Firmwire Güncellemesi Yapın Sorun Düzelecektir.

Firmwire Güncellemesi zaten yapmıştım. Düzelmedi?

İllegal bir firmwire yüklemişsin. Eski firmwire sürücünü yükle sorun düzelecektir.

Sevgilerimle

arkadaşım yazılımı sil yenibaştan yükle sorun çözülür sanıyorum. Benimde başıma geldi. öyle yaptım . düzeldi.

herkese teşekkürler.aslında sorunu bu yazıyı yazdıktan 1 saat sonra çözdüm.tncxp cd 2 den kurduğum nero7 bu sorunu veriyordu.lg dvdwriter la aldığım sürücü cd sindeki orjinal neroda hiçbi sorun çıkmadı.programları craklerken programların sorun çıkarma riski okadar yükseliyo.en iyisi orjinal program kullanmak ama bizde o para nerdeeee!!!!

cracke devam

herkese selam

:glare:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...