Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Bağış Yaptığım Halde Hala Tnc Sever Olamadık?

Recommended Posts

Merhabalar arkadaşlar siteye bağış yapmak için  sk8er_boi banka bilgilerini istedim pazar günü eft çıktım fakat eft haftasonları yapılamadığı için para hesaba pazartesi günü kontrol ettiğimde geçmişti bunuda belirttiğim halde admin arkadaşımıza hala 2 gündür kendisinden cevap alamadım konuya yazmama rağmen kimsede yardımcı olmadı anlayacağınız 2 gündür kimseden ses seda yoktur sesimi duyurmak için daha kaç gün beklemeliyim acaba diye düşünüyorum? şimdiden yardımlarınız için teşekkür eder saygılarımı iletirim.

Edited by Bırak Gitsin...

admin online olamamiştir herkezinde bi normal hayatı var 7/24 online olamaz :) illaki telafi edecektir adminimiz :)

inş.öyle umuyorum daha öncede bağış yapmıştım bu kadar uzun sürmemişti anında tnc sever olmuştum biraz daha bekleyelim bakayım

Eft saati zamanı yazdığında aktif olacakdır.Zaten daha öncede tnctr severmişsin kimsenin hakkını yemezler burada.

nasıl yani anlamadım ben söyledim ne zaman geçtiğini ama henüz cevap alamadım siteyi çok iyi bilirim burdaki abileride tanırımda gecikmesi birazda olsa insanın morelini bozuyor..

nasıl yani anlamadım ben söyledim ne zaman geçtiğini ama henüz cevap alamadım siteyi çok iyi bilirim burdaki abileride tanırımda gecikmesi birazda olsa insanın morelini bozuyor..

senden yana sorun yoksa dert etme olursun sever :)

6 Yılı aşkın üyeliğin varmış, 999 ileti göndermişsin.

Ben kendi adıma "Bağış Yaptığım Halde Hala Tnc Sever Olamadık?" Başlığı ile konu açmanı yadırgadım.

Pazartesi sabah 08.00 ile konuyu açtığın salı günü 11.32 arasında 1 gün 3 saat var.

Elbetteki bağış yapmışsın, biran önce bunun gerçekleştirilmesini istiyorsun,

Ama dediğim gibi 1 gün 3 saat yani 27 saat geçmiş. Bence makul sayılabilir bir süre.

Gecikmenin bir sebebi olabilir.

Bu şekilde bir başlık siteye haksızlık olur, Kanaatindeyim.

TNCSEVER olan olmayan tüm üyelere saygı ve sevgiler.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...