Jump to content
TNC-TR
Emre028

Prıvatemre Xp V10 | 594 Mb | Performance Edition

Recommended Posts

Paylaşım için teşekkürler

Emre kızacaksın belki ama bir türlü beceremedim indirecem bu çalışmayı kesinde usb den nasıl format atabilirim dünden beri denemediğim yöntem kalmadı ya benim flash bellekte sıkıntı var ya da önce ki sistemlerde bunu da deniyecem

Paylaşım için teşekkürler

Emre kızacaksın belki ama bir türlü beceremedim indirecem bu çalışmayı kesinde usb den nasıl format atabilirim dünden beri denemediğim yöntem kalmadı ya benim flash bellekte sıkıntı var ya da önce ki sistemlerde bunu da deniyecem

WinToFlash ile sorunsuz şekilde boot edebilirsin. Her haliyle kusursuz bir sistem.

usb den kurulum hata verebilirmi ?

Ben NT5 ile denedim gayet sorunsuz, ancak WinToFlash bu konuda gayet iyidir.

Edited by Emre028
  • Like 3

mega link eklenti açık olduğu halde açmıyor mozillada

mega link eklenti açık olduğu halde açmıyor mozillada

link kesinlikle hatalı mozilla ve diğerleriylede denedim inmiyor.

Chrome kullanıyorum eklentim yok, Mozilla kullanmam genellikle. Gayet normal bir biçimde açılıyor. MegaDownloader 1.4 kullanabilirsin indirmek için.

[spoiler]pre_1437218924__adsz.png[/spoiler]

Mega'dan sorunsuz indirme yapabilmek için kurunuz. Mega hesabınız var ise Senkronize yöntemi ile indirebilirsiniz.

[spoiler]

https://yadi.sk/d/rgy1ZR6WhwMNA

[/spoiler]

Edited by Emre028

arkadaslar konuyu acan arkadasimizin bir baska konusunda ayni islemden bahsetmistim hatta bir kac arkadasimiz bu isin inceliklerinide göstermislerdi 

mega yandex google driver gbii bulutlarda kullanmaniz gereken sudur masa üstü programini indirip sekronizazyon islemi saglamaktir yani eslestirme 

isterseniz klasör klasör secebilir isterseniz hepsini indirebilirsiniz 

Grup4Dos yardımıyla usb kurulumu yaptım dediğiniz gibi hataları verdi bende pas geçtim şuan iyi durumda benim oyunun %50 işlemci kullanma sebebi ne olabilir nedense bana normal gelmiyor 

İşlemci ; Intel Core 2 duo E4500 2.2GHZ 

RAM ; 2GB

Ekran kartı ; GT9800

Please login or register to see this link.

Edited by hammer1284

Grup4Dos yardımıyla usb kurulumu yaptım dediğiniz gibi hataları verdi bende pas geçtim şuan iyi durumda benim oyunun %50 işlemci kullanma sebebi ne olabilir nedense bana normal gelmiyor 

İşlemci ; Intel Core 2 duo E4500 2.2GHZ 

RAM ; 2GB

Ekran kartı ; GT9800

İŞLEMCİ PROBLEMİNİ DÜZELTMEK İÇİN GEREKLİ PATCH ( 514 KB)

[spoiler]

https://yadi.sk/d/WBRb0CUJhwYxo

[/spoiler]

Yeniden başlatmayı unutma :)

Edited by Emre028
  • Like 1

Yükledim bilgisayarı yeniden başlattım sonuç aynı oyun harcıyor demek ki 

Eğer öncedende hemen hemen aynı düzeyde RAM harcıyorsa sorun yok demektir. Ancak bide pencere modunda aşırı ram kullanır tüm oyunlar tam ekranda ne kadar kullandığı önemli.

• Like 1

Eğer öncedende hemen hemen aynı düzeyde RAM harcıyorsa sorun yok demektir. Ancak bide pencere modunda aşırı ram kullanır tüm oyunlar tam ekranda ne kadar kullandığı önemli.

Windows 7 kuruluydu ondada aynısını yaptı o yüzden xp ile deneyeyim dedim sonuç aynı 2 Karakter aynı anda oynuyorum o yüzden pencere modu şart :) 

Ellerine sağlık,

İndirdim henüz kurmadım.

ISO dosyasının içeriğindeki tüm dosyaların tarihleri 30.06.2015 (şaşırdım-anlayamadım-merak ettim)

Sistemin güncelliği nedir?

Orijinal dosya kaynağı nedir?

Teşekkürler.

Ellerine sağlık,

İndirdim henüz kurmadım.

ISO dosyasının içeriğindeki tüm dosyaların tarihleri 30.06.2015 (şaşırdım-anlayamadım-merak ettim)

Sistemin güncelliği nedir?

Orijinal dosya kaynağı nedir?

Teşekkürler.

Son 2 yıl içindeki tüm paylaşımlarımda saflığa dikkat ederim hiçbir sistemden bir şey almam. Daha önce sadece XP modifiye ederdim ancak kendi yaptığımın dışında beğendiğim diğer sistemlerden de bir şeyler eklerdim. Ama 2 yılı aşkın süredir kendimce birşeyler üretirim. Lafı çok uzattım kendi kendime ürettiğim paketleme yöntemiyle elimde bulunan 2014 Ağustos HFSLiP paketiyle güncelledim. Herşey tüm işlemlerin sonunda hangi gün hangi dk yaptıysam tekrar paketlenerek eklendi ve bu sistem 15 güne yakın denendi, gerçek makinelerdede denendi. Kusursuz bir işletim sistemi diyebilirim. Eğer bu sürüm tutulursa beklediğim ilgi gösterilirse dahada güzel bir sistem var yine sadece kendi yaptığım eklenti ve katılımsızlarla. Orjinal dosya kaynağı demişsin kaynak benim :) 

• Like 1

Ellerine sağlık.

Bu hafta içerisinde deneyeceğim.

Teşekkürler.

Muhakkak geri bildirim yap, eğer bir hata bulursan bu sistemi güncelleyeyim, hiç olmadı patch yapar veririm aşırı CPU kullanımı görürsen yukarıda gerekli patch mevcut kur yeniden başlat yarı yarıya düşecektir hemen hemen :)

Dostum bugün netbook'a kurdum lakin gel gelelim wireless bağlanmadı bir türlü anlam veremedm. Tekrar windows 8 kurdum ama onda da cihaz çok ısınıyor. Senin bunda wireless ile alakalı ilk problemi olan benmiyim ? Bağlanmıyor bir türlü yardımcı olurmusun ?

Dostum bugün netbook'a kurdum lakin gel gelelim wireless bağlanmadı bir türlü anlam veremedm. Tekrar windows 8 kurdum ama onda da cihaz çok ısınıyor. Senin bunda wireless ile alakalı ilk problemi olan benmiyim ? Bağlanmıyor bir türlü yardımcı olurmusun ?

driver pack onlıne ıle drıverlerı guncelle

yada

Tüm makinelerde denedim hemen hemen internete tüm cihazlarda sorunsuz erişim sağlandı. Bilemiyorum senin sıkıntını ancak sadece Wi-Fi ve SATA driverı mevcut Ethernet driverı ekli değil. Tekrar format atmanda fayda var eğer yine olmazsa senin için bir patch hazırlayabilirim. 

elinize sağlık indirip kuracağım

Teşekkür et butonu kafi bu tür yorumlar için.

• Like 1

Emre eline sağlık XP'nin ölmeyeceğinin canlı bir kanıtısın diyebilirim.

Harika bir çalışma olmuş yenilerini sabırsızlıkla bekliyorum..

XP'yi bilmemde ben ölebilirim :D 

• Like 1

:ph34r: XP canavarı geldi kaçılın  :ph34r:

emre yeni xp çok iyi duruyor

indirdim eski bir kasada denedim. stabil ve hızlı çalışıyor

c++ ve net framework ekleyip bir kaç saat internette gezindim.

birde stronghold crusader kurup biraz köy bastım gayet iyi iş çıkarmışsın  :D

ram kullanımı makul driverler rahat kuruldu

okul arşivine ekledim  B)

Eline emeğine sağlık   :wub:

• Like 1

Eyvallah Özkan kardeşim, dediğim gibi bu sürüm sorunsuz.

• Like 1