Jump to content
TNC-TR
Emre028

Prıvatemre Xp V10 | 594 Mb | Performance Edition

Recommended Posts

Emre028, 9 saat önce yazdı:

Girer tabiki de daha önce XP'den Wifi'ye girmedin mi hiç ? Sürücülerin eksiksiz yüklüyse sorunsuz kullanırsın

tamamdır hocam kurdum sorunsuz, kurarken bazı dosyaları yoksay dedim 3-4 kez ama yinede yükledi bi sorunla karşılaşmadım. Teşekkürler.

Rosenberg, 09.07.2018 - 18:02 yazdı:

tamamdır hocam kurdum sorunsuz, kurarken bazı dosyaları yoksay dedim 3-4 kez ama yinede yükledi bi sorunla karşılaşmadım. Teşekkürler.

Bu sürüm hala bende de var bazı eski makinelere bundan kuruyorum. Hemde 50 kuruşluk basit bir üstünde marka etiketi bile olmayan CD'de sorunsuz kurulum yapıyorum. Hataların nedeni CD yazma hızı olabilir diye düşünüyorum. İyi günlerde kullan..

Son güncellemeleri sisteme eklemenin bir yolu var mı : kurduktan sonra da olabilir. Teşekkürler çalışma için.(özellikle aralık2017 de rus virüsü için yayınlanan güncelleme)

Edited by efe34

efe34, 3 saat önce yazdı:

Son güncellemeleri sisteme eklemenin bir yolu var mı : kurduktan sonra da olabilir. Teşekkürler çalışma için.(özellikle aralık2017 de rus virüsü için yayınlanan güncelleme)

Yanlış hatırlamıyorsam ISO içeriğini son güncellemelerin eklenmesi için gerekli reg ayarı sistem kurulurken cmd ile girdiliyor. Bu gece unutmaz eve gidersem içeriği kontrol eder bilgisini bu postun altında paylaşırım. 

• Thanks 1

ISO içeriğine ulaştım POSReadyUpdate.reg adlı girdi mevcut kurulumda giriliyor. sistemi indirdikten sonra sorunsuz güncelleyebilirsin.

• Thanks 1