Jump to content

whenU.Save.Now adlı virüs

ccc123

Recommended Posts

Selam arkadaşlar,netten Bs Player* 2.0 sürümünü indirip kurdum...Programı her açmak istediğimde,benden

ya programı satın almamı ya da kayıt olmamı istiyordu.Bende kayıta tıkladım,bir şeyler yükledi...

Vee,o da nesi;"whenU.Save.Now" adında,nur topu gibi bir trojan doğdu...şimdi sürekli çıkıyor ve nod32, norton,kaspersky le taratmama ramen silemedim buluyor silior ama tekrar çıkıyor yardım ederseniz sevinirim

• Administrator

Bsplayeri kaldır. Program ekle kaldırda varsa savenow u da kaldır. Bsplayeri tekrar kurarken savenow kurdurma bu sefer. Ayrıca spywareleri antivirüslerden silmelerini bekleme. Daha spesifik çözümler olan antispyware programlarını kullan. Spy Sweeper gibi.

Bsplayeri kaldır. Program ekle kaldırda varsa savenow u da kaldır. Bsplayeri tekrar kurarken savenow kurdurma bu sefer. Ayrıca spywareleri antivirüslerden silmelerini bekleme. Daha spesifik çözümler olan antispyware programlarını kullan. Spy Sweeper gibi.

Spy Sweeper tnctrden indirdim benim sizden ricam tr yaması varmı yoksa yapmanız mümkünmü saygılarla

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...