Jump to content

Windows 10 Yükseltme C1900101-30018 Hatası

juvanpix
 Share

Recommended Posts

windows 10 u yüklerken aygıt ve sürücüler yüklerniyor kısmında ''üzgünüz bir hata ile karşılaşıldı'' yazdı sonra pc yi açtığımda windows uptade kısmında bu hata gözüktü

c1900101-30018 

yardımcı olur musunuz

sorun hakkında bilgi sahibi arkadaşlar yok mu acaba

?

cclenear la sistemini temizleyip dene kayıt defterindeki sorunları çöz aygıt yöneticisinde sorunlu aygıt var mı kontrol et

hepsi sorunsuz hocam bir telefonun aygıtı ünlemdi onuda kaldırdım. şimdi bir daha mı indirecem windows 10 bu 4.indirmem olacak hep aynı hatayı alıyorum

bu muhtemelen sürücülerden yada sisteminde kurulu bir yazılımdan kaynaklanıyor

update i her defa tekrardan indirmektense yükseltme yapmadan önce sistemin imajını alabilirsin yada eski sistemini baştan kur lisansla hiçbişey yüklemeden win 10 a güncelleme ile upgrade yap

Edited by oguzhan43

media creation tool ile usb hazırlayıp wireless bağlantısını kapatıp yüklemeyi deneyebilirsin ben öyle yaptım sorun çözüldü

orjinal lisansım var nasıl olacak ki. şu an 5. defa indiriyorum bakalım olcak mı

orjinal lisansın biosa kayıtlı ise güncelleme yoluyla etkinleştirmen gerekiyor bu doğru

ancak güncellenin sunulmasını beklemek istemeyenler için Windows 10 media creation tool uygulaması yayınlandı

her defasında güncellemeyi yeniden indirmek yerine media creation tool çalıştır yükseltmek için media oluştur de

usbyi şeç  usb hazırlandıktan sonra internet baplantını kapat

bilgisayar çalışırken usbdeki setup dosyasını çalıştır sistemi Windows 10 yükselt de tamamlansın lisansın aktifleştikten sonra

Windows 10nu bilgisayar ayarlarından sıfırlayıp güncelleme dosyalarından kurtulursun

öncel

orjinal lisansın biosa kayıtlı ise güncelleme yoluyla etkinleştirmen gerekiyor bu doğru

ancak güncellenin sunulmasını beklemek istemeyenler için Windows 10 media creation tool uygulaması yayınlandı

her defasında güncellemeyi yeniden indirmek yerine media creation tool çalıştır yükseltmek için media oluştur de

usbyi şeç  usb hazırlandıktan sonra internet baplantını kapat

bilgisayar çalışırken usbdeki setup dosyasını çalıştır sistemi Windows 10 yükselt de tamamlansın lisansın aktifleştikten sonra

Windows 10nu bilgisayar ayarlarından sıfırlayıp güncelleme dosyalarından kurtulursun

öncelikle saol dostum. ancak bana güncelleme sunuldu.dediğim gibi DRIVER POWER STATE FAILURE hatasını veriyor.aygıt ve sürücüler yükleniyor kısmında yani bu mavi ekran hatsını veriyot

hata kodunu Google yaz microsoftun İngilizce yardım destek sitesinde cevap verilmiş orada yazılanları denemeni tavsiye ederim

linkini vermek isterdim ama link bağlantısını yapıştırmayı bir türlü yapamadım quote yazısıda o yüzden çıktı zaten neyse

kolay gelsin