Jump to content

Windows 10 Değerlendirme Anketi

seysel523
 Share

Windows 10 performans Anketi  

97 members have voted

1. 1. windows 10 yüklü makinanız kaç saniye de açılıyor?

2. 2. kaç saniye de kapanıyor

3. 3. anakart ekrandan çok sonra mı kapanıyor?ortalama 12 saniye sonra

4. 4. Sağ seçim yaparken hemen açılıyor mu? 3 (basar basmaz

5. 5. Basit işlem hızından memnun musunuz?(bilgisayarım girmek gibi yada dosya kopyalama)

• biraz
    • evet memnunum
    • hayır hiç memnun değilim
  6. 6. işlemci hızınız

7. 7. Ram

8. 8. sistemi kurduğunuz disk bölümüne kaç gb verdiniz?

9. 9. Windows 10 dan önce hangi işletim sistemini kullanıyordunuz?

• xp
      0
    • vista
      0
    • windows 7
    • windows 8 -8.1
    • linux
    • Pardus
      0
    • Mac
      0
    • Plan 9
      0
    • Amiga
    • Chromium OS
      0
    • Diğer
      0
  10. 10. Oyun performansına puan verir misiniz?

Recommended Posts

ben oy veremeceğim çünkü etkinleştirme 1 haftaya girdik olmadı 0 kurdum olmadı

olmadı derken. nasıl aktivasyon sıkıntısı mı oldu? genelde pek sıkıntı çıkmıyordu ama forumda ilgili konudan destek alabilrisniz.

Edited by seysel523

Herkese açık olmasına rağmen oy veremedim, bu oylama için iznim yokmuş O.o her neyse özellikle sağ tık menüsünün geç gelmesi v.b. problemleri yaşayanların temiz kurulum yapmasını öneririm, bir arkadaş 8.1 formatı attırmıştı baktım yükseltme yapmış sadece, sağ tık menüsü 2-3 saniye sonra geliyor felan, temiz kurulum yaptım düzeldi. Diyeceğim o ki elinizden geldiği kadar temiz kurulum yapın..

Orjinalde pro ve home aynı pakette olabiliyor mu Yani orjinal iso da 

bir sitede windows 10 linkinde böyle yazmışlarda

"29 Temmuzda sonulan Msdn
orjinal iso kalıpları bu sürümün özelliği home ve pro sürümü bir arada kurulumda dilediğinizi
seçebiliyorsunuz."

Orjinal sürümde pro-home aynı pakette "multiple edition" adı altında sürüldü zaten. Kurulumda kullandığın anahtara göre sürüm belirleniyor. Pro keyi kullanırsan pro, home keyi kullanırsan home kurulur.

Destek aldık forumda sağ olsunlar yardımcı oldular. Crack linkleri gönderdiler Seysel bey; Güncelleme yapıp bitirip laptop yeniden başlatınca telefon etkinleştirme geliyor crackler boş kms ve diğerleri. Ben oku açtım bakabilirsiniz

Herkese açık olmasına rağmen oy veremedim, bu oylama için iznim yokmuş O.o her neyse özellikle sağ tık menüsünün geç gelmesi v.b. problemleri yaşayanların temiz kurulum yapmasını öneririm, bir arkadaş 8.1 formatı attırmıştı baktım yükseltme yapmış sadece, sağ tık menüsü 2-3 saniye sonra geliyor felan, temiz kurulum yaptım düzeldi. Diyeceğim o ki elinizden geldiği kadar temiz kurulum yapın..

sağlık olsun. acaba anlık bir sıkıntı mı bu? oy kullanamaması

yöneticilerden destek 

Edited by seysel523

sağlık olsun. acaba anlık bir sıkıntı mı bu? oy kullanamaması

yöneticilerden destek için bir cevap lütfen

Ben hesabı yeni açtım ondandır belki.

Destek aldık forumda sağ olsunlar yardımcı oldular. Crack linkleri gönderdiler Seysel bey; Güncelleme yapıp bitirip laptop yeniden başlatınca telefon etkinleştirme geliyor crackler boş kms ve diğerleri. Ben oku açtım bakabilirsiniz

tamamdır. ayrıca

windows 10 yükseltme ile kurulduğu zaman bilgisayarlara kendi donanım arayüzlerini kullandırıyor. 

ama temiz kurulumda bilgisayarın orjinal yazılım arayüzleri kullanılıyor.

arkadşalar inşallah bu akşam ssd ye win 10 kurcma masaüstü pcye.istediğiniz bi  oyun vb varsa win 8 vs win 10 yapabilirim.ekran kartım r9 270x 2 gb işlemcim i5 2400 @ 3.8 ghz ram 8 gb ddr3 1600

gta 5 var mı?

internetten baktım ama genel itibariyle virüs var. hem kendinden hemde crack de. yardımcı olursan memnun olurum

battlefiled serisi, hd henüz yok, call of duty serisi, need for speed serisi,assasin creed serisi,prince of persia serisi,far cry serisi bi kaç seri daha vardım şimdi hatırlayamadım

paylaşırsan needfor speed son oyunu memnun olurum

Edited by seysel523

• 2 hafta sonra ...

Orjinal sürümde pro-home aynı pakette "multiple edition" adı altında sürüldü zaten. Kurulumda kullandığın anahtara göre sürüm belirleniyor. Pro keyi kullanırsan pro, home keyi kullanırsan home kurulur.

tamamdır.bunu görmemiştim. sorun çözüldü.

• 2 hafta sonra ...