Jump to content

Dağlıca Şehitlerimizi Saygıyla Anıyoruz

fatih7998
 Share

Recommended Posts

Allah rızası için Ellerimizi açıp Rabbimize içtenlik ve samimiyetle dua edelim inşallah

Sen Ülkemizi, Milletimizi, Devletimizi Her Türlü İç ve Dış Tehditlerden Muhafaza Eyle,
Sen Bölünmez Bütünlüğümüzü Bozmaya Çalışanları El-KAHHAR İsminle Kahret.. Birlik ve Beraberlik İçerisinde Yaşamı Bizlere Vasıl Eyle,
Yalnız ve Yalnız Sana Kulluk Eder Senden Yardım Dileriz Uluların En Ulusu Hz. Allah (c.c) İslamın Bayraktarlığını Yapmış 5,000 Yıldır Diyardan Diyara Göç Etmiş , Şerefi, Bayrağı, Namusu için Can Vermiş Atalarımızdan, Dedelerimizden, Ninelerimizden Razı Ol Ya Rabbi,
Ülkemizi Bölmeye Yönelik Her Türlü Terör Belasından, Anarşist, Kominist, Emperyalist Güçlere Karşı Sen Türk Milletini Koru Ya Rabb..

Şuan Dağda, Sınırda, Ovada, Çamurda, Karda, Kışda, Zemheride, Ayazda Bu Vatan İçin Nöbet Bekleyen Askerlerimize, Polisimize ve Bütün Güvenlik Güçlerimize Yardım Et Allah'ım... Onları Koru Ya Rabbim...

Senin Katında Peygamberlerden Sonra Gelen En Güzel Makam Şehitlik Mertebesine de Bizleri Ulaştır Allah'ım...
Şehitlerimizden ve Geride Kalan Gazilerimizden Razı Ol Allah'ım...
Gözü Yaşlı, Başı Dik, Onurlu Gururlu Şehit Annelerine Minnettarız Onların Evlatları Bu Vatan için Şehit Düştü Onların Gönüllerine Huzur Ver Ya Rabbim....

Tüm Şehitlerimizin Ruhu için EL-FATİHA

Selam ve dua ile 
Şehitlerimizin Mekanları Cennet Olsun Allah Gani Gani Rahmet Eylesin

Bir gün gelecek o döktükleri şehit kanlarının arasında geberecekler.Ellerine silah verilenler sanki bilgisayarda oyun oynuyormuş yada çok amerikan filmi seyretmiş gibi kendilerini rambo zannedip bu işleri yapmaya çalışıyorlar.Allah korkusu yok,ideal yok,sadece köpek sürüsü.Ve mertçe savaşmakta yok.Gerilla taktiğiymiş,kim çıkartmış o taktiği?Kalleşliğin,şerefsizliğin bu kadarıda olmaz.Allah hepinizin belasını verecektir,sizi bu güne kadar besleyen bu vatana bu millete reva gördüğünüz bu mu?

istemiyorum artik her televizyon actigimda sehit haberi 
istemiyorum artik her gazete aldigimda bir aci haber daha 
istemiyorum artik bu vatanin evlatlari ölmesin 
anneler vatan saolsun demesin babalar bir sigara daha yakmasin 
istemiyorum artik cocuklar babasiz anneler kocasiz kalmsin 
istemiyorum artik aileler ayrilmasin 
firtina_limani..!!!!

not resim büyük oldugu ve yorumlarda kötü gürünüm yapmamasi icin gizlenmistir not 

kötü dememin amaci yorumlara cevap verilirken cevapla butonu kullandigimizdan bir den fazla büyük resim görükücek ve buda ister istemez göz zevkini bozucaktir ondan dolayi kimsenin yanlis anlamasini hic bir zaman istemem 

[spoiler]

zV1qm4.jpg

b2aRQm.png

[/spoiler]

• Editor

HAKKÂRİ’DE VE DİĞER DOĞU-GÜNEYDOĞU İLLERİNDE YAŞAYAN ŞEREFLİ KÜRT KARDEŞLERİM HARİÇTİR

SÖZÜM O BÖLGELERDE YAŞAYAN VATAN HAİNLERİNE!

Kahpesin HAKKARİ...

Kahpesin ey güney doğunun İsrail altına yatmış fahişe kentleri... Devletin suyunu elektriğini kaçak kullanıp, yiyip içip Müslümanım diyecek kadar kahpesin...

Devletin hastanesinde yatıp, 5 er 10 ar çocuk yapıp keyfini süren, faturasını devlete çıkaracak kadar alçak, ayın 15 i geldiğinde aç köpek sürüleri gibi PTT kuyruğunda devletten para yardımı alıp yemeğini yediği yere ihanet eden fahişesin.

Askerini, polisini arkasından haince kalleşçe vuran kahpesin...

Güney doğunun kahpe kentleri; lanet olsun sizlere...

Allah topunuzun bin belasını versin...

Edited by mephistooo2

Kesin bilgi OLMAMAKLA beraber;
Arkadaşımın uzman olan abisinden aldığımız bilgi doğrultusunda 47 şehidimizin olduğu söylendi :(
Yaklasik 650 PKK ile birlikte 450 kilo patlayıcı kullanıldığı söyleniyor :(

İnşallah yanlış haberdir.

Edited by _ULTIMATE_

HAKKÂRİ’DE VE DİĞER DOĞU-GÜNEYDOĞU İLLERİNDE YAŞAYAN ŞEREFLİ KÜRT KARDEŞLERİM HARİÇTİR

SÖZÜM O BÖLGELERDE YAŞAYAN VATAN HAİNLERİNE!

Kahpesin HAKKARİ...

Kahpesin ey güney doğunun İsrail altına yatmış fahişe kentleri... Devletin suyunu elektriğini kaçak kullanıp, yiyip içip Müslümanım diyecek kadar kahpesin...

Devletin hastanesinde yatıp, 5 er 10 ar çocuk yapıp keyfini süren, faturasını devlete çıkaracak kadar alçak, ayın 15 i geldiğinde aç köpek sürüleri gibi PTT kuyruğunda devletten para yardımı alıp yemeğini yediği yere ihanet eden fahişesin.

Askerini, polisini arkasından haince kalleşçe vuran kahpesin...

Güney doğunun kahpe kentleri; lanet olsun sizlere...

Allah topunuzun bin belasını versin...

Lafı ağzımdan aldın adamsın. sana dibine kadar katılıyorum

Lütfen Tepkimizi Kimseyi Ötekileştirmeden Yapalım, Zaman Birlik Zamanıdır.

Tepkilerimiz Amacını Aşarsa birbirimizi kırarız ve Terörün Yapmak İsteğini Biz Yapmış Oluruz.

Kavimler kapısı olan, Medeniyetler beşiği olan, İbadetler merkezi olan,

Türkün, Kürdün, Lazın, Çerkezin,

Müslümanın (Alevinin-Sünninin), Yahudinin, Hristiyanın (Süryani-Ermeni-Rum), Yezidinin

Adını sayamadığım nice kültürlerin  asırlardır beraberce yaşadığı, paylaştığı, kaynaştığı

Bu güzelim ülkede 40 yıldır 40 bin kişiyi katleden Terör Örgütü PKK’yı lanetle kınıyorum.

Terör din, mezhep, ırk, alt kimlik, üst kimlik dinlemez.

Terörün en önemli sonucu “korku ve kaos” yaratmasıdır.

Korku ve kaos içerisindeki toplumlar biraraya gelemezler, ortak eylem yapamazlar, ortak akıl geliştiremezler.

Terörün her türlüsünü lanetliyorum.

Allahtan Şehitlere Rahmet, Yaralılara sağlık, Şehit ve gazi yakınlarına sabır diliyorum.

Metanetli olma zamanıdır.

Sabırlı olalım.

Arkadaşlar gün birlik olma zamanıdır. Partizanlık yapma zamanı değildir. Birlik olamadığımız yüzünden bunlar oluyor zaten. Lütfen şu günlerde bari siyasi düşünüp parçalanmayalım. Hepimiz kardeşiz ve aynı milletiz. Vatan kan ağlıyor birileri şehitler üzerinden siyaset yapıyor. Nedir bu nefret ve kin? Lütfen sakin olalım, elimizden bir şey geliyorsa yapalım. Allah şehitlerimizin mekanını cennet kılsın inşallah.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...