Jump to content

Gereksiz Mesajlar

HalilYanar
 Share

Recommended Posts

Ne gelmiş gözükmüyor.

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİNE HOŞGELDİNİZ.EĞİTİM HAYATINIZDA BAŞARILAR DİLERİZ.
AK PARTİ DENİZLİ GENÇLİK KOLLARI,ÜNİVERSİTE BİRİM BŞK
facebook.com/denizliuniak20

AKDENİZLİ isimli bi yerden yukarıda yazan mesaj gelmis

Bu yaz boyunca akdenize kıyısı olan ne kadar otel varsa hepsinden mesaj geldi bana... vakit bulduğum anlarda çoğunu geri aradım... önce ismimi listeden çıkarttım, sonra hepsiyle yakın akrabalık ilişkileri kurdum... çokta ukala ve rahatlar... bir tanesi, istediğin kadar listeden çık bunu engelleyemezsin dedi bana... Firma adını istedim, vermedi... gelen mesajda ne yazıyorsa git onla şikayet et dedi... 

Hayranlarımdan bir başka grupta, iş sağlığı ve güvenliği kursları... yine hepsiyle tek tek izdivaç kurdum...

Ve en büyük sapıklarımdan biride digiturk... listeden ismimi çıkarıyorum ve ardından 48 saat içinde 2 mesaj ve 1 çağrı alıyorum... bildiğin sapık, p. kuruları... ve acı olan bunların bayileri kendi kafasına görede reklam yapıyor... 

Hiç acımayın ve üşenmeyin, geri arayın, tehdit edin...

Bu yaz boyunca akdenize kıyısı olan ne kadar otel varsa hepsinden mesaj geldi bana... vakit bulduğum anlarda çoğunu geri aradım... önce ismimi listeden çıkarttım, sonra hepsiyle yakın akrabalık ilişkileri kurdum... çokta ukala ve rahatlar... bir tanesi, istediğin kadar listeden çık bunu engelleyemezsin dedi bana... Firma adını istedim, vermedi... gelen mesajda ne yazıyorsa git onla şikayet et dedi... 

Hayranlarımdan bir başka grupta, iş sağlığı ve güvenliği kursları... yine hepsiyle tek tek izdivaç kurdum...

Ve en büyük sapıklarımdan biride digiturk... listeden ismimi çıkarıyorum ve ardından 48 saat içinde 2 mesaj ve 1 çağrı alıyorum... bildiğin sapık, p. kuruları... ve acı olan bunların bayileri kendi kafasına görede reklam yapıyor... 

Hiç acımayın ve üşenmeyin, geri arayın, tehdit edin...

Abi bimer.gov.tr ye iletmeyi düşünüyorum şuan...

http://www.bimer.gov.tr/Forms/pgMain.aspx

başka nereye iletebiliriz ki

Edited by HalilYanar

http://tiss.gtb.gov.tr

ticari şikayetlerle ilgili devlet sitesi. şikayetiniz bulunduğunuz yerdeki il hakem heyetine iletiliyor.Onlarda gerekli incelemeyi yapıp karar veriyor

yalnız Halil senin mesajın ticari değil. onunla ilgili yaptırım yok

Benim yaptığım 3 sms mesajı şikayetim.Karşı tarafın beyanı istendiğinden sanırım biraz uzun sürüyor.

pre_1442430314__ikayet.jpg

Edited by bates54

http://tiss.gtb.gov.tr

ticari şikayetlerle ilgili devlet sitesi. şikayetiniz bulunduğunuz yerdeki il hakem heyetine iletiliyor.Onlarda gerekli incelemeyi yapıp karar veriyor

yalnız Halil senin mesajın ticari değil. onunla ilgili yaptırım yok diye biliyorum

Peki abi numarama nereden ulaşıyorlar nasıl sildirebilirim bilgin var mı?

Bu arada avea müşteri hizmetlerini aradım bu konuyla ilgili bişey yapamadıklarını söylediler.

Peki abi numarama nereden ulaşıyorlar nasıl sildirebilirim bilgin var mı?

Bu arada avea müşteri hizmetlerini aradım bu konuyla ilgili bişey yapamadıklarını söylediler.

Muhtemelen okula kaydolurken telefon numaranı vermiş olabilirsin. Denizlideki ilgili partiye durumu iletirsen çözerler mutlaka

Edited by bates54

Denizlideki ilgili partiye durumu iletirsen çözerler mutlaka. Gsm şirketleri artık veremiyor numaraları tespiti halinde ağır yaptırımları var

bak arkadas vermiş cevabını :) herkes üçkağıtçı olmus :)

ben vodafone arayıp güzel biçimde dümdüz gittim. başka bir arzunuz varmı diyor hala :) işler kurumsallaşmış siz ne diyorsunuz.artık böyle malesef :(

gizlilik diye bişey kalmadı zaten..nolar elden ele dolaşıyor..

Ne Gizliliği abi ya Knight online pvp server açıyorlar numaramız onların ellerinde açıldığına dair haber veriyorlar

oysaki bizim haberimiz bile yok yanılmıyorsam operator şirketlerden para aracılığı ile sızdırıyorlar bizim numaraları

Normalde böyle bir paylaşım yasak ve kurallara aykırı. Ama yapıyorlar