Jump to content

Artık Torrentlerinizi Idm İle İndire Bilceksiniz

lazenes1
 Share

Recommended Posts

İyi günler Arkadaşlar yaklaşık Olarak 3 Aydır Üzerinde Çalıştığım Projemın BETA Test Aşamasına gelmiş bulunuyorum

Bu arada bana sistem için çeşitli dil çevirisinde buluna bilecek arkadaşlara da ihtiyacım var  konuya ilerleyen zamanda Görsel eklenecek kullanım basittir ve türkçe dil seceneğimiz mevcuttur  tek yapmanız gereken  bir torrent dosyasına sahip olmanız yada herhangi bir p2p paylaşımın  magnet linkine

haa şunuda belirteyim bazı arkadaşlar torrent  trackerlarındeki hesapları na seed yapmak için ilk başta sistemi sömürdükleri için  bir çok tracker torrentini kısıtladım free torrent sitelerinden örn:kat.cr  gibi  sitelerden  torrent edine bilirsiniz ve   rahatlıkla browser üzerinden download ede bilirsiniz  bu projeme bazi ülkelerden arkadaşlar  sağolsunlar katkıda bulundular türkiyedede sponsor ola bilcek bir arkadaş arıyorum herneyse sistemin adesi
Torrent2dl.Ml

sisteme 60 gb boyutundaki  bluray oyun vs. torrent dosyalarını tarayıcı üzerinden indirme yapabileceğiniz gibi hertürlü medya dosyanızıda izleme oynatma özelliğinide ekledim  dilerseniz bluray bir torrenti  indirmek yerine Sistem üzerinden oynata bilir hattta  bilgisayarınızda vlc player uygulaması yuklu ise direkt   tek bir bağlantıyla  video yayını programa aktarta bilirsiniz eğer  projeme yeterince  destek ala bilirsem android  telefon ve uydu alıcıları için  geliştirdiğim uygulamayla  medya larınızı indirmeksizin  izleme keyfi  sunacam

Güncelleme Sistemde Bir sorun yok gibi  19.09.2015 iti bariyle Çevrilen Torrentlerde Bazıları:

[url=http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1442640064__adsz.jpg]pre_1442640064__adsz.jpg[/URL]

Video Player Kullana bileceğiniz bir Torrent Paylaşımı  demo olarak sizlere Sunuyorum  buyrun  Torrent içeriği için  Buraya Tıklayın

Edited by lazenes1

Yorumlarınız için teşekkurler arkadaşlar 

bir an premiumize.me ye girdim sandım :D

Öncelikle  premiumize.me adresinin  aynı gibi görünyor evet  uyarlama yaptığım site çünki :)

Gerçekten oluyorsa mükemmel olur :D

25 MB üzeri dosya eklediğimde indir tuşu tepki vermiyor , 25 MB altı dosya sıkıntısız gerçekten beğendim , bi bakarsanız sevinirim.

3a0vo2.png

sağ olun hocam   boyutla alakası yok okayın bazı torrentler kat.ph a ait deil  fakat sunum orda yapılmış oluyor vatandaş ratio yapa bilmek için muhtemelen oraya koymuş torrenti  ben seed leme işlemini bypass etim için  bazı torrentler çevirmemesi muhtemel ama her hangibir başka free torrent paylaşım sitesindne  gönül rahatlığıyla indire bilirsiniz ;)

kolay gelsin http://rutracker.org/ torrentlerini de çevirebiliyormusunuz ?

hocam hiç dene medim egerki  bir önceki alıntı cvabımdaki seed ve ratio kasma platformu olan bir torrent sitesi ise çok zor fakat üyeliksiz torrent indirme olanağı varsa   piyasadaki %80 lik  torrent paylaşımlarını destekleriz   ;)

Edited by lazenes1

güzel bir düşünce reklam gibi olmasın ama gamestorrents. com sitesindeki torrentleri indirmiyor.

yakın bir zamanda   bu durumu gidermeye calışacam hocam  bilgilendirdiğiniz için teşekkkürler

gezel düşünce..yola devam ;) 

Desteğiniz için teşekkurler hocam

yakın bir zamanda   bu durumu gidermeye calışacam hocam  bilgilendirdiğiniz için teşekkkürler

Desteğiniz için teşekkurler hocam

fikir güzel hocam belirttiğim gibi..benimde eskilerde böyle bişey olsa dediğim zamanlar oldu idm ile.. sen hayata geçirirsen süper olur.başarılar :lol:

fikir güzel hocam belirttiğim gibi..benimde eskilerde böyle bişey olsa dediğim zamanlar oldu idm ile.. sen hayata geçirirsen süper olur.başarılar  :lol:

tekrar Teşekkürler Hocam 

Güzel proje destekliyorum

Harika bişi

Üstad ne yaptın sen yav. müthiş bir şey bu harikasın.   :clapping:

Sağolun Arkadaşlar Elimden Geldikçe Daha çok Geliştirecem ;)

hep hata veriyr lütfen nasıl yapılacağını resimli anlatırmısınız

turktorrent ve bitturk torentlerinin hepsinde hata veriyor

çalışmıyor ustam status error veriyor.

Arkadaşlar   konu  anlatımımda açıklama yaptım Tekrar Ediyorum Eger Torrentiniz Güncel değil ise  anlık çeviri yapmaz  ve torrentiniz bir tracker üzerinden ratio vs. için paylaşılmışsa  seed yapılmadan download izinleri yoksa sistem hata verir her gün  üzerinde çalışıyorum herkese   iyi bayramlar dilerim

Alldebrid in en sevdiğim özelliği torrentleri direk linke çevirmesi. Sizin siteniz stabil olursa alldebridi bırakırım.

Birkaç dosya indirebildim sitenizden ama çok sağlıklı değil, stabil değil. Daha da geliştireceğinizi umuyorum. Başarılar.

öncelikle  teşekkürler  sistem  ücretsiz olarak yayın yaptığığı için bazı serviste aksamalar oluyor  enyakın zamanda bu soruna cözüm bulunacaktır

Hocam burada ki linkleri çeviriyorum ama indir dediğimde boş bir sayfa açılıyor ve öylece kalıyor  :mellow:

kontrol ediyorum hocam sorun ne  servis  sağlayıcımızdan kaynaklı bir problem ola bilir bu 

Arkadaşlar  40 Adet  FileHost link çeviri  Desteği ekledim  bazıları şunlar  

Uploaded - Mega.co.nz - Netload - Turbobit - Rapidgator - Uptobox - 4shared - Megashares - Keep2share - Uploadable - Uploading - Filepost - 1Fichier - Minhateca - Abelhas - Oboom - File4go - Hulkshare - Soundcloud - Nowdownload - Nitroflare - 2shared - Filerio.in - Mediafire - Youtube - Uol Videos + - Facebook Videos - Xvideos - Vimeo - Rockfile - Crocko - Bitshare - Freakshare - Rapidshare - Uppit - Movshare - Zippyshare - Sendspace - Secureupload - Redtube 

• 4 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra...

Site aktif değil mi artık?Ne zaman denesem hep hata veriyor.Güzei bir çalışmaydı bittiyse eğer üzülürüm.

Sitede bakım mı var. Torentleri çevirmez oldu.

hocam  sistem  yeterli desteği Alamadıgımızdan kısa bir süreliğine askıya aldık

Edited by lazenes1

hocam  sistem  yeterli desteği Alamadıgımızdan kısa bir süreliğine askıya aldık

Anlıyorum.İnternette bu tarz pek çok site var ancak hepsi ücretli, ücretsiz olanların da zaten indirme hızı çok düşük.Bu yüzden umarım kısa zamanda düzelir, çünkü gerçekten güzel bir çalışma.

Edited by mozkan007