Jump to content

Önere Bileceğiniz Anti Virüs Programı

Cruzzwo
 Share

Recommended Posts

hayırlı akşamlar herkese arkadaşlar

sizlerden ricam önere bileceğiniz anti virüs programı kasperski olmasın sadece çünkü sürekli key proglemi cıkarıyor. yada sorun yaratmassa eğer kaspers kiyide önere bilirsiniz.

Edited by Cruzzwo

adını şuana kadar duymadım yardımcı olabilirmisiniz ayrıca nerden indirebilirim full olursa kardeş sevinirim ?

Linki yazdım.Trial versiyonu indirin.Google da 6 aylık key diye aratın ve yükleyin.Eğer bulamazsanız söyleyin sizin için alayım.Gerçek e-mail adresi vermenize gerek yok,fakat daha sonra kurarken aynısını yazacağınızdan bir yere not edin.

Linki yazdım.Trial versiyonu indirin.Google da 6 aylık key diye aratın ve yükleyin.Eğer bulamazsanız söyleyin sizin için alayım.Gerçek e-mail adresi vermenize gerek yok,fakat daha sonra kurarken aynısını yazacağınızdan bir yere not edin.

trial versiyonu indirdim ayrıca kayıtta oldum bana bu kodu verdi şimdi ne yapmam gerekiyor.

ayrıca pc yi kasıyormu.

Edited by Cruzzwo

Kurulumu yaptıktan sonra yada yaparken e-mail ve kod alanları çıkıyorsa ilgili alanları doldurun.Hesabım kısmındaki çark işaretine tıklayın kaç gün olduğunu görün.Ayrıca internet tarayıcınıza da güvenli bir eklenti yüklüyor.Ama merak etmeyin çalışmasında bir ağırlaşma söz konusu değil.Virüssüz günler.Saygılar.

2802-PXBC-38B1-06AA-47A4        Altı aylık kampanya bitmiş yandaki keyi bir deneyin.

Edited by kocamanadam

Panda kullanın kardeşim 6 aylık bedava veriyor gayet hafif koruması iyi bir antivirüstür 1,5 senedir kullanıyorum şiddetle tavsiye ederim :)

http://promo.pandasecurity.com/softonicgift/en/

burdan indirebilirsiniz.

Kasperksky gelirsek devamlı güncellenen kaspersky trial resetter her zaman iş görüyor hatta son türkçe sürümü olan 15.0.261 5 ay kadar yazılım sayesinde bitime 1 yada 2 gün kala resetleyip 30 gün daha kullanıyordum :)

Koruma testine gelirsek ağustos 2015 gerçek zamanlı koruma testi

[spoiler]oxJZSVw.png[/spoiler]

İlk spoilerde resim çıkmazsa bu spoilere bak

[spoiler]B0pgrG.png[/spoiler]

Edited by RaZoRWounD

Kurulumu yaptıktan sonra yada yaparken e-mail ve kod alanları çıkıyorsa ilgili alanları doldurun.Hesabım kısmındaki çark işaretine tıklayın kaç gün olduğunu görün.Ayrıca internet tarayıcınıza da güvenli bir eklenti yüklüyor.Ama merak etmeyin çalışmasında bir ağırlaşma söz konusu değil.Virüssüz günler.Saygılar.

2802-PXBC-38B1-06AA-47A4        Altı aylık kampanya bitmiş yandaki keyi bir deneyin.

evet süresi dolmuş bende bakıyorum fakat bulamadım.

katılımsız program olarakta bakıyorum onuda bulamadım umarım katılımsız yapan üstatlar yardımcı olur.

Edited by Cruzzwo

Ben 3 program öneririm.

1. Kaspersky Total veya İnternet Security

2 Bit Defender İnternet Security

3. 360 Total security

360 Total security çok fazla yanlış alarma veriyor. Öyleki kaspersky nin internet üzerinden kurulum yapmasını sağlayan dosyasına bile zararlı dedi. Ama yine de gayet iyi diyebilirim. Sistemi fazla yormuyor. Saygılarımla