Jump to content

Windows 10 Soru Ve Cevaplar

casper0007
 Share

Recommended Posts

58 dakika önce, abdulhey_ yazdı:

Bu yapı sürünü nmb giye kadar devam edet?  Neler degişiyor? Bir önceki yapıyı yüklemışsek bu yeni yapıları nasıl elde edicez. güncellemelerlemi?öyle ise kaç mb gider? 

Not: imla hataları telefondan yazdığımdan düzeltilemiyor.

Bu yapı sürünü nmb giye kadar devam edet?  Neler degişiyor? Bir önceki yapıyı yüklemışsek bu yeni yapıları nasıl elde edicez. güncellemelerlemi?öyle ise kaç mb gider? 

Not: imla hataları telefondan yazdığımdan düzeltilemiyor.

O yapı redstone 3 yapısına bağlı muhtemelen 11.Aya kadar gidecek ayda 1 büyük update geliyor geneli ufak ufak hızlı ve yavaş insider kanalına bağlı olarak işliyor büyük bir değişim olmuyor büyük değişimler genelde major(asıl) güncellemelerine 1 ay kala kendini belli ediyor tarayıcıların beta testi gibi bişi :)

• Like 1

Bir saat önce, ismail0100 yazdı:

Merhaba. Heidoc Windows download iso tool diye bişey var onunla kendi pc'm için gerekeni indirdim ama enterprise sürümü yok onuda hızlı bir şekilde indireceğimiz var mı orijinal msdn için?

Burada paylaşıldı.

1 saat önce, ismail0100 yazdı:

Merhaba. Heidoc Windows download iso tool diye bişey var onunla kendi pc'm için gerekeni indirdim ama enterprise sürümü yok onuda hızlı bir şekilde indireceğimiz var mı orijinal msdn için?

en hızlı aşağıdaki gibi elde edebilirsin

64 bit için Win10_1703_Turkish_x64.iso adını Windows10_InsiderPreview_Client_x64_tr-tr_15063.iso olarak değiştir

aşağıdakini indir iso yanında çalıştır

32 bit için Win10_1703_Turkish_x32.iso adını Windows10_InsiderPreview_Client_x32_tr-tr_15063.iso olarak değiştir

Please register to see this content.

enterprise isolar kolayca oluşur

• Like 2

3 saat önce, oguzhan43 yazdı:

en hızlı aşağıdaki gibi elde edebilirsin

64 bit için Win10_1703_Turkish_x64.iso adını Windows10_InsiderPreview_Client_x64_tr-tr_15063.iso olarak değiştir

32 bit için Win10_1703_Turkish_x32.iso adını Windows10_InsiderPreview_Client_x32_tr-tr_15063.iso olarak değiştir

enterprise isolar kolayca oluşur

teşekkür ederim. Ama anlamadığım birşey var bu enterpriseların başında insider yazıyor kurunca insider mi olacağız. Ben insider olmak istemiyorum sürekli yeni yaıya geçmek vs.

6 saat önce, ismail0100 yazdı:

teşekkür ederim. Ama anlamadığım birşey var bu enterpriseların başında insider yazıyor kurunca insider mi olacağız. Ben insider olmak istemiyorum sürekli yeni yaıya geçmek vs.

yok msdn sürümler bunlar hash değerlerini karşılaştırabilirsin, iso isimlerine takılma

Edited by oguzhan43
  • Like 1

Arada bir bu hata ile pc kapanıyor neden kaynaklanıyor olabilir daha 1 hafta oldu format atalı formattan önce de bir yada iki defa almıştım ama çok nadirdi. 1 haftada 4-5 defa aldım bunu. yeni konu açmak istemedim buraya yazdım gerekirse yeni konu açabilirim.

Spoiler

Edited by feten

Merhaba arkadaşlar;

yeni alacağım freedos notebook'a redstone 2 sürümünü önermiştiniz.

aşağıdaki linklerden hangisi daha iyidir?

Ben biraz modifiye edilmiş, temizlenmiş bir sürüm arıyorum.(Perfect XP gibi)

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

1 - 

2- 

3- 

9 dakika önce, musti35 yazdı:

Merhaba arkadaşlar;

yeni alacağım freedos notebook'a redstone 2 sürümünü önermiştiniz.

aşağıdaki linklerden hangisi daha iyidir?

Ben biraz modifiye edilmiş, temizlenmiş bir sürüm arıyorum.(Perfect XP gibi)

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

1 - 

2- 

3- 

Layt sürüm modfiye edilmiş epey boşaltılmış bir sistem lakin hatalar çıkarabilir.Ama bence siz normal kurun sonra çeşitli yazılımlarla kendi isteğinize göre özelleştirebilirsiniz.

On 19.04.2017 at 16:42, hepsi1lesme yazdı:

haber neden burada İngilizce çıkıyor bilgisi olan varmı girince Türkçe TÜrkiye haberleri geliyor .

dil ile sorun varsa önreilen tüm çözümler bile işe yaramıyor tecrübelerime göre. en iyisi yeniden türkçe bir iso ile format atmak.

On 19.04.2017 at 19:08, feten yazdı:

Arada bir bu hata ile pc kapanıyor neden kaynaklanıyor olabilir daha 1 hafta oldu format atalı formattan önce de bir yada iki defa almıştım ama çok nadirdi. 1 haftada 4-5 defa aldım bunu. yeni konu açmak istemedim buraya yazdım gerekirse yeni konu açabilirim.

Reveal hidden contents

sistem ile ilgili format sırasında bir hata oluşmuşsa ondan olabilir. başka iso ile formatı deneyebilirsiniz.

• Like 1

eski sürümlerde aşağıdaki disket şeklinde dosya gezgini menüsü var 1703 e bunu nasıl ekleyebilirim masaüstü doluyken buradan açmak bana kolay geliyor

dosya.jpg.bcfcbddd2adbf557d95ce8a72ef9fe7f.jpg

edit: tamam buldum başlangıçta hangi klasörlerin gösterileceğini seç ayarından yapılıyormuş sanırım

Edited by oguzhan43
  • Like 1