Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Win7 Başlangıç Onarma Sorunu

murad82
 Share

Recommended Posts

Merhaba.. dostlar telefondan pcye fotograflari atiyordum attim telden sildim, bikac birsey yaparken, pat mavi ekran ve restart sonra windowa başlangıç onarma.. sonra hata "başlangıç onarma bu bilgisayarı otomatik olarak onaramıyor"

Lutfen yardim, pcdekileri kaybetmek istemiyorum çok kaybım olur birsurü belge hatıra vs.

2ye böluk harddisk ve D de kurulu windows. Bana acil yardim lütfen

(Adminim öncelikle özur dilerim (yanliş yerde açmişım konuyu) sonra da saygılar)
Can havliyle demekki, bu seferde donanımda.acmışım konuyu üzgünüm

Sagol cevabin icin. Cye windows kursam dedim ama işi şansa birakmak istemiyorum. Cmd ye de ulasabiliyorum ama orayi kullanmayı bilmiyorum işi şansa birakmamam lazim 20 gb bi arsiv var istedigim onu almak sonra atarim format demi..

harici bi yere al örneğin harici hdd ye formatını at verilerini aldıktan sonra neden sıkıntı olsun ki :) tabi sıkıntı donanımsal değilse

Edited by oguzhan43

• 1 yıl yıl...

Arkadaşlar yeni almış olduğum oyun özellikli bilgisayarım çöktü. Mavi ekran aliyorum hiçbir şekilde onarma falan yapmıyor güvenli modda açılmıyor. Cmd konsoluna erişebiliyorum sadece. Ram kaynaklı hata olduğunu düşünüyorum. Garantisi var ama bilgilerimi kurtarmak istiyorum. Live usb ile kurtarabilirmiyim yada cmd konsolundan bilgilerimi hdd ye yedekleyebilirmiyim. Yeni konu açmayı düşündüm ama konu forum başlığını bulamadım yardımcı olun lütfen.

8 saat önce, adam4545 yazdı:

Arkadaşlar yeni almış olduğum oyun özellikli bilgisayarım çöktü. Mavi ekran aliyorum hiçbir şekilde onarma falan yapmıyor güvenli modda açılmıyor. Cmd konsoluna erişebiliyorum sadece. Ram kaynaklı hata olduğunu düşünüyorum. Garantisi var ama bilgilerimi kurtarmak istiyorum. Live usb ile kurtarabilirmiyim yada cmd konsolundan bilgilerimi hdd ye yedekleyebilirmiyim. Yeni konu açmayı düşündüm ama konu forum başlığını bulamadım yardımcı olun lütfen.

evet live sistemlerle kurtarabilirsiniz yada hdd yi çalışan bi sisteme ikinci hdd olarak bağlayıp kurtarabilirsiniz