Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. ×

Patron1 Copy.exe Activexdebugger Harddisk Tıklama Ile Açılmıyor

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• 1 ay sonra...
  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

<!--ImageUrlBegin--><a href="
Please register to see this content.
target="_new"><!--ImageUrlEBegin-->patronvn1.jpg<!--ImageUrlEnd--></a><!--ImageUrlEEnd-->

Bu program bilgisayarınızdaki patron1, patron2 paylaşımlarına sebep olan Activexdebugger32.exe trojanını temizlemek için hazırlanmıştır.Bu program çalışırken şüphelendiğiniz tüm taşınabilir usb cihazlarınızın bilgisayarınıza takılı olduğundan emin olunuz.

http://rapidshare.com/files/42292568/AntiPatron.exe[/CODE]

activexdebugger32.exe yi antivirüs programı olmadan da silebilirsiniz. anlatayım: Başlat--çalıştır--regedit--bilgisayarım' seçin --

[CODE]ctrl f ye basın activexdebugger32.exe yazıp enter tuşuna basın bulunan dosyayı silin.[/CODE]

bunu silinecek dosya kalmatıncaya kadar yapın. sonra bilgisayarınızı antivirüs programıyla taratın. bu işlemleri yaptığınızda bu sorunu kökünden çözmüş olacaksınız. bunları yaparak kendi bilgisayarımı temizledim..

Edited by cafeer

• 2 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 5 ay sonra...

D: E: sürücüleri tıklayınca açılmıyorsa sebebi sizsiniz :)

Hem bilgisayara virüs bulaştırın hemde virüsü bozun olur mu? :D Bozulmasaydı o virüs d sürücüsü açılırdı.

Bilgisayara bulaşan usb virüsleri c: d: e: gibi sürücülerin içine autorun.inf dosyası atarlar. Mesela d:/autorun.inf gibi... Bu dosyanın içinde virüsün nerde olduğu yazar. Mesela run:copy.exe gibi.. Bazı antivirüslerde virüsü siler bu autorun.inf ye dokunmaz dokunmadığı içinde d sürücüsüne tıklayınca D:/boot.exe bulunamadı gibi hata mesajları alırız.

ben avira antivir free antivirüs kulllanıyorum. Güzelliği bu autorun.inf dosyalarını direk bloke etmesi böylece bana yeni virüs bulaşmıyor. ;) Usbyi taktığım zaman elle direk bu dosyaları silerek virüsleri temizliyorum. Kolay gele

• 1 ay sonra...

Autorun.vbs, sisteme bir şekilde bulaşan zararlı bir yazılımın [ malware] yol açtığı disk sürücüsü problemidir. Autorun.vbs bulaşan bir sistemde disk sürücülerine erişim kısıtlanır, kayıt defterinde gerçekleştirilen değişiklikler nedeni ile sağ tuş menüsüne hatalı girdiler eklenir ve sistem verimi düşer. "komut dosyası bulunamıyor" hatası ile ortaya çıkan ve son zamanlarda oldukça sık karşılaşılan bu sorun ile ilgili gelen e-postalar neticesinde hazırladığımız ufak uygulama sayesinde, artık bu sorunu aşabilecek ve sisteminizi eski performansına kavuşturabileceksiniz.Hazırladığımız uygulamayı sisteminize kurduğunuz anda otomatik olarak bir mesaj kutusu ile karşılaşacaksınız. Bu mesaj kutusu size, o an içerisinde sistemde çalışan diğer uygulamaları kapatmanızı, varsa üzerinde çalıştığınız uygulamaları kaydetmenizi hatırlatacaktır.Diğer bir özelliği ise sistemde bazı dosyalar gizli görünür ve gizli dosyaları göster demenize rağmen göstermez işte bu program sayesinde bu soruna son

Anasayfa:

İndirme Adresi:

/autorun.exe

12082.jpg

Patron1 Ve Patron 2 Virüs çözüm. Kesin...!!!

BEN BU SORUNU ANTİVRÜS OLMADANDA ÇÖZDÜM AMA EN SAĞLIKLISI VE UĞRAŞTIRMADAN ÇÖZÜM İÇİN

Kaspersky Anti-Virus 7.0.0.120 YÜKLEYİN TARATIN SİLSİN. DENENDİ VE TEST EDİLDİ. KESİNLİKLE ÇALIŞIYOR.

SİMDİ SİZ NEREDEN İNDİRECEĞİZ DİYECEKSİNİZ. DEĞİL Mİ. :)

İŞTE SİZE FULL KEY LERİ İÇİNDE. ADRESİ.. BİR REP ESİRGEMEYİN. İSTEYENE MANUEL OLRAK DA TEMİZLEME ŞEKLİNİ ANLATIRIM. EĞER İSTEK OLURSA.

icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

Link Ölmüş...

• 10 ay sonra...
  • 9 ay sonra...

slm arkadaşlar partition find and mount programını indirdim kurdum çalıştırdım tamamlandıktan sonra silinen yerel disk d yi buldu üstünde sağ tıkladum mount as yaptım masaünde iki tane bilgisayarım oldu dosyalarım yeni pencerede açıldı programı kapattım bir uyarı verdi fakat anlamdım sonra masaüstünden bilgisayarım simgesi gitti var olan kaldı ona girdim J olarak kaydetmiştim gözüküyor fakat üstünde ? işareti var açılmıyor şöyle de hata veriyor J//.kullanılamayan bir konuma karşılık geliyor.... yardımmm edinnn lütfeennn

• 5 years yıl...

Virüs temizlenince. Disk bölümü çift Tıkla açılamaz. İçindeki autorun silindigi için. Çift tık hata verir. Bölümde ki verileri. Başka bölüme atıp. Biçimlemek gerekiyor. Sonra geri taşıyın. Sistem diski için. Winpe ile açıp.file backup yapın. Acronis idealdir. Biçimleyip tekrar file recovery yapın