Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Patron1 Copy.exe Activexdebugger Harddisk Tıklama Ile Açılmıyor

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Administrator

Öncelikle şu iki programı çalıştırınız.

http://rapidshare.com/files/36762510/DRACULAVirusTemizleyiciV3.0.zip[/CODE]

Bilgisayarınızda framework 2.0 kurulu olmalıdır.

[CODE]ölü link silindi[/CODE]

Bu programlar sorununuzu çözecektir

• Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Verdiğin programı kullandım.Sorunu çzödüm ama sadece o anlık oldu bilgisayarı yeniden başlatınca herşey yine eskisi gibi :wacko::wacko:

ßende kuLLandım DracuLa Virüs TemizLeyici Sadece virüS deqiL Temp kLasöründen gerekSiz dosyaLarıda siLior ßence qüzeL ßi program...

• 3 hafta sonra ...

Öncelikle şu iki programı çalıştırınız.

http://rapidshare.com/files/36762510/DRACULAVirusTemizleyiciV3.0.zip[/CODE]

Bilgisayarınızda framework 2.0 kurulu olmalıdır.

[CODE]http://kahtametem.meb.k12.tr/sil.rar[/CODE]

Bu programlar sorununuzu çözecektir

Patron1 Ve Patron 2 Virüs çözüm. Kesin...!!!

BEN BU SORUNU ANTİVRÜS OLMADANDA ÇÖZDÜM AMA EN SAĞLIKLISI VE UĞRAŞTIRMADAN ÇÖZÜM İÇİN

Kaspersky Anti-Virus 7.0.0.120 YÜKLEYİN TARATIN SİLSİN. DENENDİ VE TEST EDİLDİ. KESİNLİKLE ÇALIŞIYOR.

SİMDİ SİZ NEREDEN İNDİRECEĞİZ DİYECEKSİNİZ. DEĞİL Mİ. :)

İŞTE SİZE FULL KEY LERİ İÇİNDE. ADRESİ.. BİR REP ESİRGEMEYİN. İSTEYENE MANUEL OLRAK DA TEMİZLEME ŞEKLİNİ ANLATIRIM. EĞER İSTEK OLURSA.

Please register to see this content.

[color=#FF0000][b]icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.[/b][/color]

Edited by Conspicuous®

Garip bir virus: Nod32 d:\Games.exe w32/fujacks uyarısı veriyor ve karantinaya alıyor, belli bir müddet tekrar çıkıyor. Nod32 bu virüsün etkisiyle gerekli exe dosyalarımı sildi. virüsle alakalı Hiç bir iz bulamadım yardımcı olur musunuz?

Edited by çekirdek

Please register to see this content.

Bu program bilgisayarınızdaki patron1, patron2 paylaşımlarına sebep olan Activexdebugger32.exe trojanını temizlemek için hazırlanmıştır.Bu program çalışırken şüphelendiğiniz tüm taşınabilir usb cihazlarınızın bilgisayarınıza takılı olduğundan emin olunuz.

http://rapidshare.com/files/42292568/AntiPatron.exe[/CODE]

Edited by esaka

sayın sk8er_boi abi ve diğer virüs programı ekleyen arkadaşlar verdiğiniz bütün programları teker teker indrip teker teker denedim ama açamıyorum çift tıklayınca "uygulama düzgün olarak başlayamadı(0x0000135).Sonlandırmak için TAMAM düğmesini tıklatın." diyor ve ne sistemi geri yükleme noktası oluşturabiliyorum nede windows bileşelerini yükleyebiliyorum. temizleme için denediğim programlar;

*dracula

*antipatron

*kav 7.0

*nod32

*sil.rar içindeki program

*panda

lütfen yardım !!!

evet hddm copy.exe istiyodu çift tıklayınca autorun u sildim içinden düzeldi ve bilgisayarı her açışımdada görev yöneticisine activexdebuggler32.exe oluyo ve net net1 falan oluyo birsürü

birde c sürücüsü ve cd sürücüsü de paylaşıma açılmış bi şekildeydi onları da klasör seceneklerinden basit dosya ve klasör paylaşımını kullanı kapatıp paylaşımdan kaldırdım.. acaba şimdi ne yapmalıyım???

Edited by hayal@_kny

ben bu virüsü manuel olarak temizliyorum win system dosyasının içine ac ve acd diye iki dosya atıyor onları siliyoruz

daha sonra regeditten bilgisayarım iconuna tıklayarak control+f tusuna basarak activedebugger yazıp sonrakini bul karşımıza cıkan degerleri del tusu ile sil ctrl+f tekrar yaz enter bas yine sil arama tamamlana kadar

görev yöneticisinden de activex debugger32.exe en üsttedir onu sag tıklayıp işlem agacını sonlandır dedikten sonra işlem bitiyor

sayın sk8er_boi abi ve diğer virüs programı ekleyen arkadaşlar verdiğiniz bütün programları teker teker indrip teker teker denedim ama açamıyorum çift tıklayınca "uygulama düzgün olarak başlayamadı(0x0000135).Sonlandırmak için TAMAM düğmesini tıklatın." diyor ve ne sistemi geri yükleme noktası oluşturabiliyorum nede windows bileşelerini yükleyebiliyorum. temizleme için denediğim programlar;

*dracula

*antipatron

*kav 7.0

*nod32

*sil.rar içindeki program

*panda

lütfen yardım !!!

Senin virüsten ziyade Farklı bir sorunun var arkadaşım windows unda sorun var sanırım.

evet hddm copy.exe istiyodu çift tıklayınca autorun u sildim içinden düzeldi ve bilgisayarı her açışımdada görev yöneticisine activexdebuggler32.exe oluyo ve net net1 falan oluyo birsürü

birde c sürücüsü ve cd sürücüsü de paylaşıma açılmış bi şekildeydi onları da klasör seceneklerinden basit dosya ve klasör paylaşımını kullanı kapatıp paylaşımdan kaldırdım.. acaba şimdi ne yapmalıyım???

anti patron programı kesinlikle temizliyor sadece tek yapman gereken temizleyi tıklaman sana sordugu soruda evete basman kesin arkadaşım çünkü antipatronu ankara üniversitesi yapmış ve kesin çözümler veriyo

bu hatayı ben bir kaç ay önce alıyordum. ancak çözümü oldukça basit küçük bir bat dosyası ile işi halledebiliyoruz. daha dün tekrar denedim herhangi bir sorun yaşamadım.

autorun.vbs hatası için dosyamız şu kodlardan oluşuyor

@echo on
taskkill /im explorer.exe /f
taskkill /im wscript.exe
start reg add HKCU\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\EXplorer\Advanced /v ShowSuperHidden /t REG_DWORD /d 1 /f
start reg import kill.reg
del c:\autorun.* /f /q /as
del %SYSTEMROOT%\system32\autorun.* /f /q /as
del d:\autorun.* /f /q /as
del e:\autorun.* /f /q /as
del f:\autorun.* /f /q /as
del g:\autorun.* /f /q /as
del h:\autorun.* /f /q /as
del i:\autorun.* /f /q /as
del j:\autorun.* /f /q /as
del k:\autorun.* /f /q /as
del l:\autorun.* /f /q /as