Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Recommended Posts

forjest, 29.04.2018 - 14:38 yazdı:

Biraz evvel final 18.04'ü kurup denedim oldukça stable sistem güncel bir winbuntu düşünüyorum olabilir inş. :) 

İçeriği Gizle

LbVQp0.png

6JA95P.png

kolay gelsin üstad:dört gözle bekleriz böyle bişey varsa.saygılar

borz_50, 25 dakika önce yazdı:

kolay gelsin üstad:dört gözle bekleriz böyle bişey varsa.saygılar

Denemeler sonucunda gözlemlediğim yaşanılan bazı kararsızlık sorunlarından bu versiyondan vazgeçtim.Şimdilik 16.04Lts daha mantıklı saygılar.

Edited by forjest
  • Like 1
  • Thanks 1

Üstad, uygun gördüğün stabil bir sürümde tekrar Winubuntu yaparsan seviniriz. Zira yaptığın Winubuntu sistemini sorunsuz kullanıyoruz,multibootumun nadide parçalarındandır. Güncel bir Winubuntu bizi sevindirir.

AdnanG252m252351, 49 dakika önce yazdı:

s.a üstat indirme linki varmı? göremedim

Site sayfa düzenlemesi ile alakalı olabilir değerli kardeşim,ancak şimdi konuyu "spoiler" kod içerisine alarak görünmesini sağlayabildim bende şimdi görünüyor bir sorun yok gibi.

Saygılar.

forjest, 23 saat önce yazdı:

Site sayfa düzenlemesi ile alakalı olabilir değerli kardeşim,ancak şimdi konuyu "spoiler" kod içerisine alarak görünmesini sağlayabildim bende şimdi görünüyor bir sorun yok gibi.

Saygılar.

teşekkür ederim kendi sitesinden indirdim  şimdi baktım  tüm iso dosyararı gözüküyor gayet güzel çalışma olmuş emeğine sağlık

Güncellendi! 24 Nisan 2020

Bilgi: Ubuntu 20.04 LTS (Focal Fossa) Uzun Süreli Destek 2020 Final Stable tüm masaüstleri dahil edildi linkler eklendi.

Masaüstleri: UbuntuDDE Remix Deepindesktop,Gnome,Kubuntu,Mate,Xfce,Lubuntu,Server,Kylin << x86 _[  Multilanguage | Türkçe ]_ x64 >>

• 1 ay sonra...

Güncellendi! 10 Ağustos 2020 | Ubuntu 20.04.1 LTS (Uzun süreli destekli olan yeni final sürümü!)

Bilgi: Şu ana kadar çıkmış olan popüler masaüstü arayüzleri,tüm masaüstleri konuya dahil edilmiştir.

Masaüstü: GNOME,Unity,Cinnamon,KDEPlasma,LXDE,LXQt,MATE,Openbox,Xfce,Studio,Budgie,Kylin,DDE (Deepin)

>> Konuya git

Bilgilerinize sunulur Esenlikle Kalınız! :) 

• Like 2
  • Thanks 1

• Ubuntu 20.10 Groovy Gorilla Final Sürümüne güncellenmiştir! "Tüm masaüstleri ISO dosyaları" konuda yer almaktadır en hızlı indirme linkleri ilave edildi!  | Konu: 1.Sayfası
  • Ubuntu 20.10 Final Masaüstleri: GNOME,Unity,KDEPlasma,LXQt,MATE,Xfce,Studio,Budgie,Kylin,DDE (Deepin)
  • Güncellenme tarihi: 24 EKİM 2020

• forjest changed the title to Ubuntu 20.10 / 20.04.2 / 18.04.5 / 16.04.7 Lts Final Türkçe
  • forjest changed the title to Ubuntu 21.04 / 20.10 / 20.04.2 / 18.04.5 / 16.04.7 Lts Türkçe
  • forjest changed the title to Ubuntu 21.04 / 20.10 / 20.04.2 / 18.04.5 / 16.04.7 Final Lts Türkçe

Son sürüm de fazla saçmalamışlar üstad. Açılışa bir animasyon eklemişler, 2-3 dk animasyon bekletiyor. Daha önce Linux Mint' te aynı şeyi yapmışlardı. Şimdi Ubuntu' ya da gelmiş. Ben de sorun mu oldu bilmiyorum. Çoğu menü ingilizce olarak kalıyor. Türkçe de çok büyük sıkıntıları var. Son sürümü yerine eskisini tercih ederim. Bu kadar güzel bir sistemi nasıl bu kadar ellerine yüzlerine bulaştırdılar anlamadım....

• forjest changed the title to Ubuntu 21.10 Impish Indri Final

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By freekays

FreeBSD 14 vdi XFCE GUI masa üstü

root
      12345

Masaüstü için startx komutu girin

DOWNLOAD
    • By forjest
      Ubuntu Web Remix 20.04.4 android ve cloud bulut destekli! [ TNCTR.COM'da İLK! ]
      Güncelleme tarihi: 8 Eylül 2022
      About / Hakkında? | EN-TR 
      Ubuntu Web Remix is a new Ubuntu remix that aims to be an open source alternative to Chrome OS.  It includes Android app support out of the box via Anbox and integrates with the /e/ cloud services. It doesn't include a Software store out of the box for traditional desktop applications it instead features an experimental Web application store.
      Ubuntu Web Remix, Chrome OS'ye açık kaynaklı bir alternatif olmayı amaçlayan yeni bir Ubuntu remixidir. Anbox aracılığıyla kutudan çıkan Android uygulama desteğini içerir ve / e / bulut hizmetleriyle entegre olur. Geleneksel masaüstü uygulamaları için kullanıma hazır bir Yazılım mağazası içermez, bunun yerine deneysel bir Web uygulama mağazasına sahiptir.
      İNDİRME LİNKİ / Download link

• By artae
      Language: Multilingual | File size: 33 MB

Mate Translate allows you to translate words and phrases between over 100 languages, use text-to-speech, and browse through already-done translations in the history. You can quickly swap languages in the pop-up using Control+S.
      Features
      100+ languages supported
      text-to-speech
      offline history of translations
      translate in the pop-up window that's always in the menu bar
      translate selected text from the context menu
      open the pop-up with a shortcut
      autorun as the Mac starts
      pin the pop-up window above all other windows
      transliteration
      insert contents of the clipboard
      Release NotesWhats New
      Supported Operation Systems
      macOS 10.14 or later

NitroFlare
      DOWNLOAD
      (Buy premium account for maximum speed and resuming ability)

https://nitroflare.com/view/0CF67BA38C54F89/kzcgo.Mate.Translate.8.1.3.macOS.rar

https://rapidgator.net/file/1d69f7e5fd5e36683362820b4199cdd3/kzcgo.Mate.Translate.8.1.3.macOS.rar

• By artae
      File size: 8 MB

Window previews and controls for your Dock.

DockMate adds mouse over window previews to the Dock, with useful built in window management tools and special views for Music and Calendar apps. Simply hover over an icon to see all the apps running windows and control them.
      [Fix] launch for macOS Monterey
      Supported Operation Systems
      macOS 10.14 or later
      DOWNLOAD
      (Buy premium account for maximum speed and resuming ability)

https://nitroflare.com/view/A675A9FC12D8A48/xlczd.Dock.Mate.0.8.7.fix.macOS.dmg

https://rapidgator.net/file/aa8cc412c1d3ef036c0b580c912092d9/xlczd.Dock.Mate.0.8.7.fix.macOS.dmg

• By forjest
      Mx Linux 21 Multilanguage + Türkçe
      " Distrowatch'da, 1.Sırada olan Linux Stabil Final "
      Güncellenme tarihi: 2 KASIM 2021

Hakkında?
      Sürüm adayı 5 Ekim 2021‘de duyurulan AntiX ile MEPIS Linux topluluğu arasında bir işbirliği girişimi olarak doğan, Debian “stable” versiyonu üzerine yapılandırılan ve varsayılan masaüstü ortamı olarak Xfce kullanan MX Linux‘un “Wildflower” kod adlı 21 sürümü duyuruldu. Xfce 4.16, KDE Plasma 5.20, mx-fluxbox 3.0 yapılandırmalı fluxbox 1.3.7 masaüstü ortamlarıyla gelen yeni sürüm; yeni UEFI live sistem önyükleme menüleri içeriyor. Sistem; Debian 11 ‘Bullseye’ tabanlı olarak geliyor. Bütün versiyonlar, en son sürümlerine güncellenmiş yükleyiciyle bir live sistem sunuyor. Xfce paketleri de en son hata düzeltme sürümlerine güncellenmiş bulunuyor. Admin kullanıcı parolası olarak “sudo”nun belirlendiği belirtilirken, daha iyi Realtek wi-fi desteği sunulduğu söyleniyor.
      İNDİRME LİNKLERİ | FTP + TORRENT

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...