Jump to content

Nox App Player 7.0.2.8

mephistooo2
 Share

Recommended Posts

• Editor

merhabalar benim işlemci eski ve sanallaştırma desteği yok daha önce denediklerim olmadı bunda durum nedir bilgisi olan paylaşırsa sevinirim teşekkürler

Çalışması için sanallaştırma desteği şart değil... Sanallaştırma desteği sadece performansı biraz daha kaliteli hale getiriyor...

Edited by mephistooo2
  • Like 1

• Editor

ekran resimlerini atablir misin

Ekran resimleri koyamam çünkü bilgisayarım yanımda değil... Ancak Google da uygulamaya ait resimler mevcut... Youtube da uygulamaya ait videolar var...

Uygulamanın resmi Youtube adresi:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLmRSSOoVXwFfOXX-DPwChoVAaawrhlof2
Edited by mephistooo2
  • Like 1

• Editor

Hocam bu program Genymotion'dan daha performanslı çalışır mı ?

Ben Genymotion da kullandım,sonrasında Nox App Player ı buldum... Elbette performans, donanım özellikerine göre değişiklik gösterebilir ama bence Nox App Player, Genymotion dan, Blustacks tan, Andy'den daha iyi... Üstelik bütün emulatorlar parayla satılan veya kısıtlı özellikte olduğu halde, Nox App Player tüm özellikleriyle ücretsiz ve reklamsız...

• Like 3

• Editor

Bir şey merak ediyorum lolipop rom falan yok mu bunda sadece kitkat mı var?

Şuan sadece Kitkat 4.4.2 var... Tahminim yakında Lollipop çıkar... Sitesinin blog sayfasından hertürlü gelişmeyi yayınlıyorlar zaten, isteyen oradan takip edebilir...

• Like 1

Ben Genymotion da kullandım,sonrasında Nox App Player ı buldum... Elbette performans, donanım özellikerine göre değişiklik gösterebilir ama bence Nox App Player, Genymotion dan, Blustacks tan, Andy'den daha iyi... Üstelik bütün emulatorlar parayla satılan veya kısıtlı özellikte olduğu halde, Nox App Player tüm özellikleriyle ücretsiz ve reklamsız...

Bilgi için teşekkürler hocam.
İ5 4200u ve 8 gb bellek ile genymotion 2gb bellekli telefonlar gibi rahatça çalışıyordu.Sürüm olarak kitkat sonrası da mevcut yanlış hatırlamıyorsam.
Bayağı bir zamandır kullanmadım tabi ama nox'da hala kitkat olması da kötüymüş.
Yaptığım sadece uygulamaları telefona kurmadan test etmek ve yeni android sürümlerini incelemek..

İndirip denedim BlueStacks kadar başarılı değil. BlueStacks hem telefon hemde tablet gibi kullanılıyor. Akıllı telefona takılı olmayan bir sim kart kaydı ile telefondaki özellikleri kullanabilirsiniz.

• Like 1

• 3 hafta sonra ...
  • Editor

gercekten cok seri calısıyor bilgisayarı kasmadan kitlemeden :) ayarlardan türkçede yapabiliyoruz ohh miss

Ancak programda bir bug var...

Ayarlardan Türkçe yapılıyor ama resetten sonra dil tekrardan İngilizce oluyor...

Ben de bunun çözümünü root+xposed sayesinde buldum..

Xposed modülü olan App Settings ile sistem uygulamaları da dahil, sonradan kurduğum tüm uygulamaların Locale kısmını Türkçe olarak değiştirdim. Biraz zahmetli oluyor ama Türkçe oluyor :) Böylece yeniden başlatsam bile dil her halükarda Türkçe olarak kalıyor...

App Settings ile örnek Türkçeleştirme:

goEI0Ln.png

Edited by mephistooo2
  • Like 2

bugun bende denedim gercekten en iyisi bu..

Ancak programda bir bug var...

Ayarlardan Türkçe yapılıyor ama resetten sonra dil tekrardan İngilizce oluyor...

Ben de bunun çözümünü root+xposed sayesinde buldum..

Xposed modülü olan App Settings ile sistem uygulamaları da dahil, sonradan kurduğum tüm uygulamaların Locale kısmını Türkçe olarak değiştirdim. Biraz zahmetli oluyor ama Türkçe oluyor :) Böylece yeniden başlatsam bile dil her halükarda Türkçe olarak kalıyor...

App Settings ile örnek Türkçeleştirme:

goEI0Ln.png

biraz daha detaylı anlatabilirmisin acaba bende aynısını yapmak istiyorum türkcelestirme konusunda.

Öncelikle tavsiyelerin için tşk ederim. fakat kurulumda "The file is corrupted, please try a different installation path2" diye hata veriyor. bir çözümü var mı ??

aynı sorunu bende bir bilgisayarda yaşıyorum sitelerinde çözüm önerileri var 

1. Select a different file location to install Nox App Player;
2. If the above does not work, try restart your computer and install Nox again ya farklı bir yere kurun diye yada yeniden başlatın bilgisayarı diye ama bende işe yaramadı bu çözümler belki başka bilen vardır

• semsibey changed the title to Nox App Player 7.0.2.8