Jump to content

Lg G4 Ile Note 4 Arasında Kaldım.görüşleriniz ?

tayfun6789
 Share

Recommended Posts

LG G4  ile NOTE 4 Arasında kaldım hangisini alacağıma karar veremedim baştan gönlüm G4 yana idi sonra shiftdelete.net videosu var ikisini karşılaştırdığı o videoyu izledim NOTE4 daha mantıklı geldi gönlüm ona kaydı birden,daha önce G2,ONE M8,XPERİA S kullandım

son kullandığım G2 de telefon konuşmalarında sesim karşıya az gidiyodu bu durum hiç hoşuma gitmiyodu bataryası ekranı falan herşeyi iyidi G2 nin ama mikrofon yüzünden sattım telefonu şuan M8 var bende onu kardeşime vericem kendime yeni telefon alıcam G4 vardı aklımda sonra bi kaç araştırma yaptım o paraya alınabilcek telefonlar arasında NOTE 4 de var araştırdım şuan NOTE 4  ten yana gönlüm sizin görüşleriniz nelerdr öğrenmek isterim o para onu alma bu al diyeceğiniz bi telefon varsada yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler herkese saygılarımla.

LG G4 H815 model telefonum var. Gayet akıcı bir telefon. Arayüzü sade ve anlaşılır. Bataryası rahatlıkla bir günü çıkarır. Benim kullanımımla 3-4 gün sürer. Bataryayı yüzde yüz doldurup telefonu kullanmadığımda -ki yaklaşık bu 12-14 saatlik bir zaman dilimi- batarya yine yüzde yüzde kalıyor. Note 4 nasıl bir cihaz bilmiyorum ama G4 almanı tavsiye edebilirim. Saygılarımla

• 2 hafta sonra ...

G3-g4 Arasında Lens ve Fiziksel görünüş açısından pek fark yok. Isınma Hepsinden Fazla. Samsung Note Serisini Gerçekten Güzel yaptı. Tercihini note4 olarak kullanmanı isterim. benchmark skorlarını karşılaştırıp kararını vermen senin için en sağlıklısıda olabilir.

• 2 hafta sonra ...

türkiye'de çok ünlü bir teknoloji markette cep telefonu satış bölümünde çalışıyor ve lg g4 kullanıyorum. objektif olarak yazacağım. ikisinin de birbirinden üstün yanları var ve şu an fiyatları neredeyse aynı.note 4 samsungun ürettiği en güzel telefonlardan şu an ama bence lg g4 daha iyi.kamerası tek kelimeyle mükemmel.hele ki manuel modu öğrenirsen gece çekimlerinde de süper. note 4 de iyi çeker ama g4 kadar değil. donma,kasma konusunda gene lg g4 daha başarılı.ekran teknolojisi konusunda da lg g4 daha iyi çünkü ıps lcd panel kullanır.note 4 super amoled kullanıyor bence ıps ekran super amoledten daha iyidir.özellikle dışarıda,güneş altında falan daha iyi.telefon yere düştüğünde lg g4 tasarımından dolayı daha dayanıklıdır.kaç kez elimden düşürdüm taş gibi telefon.lg g4'te kronik hiçbir sorun yok bildiğim gördüğüm kadarıyla. bence lg g4'ün en büyük eksiği parmak izi sensörü olmaması keşke o da olsaydı.şunu samimiyetle söylüyorum lg gerçekten harika.g4'ü satarsam alacağım telefon lg v10'dur.belki biraz uzun oldu ama şunu yazayım LG'den hiçbir çıkarım yok kullandığım için bu kadar emin konuşuyorum.insanlar samsung'tan başka bir şey bilmiyor ve inan çok yanılıyor.samsung kasayı değiştirip değiştirip piyasaya yeni telefon sürüyor.grand prime(600 tl civarı) ile a5(1200 civarı) telefonu karşılaştır çok ufak farklar ve kasa tasarımı dışında bir fark göremezsin.ne yazık ki halkımız çok bilinçsiz üstünde samsung yazsın yeter hemen alıyor.lg'ye burun kıvıran müşteriler gidip samsung aldıktan sonra üzülüyorum.hiç düşünme lg g4 al ama teknoloji marketlerden al ki lg türkiye garantili olsun gidip de süpermarketlerden internetten falan alma.android güncellemesi bile gelmez mağdur olursun. bugün itibariyle lg g4'e android marsmallow(6.0) geldi. işte LG'nin farkı

kamera diyorsan LG G4

stabil çalışma diyorsan LG G4

düşmeye darbeye dayanıklı diyorsan LG G4

ekran görüntü kalitesi diyorsan LG G4

hoparlör ya da ses kalitesi diyorsan LG G4

kalem benim için önemli diyorsan NOTE 4

parmak izi olsun diyorsan NOTE 4

seçim senin

Edited by ahmetbayram5

USTA MUBAREK GÖRENDE LG4 Ü SEN ÜREtmiş sanacak  :)

bende 2 yıldır s4 kullanıyorum memnunum amma lg3 çok kullananda görüyorum ..genelde memurlar çok kullanıyor

sen de bu sektörde çalışsaydın ve diğer marka ve modellerdeki sıkıntıları benim kadar görseydin,hangisinde kronik sorunlar var bilseydin ve en önemlisi lg g4 kullansaydın cümlelerin benimkinden farklı olmazdı. dünya mobil fuarında iphone 6 ve lg g3 yılın en iyi akıllı telefonları seçildi.lg sattığım müşterilerden bazılarıyla karşılaşıyorum çok memnunlar ve teşekkür ediyorlar.

Bakmanı tavsiye ederim : http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/Samsung-Galaxy-Note-4-SM-N910S-vs-LG-G4

Note 4 mü G4 mü desen ben Z4 'derim.

Note 4'de G4'de kamera - sensör ve lens konusunda gayet başarılı aynı şekilde Z4'de öyle fakat 2 telefonda olmayan tek fark şu Z4'ün pil süresinin 2 gün olması.Ayrıca CM tabanlı bir rom ile gerek pil süresi gerekse ram kullanımı açısından çok daha farklı sonuçlar çıkartıyor ki rom yüklemem dersen bile zaten Sony'nin arayüzü gayet kaliteli akıcı ve performanslı bunun yanı sıra Sony yazılım konusunda da telefonun yanında ilerleyen zamanlarda Android M güncellemesinide alıcak.Su ve Toz sertifikalarıda cabası tasarımına girmiyorum bile.Şahsen ben olsam Z4'ü tercih ederim.

Bakmanı tavsiye ederim : http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/Samsung-Galaxy-Note-4-SM-N910S-vs-LG-G4

Note 4 mü G4 mü desen ben Z4 'derim.

Note 4'de G4'de kamera - sensör ve lens konusunda gayet başarılı aynı şekilde Z4'de öyle fakat 2 telefonda olmayan tek fark şu Z4'ün pil süresinin 2 gün olması.Ayrıca CM tabanlı bir rom ile gerek pil süresi gerekse ram kullanımı açısından çok daha farklı sonuçlar çıkartıyor ki rom yüklemem dersen bile zaten Sony'nin arayüzü gayet kaliteli akıcı ve performanslı bunun yanı sıra Sony yazılım konusunda da telefonun yanında ilerleyen zamanlarda Android M güncellemesinide alıcak.Su ve Toz sertifikalarıda cabası tasarımına girmiyorum bile.Şahsen ben olsam Z4'ü tercih ederim.

z4 de güzel,pil konusunda da dediğin gibi başarılı ama kamerası 23 mp olsa da LG g4 kadar ya da note 4 kadar iyi değildir.pil konusunda ikisinden de iyidir