Jump to content
TNC-TR
Alphonso_Elric

Alpelwin 7 [X64] Ultimate Clipper [10112015]

Recommended Posts

Tüm linklerin yüklenmesi tamamlanmıştır. İyi yönde veya eleştirel anlamda yorumlarınızı eksik etmeyiniz.

NOT: Windows sürümleri için varyasyon çeşitliliği için bu çalışmalar sanırım şimdilik yeterli olacaktır.

Artık uzun bir süre çalışma yapmayı düşünmüyorum.

SAYGILARIMLA.

• Like 4

Hocam ,  Bide osmanlı taması ekleseydiniz.....ne güzel olurdu

( Fare işaretçisi kılıç, çöp kutusu kale, başlat tuşu arma vs..)

gerekli programlarda, flas paketi, rar yuklumu geliyo...

Birde resimlerde bayan resmi kullanmasanız seviniriz

Edited by mutluedenercan
  • Like 1

tema   ...tekrar başlatınca bozuluyor....yani ...fare normale geliyor....bağzı resimlerdeki işateri kaldırıp, pencere rengini değiştirip temayı kayıt ettim tekrar açınca, tema kaydedilmiyen temaya gelmiş...Fere düz olmuş,  bu neden oluyor...

Masa üstündeki kısayollarında  simgeleri yok oluyo ( sembolleri gidiyo .tenımsız sembol resmi gibi oluyo hepsi)

Bu sorun nasıl düzelir...

Çok yerinde bir öneri ve aynen katılıyorum değerli arkadaşıma. Hatta açılış ekranına BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM ile kapanış ekranını ALLAHAISMARLADIK şeklinde olabilse tadından yenilmez. Ayrıca büyük bir özen ve duyarlılıkla hazırladığın  ise besbellidir. Bunu belirtmeyi kendime borç saydım. Sunum bilgilendirmesine baktığımda kendinin beğenmediğini başkası için istemeyen ender ve değerli bir insan olduğunuz belli oluyor. Sizler gibi değerli adam evladı insanlarımızı Ulu ALLAH'ım ziyade eylesin. Paylaşımını indirip kurduğumda değerlendirmelerimi belirtirim. Tekrar tekrar teşekkür ederim değerli emeğin için. ALLAH yar ve yardımcın olsun.

Edited by onuluturk
  • Like 1

bu sürümün x86 olanını çıkarırsanız iyi olucak 

Kısmet, diyelim.

İcon paketine belki bişey diyemem ama rar, flash bunlerı yuklemeyı dogru bulmuyorum, nedenıyle guncellıklerını kaybedıyor olmaları ve kullanıcıya secenek sunmamaları örnegın ben normalde winzip kullanırım.

Hocam Ellerine Sağlık Çok Teşekkürler Görsellik İçin Kullandığın Dll Dosyalarını Rica Etsem Verebilirmisin     Windows 7  X86 ve X64  Kullanmak İçin 

Fırsat buldugum bır zaman yuklemeye çalışırıım.

Ellerine sağlık, sonunda clipper geldi.

İndirip deneyeceğim.

Kolay gelsin...

Yorumlarınızı eksık etmeyınız.

3042058 yamasını nasıl entegre ettiniz , birde ie 11 için son sürüm 3100773 yaması diye biliyorum

Dogrudan guncelleme yaparak.

teşekkürler hocam görsel işletim sistemine önem verenlerdenim, eline sağlık

Umarım begenırsınız.

tema   ...tekrar başlatınca bozuluyor....yani ...fare normale geliyor....bağzı resimlerdeki işateri kaldırıp, pencere rengini değiştirip temayı kayıt ettim tekrar açınca, tema kaydedilmiyen temaya gelmiş...Fere düz olmuş,  bu neden oluyor...

Masa üstündeki kısayollarında  simgeleri yok oluyo ( sembolleri gidiyo .tenımsız sembol resmi gibi oluyo hepsi)

Bu sorun nasıl düzelir...

Aslında tema bozulmuyor, iletinizden sonra fare ileçlerinde sorun oldugunu farkettım, geri bildirim için teşekkür ederim. Aşagıdaki caps tende anlaşılacagı uzere kısayol konusunda sorun olmadıgını bılmenızı ısterım, mouse ıcan pack sorununun nedenını cozene kadar aşagıa verdıgım ıcon pack kullanabılırsın, bir sorun olacagını dusunmuyorum.

YJLmnZ.png

MOUSE PACK.

Please login or register to see this link.

Çok yerinde bir öneri ve aynen katılıyorum değerli arkadaşıma. Hatta açılış ekranına BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM ile kapanış ekranını ALLAHAISMARLADIK şeklinde olabilse tadından yenilmez. Ayrıca büyük bir özen ve duyarlılıkla hazırladığın  ise besbellidir. Bunu belirtmeyi kendime borç saydım. Sunum bilgilendirmesine baktığımda kendinin beğenmediğini başkası için istemeyen ender ve değerli bir insan olduğunuz belli oluyor. Sizler gibi değerli adam evladı insanlarımızı Ulu ALLAH'ım ziyade eylesin. Paylaşımını indirip kurduğumda değerlendirmelerimi belirtirim. Tekrar tekrar teşekkür ederim değerli emeğin için. ALLAH yar ve yardımcın olsun.

İyi dilekleriniz için teşekkur ederim.

uefi desteği var mı 

Malesef yok.

SAYGILARIMLA.

• Like 3

Tüm linklerin yüklenmesi tamamlanmıştır. İyi yönde veya eleştirel anlamda yorumlarınızı eksik etmeyiniz.

NOT: Windows sürümleri için varyasyon çeşitliliği için bu çalışmalar sanırım şimdilik yeterli olacaktır.

SAYGILARIMLA.

Win 10 1511

SAYGILARI

win 10 1511.10586 Final  sürümüne bunu çalışsanda sonra ara versen çok güzel olacaktı, eminim benim gibi düşünende birçok arkadaş vardır...

Kısmet, diyelim.

İcon paketine belki bişey diyemem ama rar, flash bunlerı yuklemeyı dogru bulmuyorum, nedenıyle guncellıklerını kaybedıyor olmaları ve kullanıcıya secenek sunmamaları örnegın ben normalde winzip kullanırım.

Umarım begenırsınız.

Aslında tema bozulmuyor, iletinizden sonra fare ileçlerinde sorun oldugunu farkettım, geri bildirim için teşekkür ederim. Aşagıdaki caps tende anlaşılacagı uzere kısayol konusunda sorun olmadıgını bılmenızı ısterım, mouse ıcan pack sorununun nedenını cozene kadar aşagıa verdıgım ıcon pack kullanabılırsın, bir sorun olacagını dusunmuyorum.

YJLmnZ.png

MOUSE PACK.

Malesef yok.

SAYGILARIMLA.

kardeş nasıl yapmazsın uefi desteksiz  :( biz buna ekleyemezmiyiz peki

Merhabalar, öncelikle çalışmanız için teşekkür ederim sisteminizi 1 haftadır kullanıyorum ama sorun bende mi bilemedim bilgisayar aşırı kasma yapıyor bundan önce onbuka'nın 64x performans edition sistemini kullanıyordum herhangi bir sorun yaşamadım.

Win 10 1511

Gerçekten tadında bırakmak gerekır dusuncesındeyım, elbettekı mod olayından kopmayacagız ama bir ara vermek zamanı geldı sanırım.

64 bit eklenebilir diye düşünüyorum, UEFİ destekli bir calısmanın iso kalıbındakı install.win dosyasını bu çalışmadaki ile değiştiriniz sorun olmamalı. (Denemedim ama bilginiz olsun)

Merhabalar, öncelikle çalışmanız için teşekkür ederim sisteminizi 1 haftadır kullanıyorum ama sorun bende mi bilemedim bilgisayar aşırı kasma yapıyor bundan önce onbuka'nın 64x performans edition sistemini kullanıyordum herhangi bir sorun yaşamadım.

Kasma derken nasıl bir kasmadan bagsedıyoruz acaba, bende bırazdan kuracagım calısmayı, kendımde bır muddet kullanıp bu sorunuzun yanıtını vermek ısterım.

SAYGILARIMLA. :)

çalışmanız için teşekkürler, güzel çalışıyor, fakat başlat menüsünde tüm programlara tıklayınca birşey gözükmüyor, programların dizinleri-kısayolları yok

Kısmet, diyelim.

Umarım begenırsınız.

YJLmnZ.png

MOUSE PACK.

Malesef yok.

SAYGILARIMLA.

ikon paketini indirdim ama çalışmadı..

2 - masa üstünde ki bozulan kısa yollar da   sorun yok demişsiniz....

bir hata yaptım , belki ilgisi vardır:

Formattan sonra masa üstüne (bişi kaldıdı yanılmıyorsam) gelen o düğmeye yanlışlıkla tıkladım....baktım kaldırma  yapıyo hemen iptal ettim...

acaba kısa yolların simgelerinin bozulması bumla ilgili olabilirmi

• Like 1

kardeşim alemsin uefi destekliyor hemde sorunsuz sistem hariz 3 bölüm oluşturuoyr yani tam bu arada sana güvensek var ya sşistemini kurmuycaz :P

• Like 1

Kasma derken nasıl bir kasmadan bagsedıyoruz acaba, bende bırazdan kuracagım calısmayı, kendımde bır muddet kullanıp bu sorunuzun yanıtını vermek ısterım.

SAYGILARIMLA.  :)

bilgisayar açıldığında bir süre bekletiyor işlem yapamıyorum donar gibi oluyor ve başlangıçta çalışan program sadece internet download manager var, ayrıca klasörler arası geçiş yaparkende bu şekilde oluyor

ikon paketini indirdim ama çalışmadı..

2 - masa üstünde ki bozulan kısa yollar da   sorun yok demişsiniz....

bir hata yaptım , belki ilgisi vardır:

Formattan sonra masa üstüne (bişi kaldıdı yanılmıyorsam) gelen o düğmeye yanlışlıkla tıkladım....baktım kaldırma  yapıyo hemen iptal ettim...

acaba kısa yolların simgelerinin bozulması bumla ilgili olabilirmi

Kalan dosyayı özellikle bıraktım onu ıcerıgınde gozunuzden kactı sanırım, onu kullanmak sıze kalmıs, win 7 de win 10 daki gibi izleme telemetriy özlelliği artık birkaç guncelleme ile kullanımda bıraktıgım dosyanın amacı dilersenız tek tık ıle telemetry özelliğini saglayan guncellemelerı dogrudan kaldırabılırsınız.

kardeşim alemsin uefi destekliyor hemde sorunsuz sistem hariz 3 bölüm oluşturuoyr yani tam bu arada sana güvensek var ya sşistemini kurmuycaz :p

:) demekki boot dosyalarında UEFİ destekli boot dosyalarını kullanmışım. Dikkat etmemişim işin aslı insanlara mahcup olmamak adına UEFI destegı yok demıstım ama buda farklı tatlı bir mahcupluk oldu güzel insan. :) :)

Kendimde kullanmaktayım bir sorunla karşılaşmadım.

m5WWBV.jpg

Edited by Alphonso_Elric
  • Like 1

bilgisayar açıldığında bir süre bekletiyor işlem yapamıyorum donar gibi oluyor ve başlangıçta çalışan program sadece internet download manager var, ayrıca klasörler arası geçiş yaparkende bu şekilde oluyor

Güzel insan bu sekılde hata olmamalı kendimde kullanmaktayın ve bir sorun göremedim. (Hazırladıgım mouse packlerin srunlu olması dısında, mouse packleri silebilirsiniz.)

Donanım cesıtlılıgı cok fazla, olmaz demıyorum olabılır, sürücüleriniz yüklü değilmi. Birde kasma durumunda performans durumuna bır bakarsanız ıyı olur hangı program ne kadar ram ve işlemci kullanıyor bi takibi yapmanız iyi olacaktır. Ama öncelikli olarak sürücüleriniz mutlaka güncel olsun özellikle anakart ve ekrankartı.

enson yaptığın

Alpelwin 10 [X64] Enterprise Ltsb [18102015]

win 10 1511.10586 Final  sürümüne entegre etsende sonra ara versen çok güzel olacaktı, eminim benim gibi düşünende birçok arkadaş vardır...

• Like 2

Dostum

Sistemi indirdim ve kurdum. Gayet güzel.

Ama benim bir sorunum çıktı. Şöyleki bilgisyara bağlı SAMSUNG SCX-4200 yazıcımı kurmak mümkün olmadı.

Yazıcı sürücüsünü çalıştırıyorum ama yarıda kesip  "  BAĞIMSIZ DEĞİŞKENLER GEÇERSİZ  " diye bir uyarı geliyor ve yazıcıyı yükleme yapmıyor. Bana yazıcı da çok lazım oluyor. Bu yüzden kurmam lazım.

Bu konuda yardımlarını ve önerilerini bekliyorum.

• Like 1