Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Türkçe Yama Istek

exit
 Share

Recommended Posts

Adobe after effects cs6 için Türkçe yama varmıdır..? zira benim kurduğum adobe cs6 master collection'u Türkçe olarak kurulumunu yaptığım halde bir tek bu adobe after effects cs6 Türkçe değil şimdi bunu nasıl türkçeleştirebiliirm teşekkürler,birde bu acaba master collection içinden nasıl kjaldırılabilir eğer olmaz ise..

Edited by SON_VATAN

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Türkçe yamasina ihtiyaç duydugunuz programi burada belirtebilirsiniz..
Bizlerde boylece ne gerekliyse onun ustunde yogunlasip gereken yamayi temin etmeye calisiriz...

İstekde Bulunurken Programın download linklerinide verirseniz erişmemiz daha kısa ve kolay olur.

win7 home premium türkçe dil yaması varmı arkadaşlar ??

• 2 hafta sonra ...

1954 Alcatraz türkçe yamasını istiyorum yalnız indirdiğim yamalar çalışmadı read me' de yazınanların tıpa tıp aynısını yaptım olmadı mesela : 

-C:\Program Files\City Interactive\Alcatraz\scripts klasöründe bulunan text_keys.txt isimli dosyayı yedekleyin. Aksilik olması halinde bu dosyaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

- Bu yama dosyası oyun içinde kullanılan özel isimler ve kalıplar dışındaki metinlerin tamamını Türkçe'ye çevirmektedir. (Oyun menüsü, görev metinleri, oyun içi metinler ve video altyazıları vb.)

- Dosyayı oyunu kurduğunuz dizine yüklemeniz gerekmektedir. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunu açın ve oyun ayarlarından altyazıları etkinleştirin.

kurduğum dizine yüklüyorum fakat herhangi birşey yok ayarlardan sous-titre (alt yazı) olarak bakıyorum gene almanca fransızca rusça çıkıyor tr halen yok ^^ yardım edebilir misiniz ? 

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...