Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Türkçe Yama Istek

exit
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar bende benim için çok faydalı olduğunu düşündüğüm Windows 7 Manager 1.2.6 (x86x64)programının TÜRKÇE yamasını yapabilirmisiniz.

Download adresi=

Please register to see this content.

Şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar Lock on modern air combat oyununu1 haftadır çözemedim binlerce tuş kombinasyonu var türkçe yama lazım heryerde aradım ama bulamadım :mellow: buyrun linki de bu:

Rar pass:www.fulloyun.com

oyunun yüklenişi:

Edited by HighDamage

• 4 hafta sonra ...

Şu türkçe yama:

http://www.tnctr.com/topic/148419-office-2010-tr-dil-paketi/page__p__853862

Şurda da zaten orjinal türkçe var:

http://www.tnctr.com/topic/148474-offyce-2010-professional-plus-vl-orjinal-turkce/

• 2 hafta sonra ...

Agnitum Outpost Security Suite Pro 7 ye türkçe yama lazım

29q08hw.jpg

Kapsamlı Internet koruma özelliğine sahip antivirüs, güvenlik duvarı, antispam, web güvenliği ve proaktif savunma araçları. Bu ödüllü güvenlik duvarı, hızlı ve etkili anti-malware, kişisel antispam ve proaktif Host Koruma modülü sağlam bir kombinasyonu internet risklerinden çoğunluğu karşı müdafaa etmektir. otomatik yapılandırma hizmet ve diğer kullanıcı yardımları içerir. Outpost Security Suite Pro proaktif nasıl programları davranırlar kontrol ve PC üzerinde etkileşim tarafından kötü niyetli yazılımlara karşı ilk savunma hattı oluşturur. Host Koruma, hangi proaktif blokları ve sofistike hack tekniklerini ele geçirmesine veya veri çalmak, kullanılan tür izler korumak artık mümkün olduğunu kötü niyetli faaliyet demektir. tehditleri analiz ve işleme uyarıları, Host Koruma görüntüleniyor ederek, "önceden" botnet'ler ve yanlışlıkla veri ifşa gibi güvenlik risklerine karşı savundu rendering zero-day saldırılarından ve kalkanlar uygunsuz işlemleri karşı bilgisayar durur.

Proaktif güvenlik

• Sistem ve Uygulama Guard Yeni!

• Dosya ve klasör kilit Yeni!

• Preemptive tehdit koruması Geliştirilmiş!

• Kendini koruma Geliştirildi!

Ağ güvenliği ve sürekliliği

• Uygulama erişim kontrolü

• Optimize edilmiş firewall Yeni!

• Bağlantı güvenliği

• Kapsamlı kapsama

• Saldırı koruması

Etkin anti-malware

• 360 derecelik anti Geliştirilmiş malware!

• Modernize AV motoru Geliştirilmiş!

• E-posta ve USB aygıtları anlık kontrol Gelişmiş!

autorun nesneler için • Heuristic analizörü Yeni!

• Daha iyi yönetilebilir malware karantina Geliştirilmiş!

• Daha hızlı, daha akıllı taramalar

• Zamanlanmış taramalar ve istisnalar

E-posta ve web: gizlilik ve güvenlik

• Anahtar kelime tabanlı Eski Haline Getirildi engelleme!

• Koruma spam

• E-posta güvenliği

• Güvenli olmayan web sitesine erişim kısıtlama

• IP Blocklist temiz sörf tutar

Kişisel veriler için • Güvenli depo

• Ad-free, anonim sörf

İzleme ve Kontrol

parmaklarınızın New at • Program etkinliği izlemek!

• Hızlı durum değerlendirmesi

• işleme uyarıları

• Süreç etkinlik

• Ağ etkinliği izleme

• Şifre koruması, çoklu konfigürasyon profilleri

• Yönetilebilir olaylar günlükleri

Uyumluluk

• Sürücü belgesi ve 64-bit sistemler destek

• Windows 7 desteği Geliştirilmiş!

• IPv6 desteği

• Adaptive Firewall

kesintisiz oyun ve video görüntüleme için • Eğlence modu

Kolaylık ve Kullanım Kolaylığı

• Otomatik yapılandırma

• ImproveNet daha hazır yapılandırmaları sunar

• SmartAdvisor - Sohbet, bağlam-duyarlı yardım

• Hands-free güncellemeleri

• Otomatik mod öğrenme

Desteklenen platformlar: 32 - ve 64-bit Windows (Windows 7, Vista, XP, Server 2003, 2008), Windows 2000 (SP3 ve üzeri).

Neler Yeni Outpost 7 Yenilikler:

• Uygulama koruma Yeni! Outpost's Proaktif Koruma modülüne bir yükseltme olarak gelen yeni Uygulama Guard özelliği, hassas verileri internet erişimli çeşitli an haberci, web tarayıcıları, e gibi uygulamalar-posta istemcileri ve e uzlaşmasının-bankacılık yazılımı tarafından saklanan savunur. Öğeleri gibi / kurtarmak mantık bilgi ve şifreleri, yapılandırma dosyaları, elektronik cüzdan içeriğini, vs artık kalkanlıdır değiştirilmemiş olması veya yetkisiz olmayan ilgili uygulamalar tarafından kaçırıldı önbelleğe.

• Sistem Geliştirilmiş koruma! Outpost's Proaktif Koruma modülüne bir uzantısı olarak, System Guard özelliği kritik sistem dosyalarının ve yanlış kullanım ve uzlaşma karşı yapılandırmaları korur. korunan öğelerin listesi korumalı sistem yazılımı listeye seçtiğiniz program ekleyerek genişletilmiş olabilir.

• Dosya ve klasör kilit Yeni! File & Folder Lock işlevi yolsuzluk, değişiklik ya da diğer kullanıcı ya da malware tarafından yasadışı erişim, yerel olarak saklanan varlıklarının koruma sağlar. Outpost içinde Proaktif Koruma ayarları panelindeki "Dosya ve Klasör Kilidi" bölümünde sadece birkaç tıklama ile, sadece bir klasörü seçebilir veya korumak istediğiniz dosya ve erişim parola belirleyerek sınırlamalar koymak.

• Gerçek zamanlı dosya ve kayıt defteri Etkinlik izleme Yeni! Dosya ve Registry Aktivite paha biçilmez bir fırsat herhangi bir aktif sürecinin etkinliği ve gerçek zamanlı sistem değişiklikleri izleme izleyerek daha yakından mesafeden sistem olaylarını incelemek sağlar. Kullanıcı, sipariş Outpost'un bol fonksiyonlu bir eylemi kendi yolunu ve zaman gibi iz kayıt değişiklikleri her etkin süreç analiz edebilirsiniz.

• Antivirus Gelişmiş modül! Antivirus motor yeni algılama ve tedavi yetenekleri ile geliştirilmiştir. Ayrıca, Karantina bileşen daha etkili olmaya taşınmış oldu - artık daha kolay kuşkulu nesneler üzerinde karar's. Agnitum's buluşsal analiz, antimalware bir kısmı sistem autostarted nesnelerin davranışlarının etkili izleme start-up sağlamak üzere güncelleştirilmiştir.

• Yeni İçerik Filtreleme Restored! Legacy Outpost 4.0, İçerik Filtreleme Outpost yeni sürümünde restore edilmiştir. Modül tanımlı anahtar kelimelerin varlığı için belirli bir sayfa önce yüklendiğinde, web içerikleri analiz eder ve uzak şüpheli ya da olumsuz içerikli Internet üzerinde kaynaklardan kullanıcı ederek,.

• Genişletilmiş Anti-Kaçak yetenekleri Geliştirilmiş! verilerin yeni tip kaçak teknikleri Outpost'un Proactive Defense modülü içine yeni saldırıların sıfır-gün tehditlerine istihdam karşı güncel koruma sağlamak için dahil edilmiştir. Modül etkinliği başarıyla yeni malware örneği caydırmak ve kaçak testleri mevcut geçerek kanıtlanmıştır.

• Güncelleme işlemi Gelişmiş! ana antivirüs motoru (çalıştırılabilir modül) için güncelleştirmeler kullanılabilir hale ne zaman, otomatik olarak kullanıcı katılımı (elbette sağlamak için gerek kalmadan uygulanacak sistem reboot için). Bu son koruma sağlar hep yerinde kullanıcının sonunda herhangi bir zorlukları yoktur.

• Kararlılık yeni platformlar Geliştirilmiş üzerinde! Outpost 7 sanatçısını yeni standartların giriş yapmak daha iyi uyumlu ve yeni Windows 7 platformunda çalışan istikrarlı yavaşlama ve birlikte çalışabilirlik sorunları daha az oluşumları ile. Bu değişiklikler Outpost daha iyi yeni Windows işletim sisteminin gelecek varış karşılamak için konumlandırılmış olun.

bir facelift Geliştirilmiş • Kullanıcı arayüzü!

Arayüz değişiklikleri modern Windows 7 bakmak yansıtacak şekilde ve ürün bildirimler daha iyi görünürlük sağlamak tasarlanmıştır. panel programı yapılandırma daha yapmak ayarı yeniden tasarlandı.

DOWNLOAD!:

Agnitum Outpost Security Suite Pro 7.0.1 (3376.514.1234) Final 32 - Bit

• 2 hafta sonra ...

EximiousSoft GIF Creator 5.79

Bu programı türkçeleştirecek birini arıyorum

Katılımsızı

burada mevcuttur

Edited by &ULTİMATE&

EximiousSoft GIF Creator 5.79

Bu programı türkçeleştirecek birini arıyorum

Katılımsızı

burada mevcuttur

grnt000s.jpg

001zy.jpg

002hid.jpg

türkçeye cevirdim patch dosyasını da oluştuturdum ama ''exe'' de hata aldım . '' restorator '' programıyla yaptım programı kaldırıp tekrar mı yüklemem gerek yoksa exe yi programın olduğu klasöremi atmam gerek üstadlardan yardım bekliyorum. aldığım hatayı ekliyorum

grnt001p.jpg

slm oncelikle islerinizden ustun bsarilar dilerim sizden bir ricada bulunacagim mumkunse verecegim pogrami eyer tukce yaparsaniz cok makbule gecer cogu arkadaslarimizinda isini gorur nekadar aradiysam birturlu turkcesini ve turkce yamayida bulamadim iNSALLAH siz saygideyer dostlar yaparsiniz cevabinizi bekliyorum saygilar linkide veriyorum-

Edited by beyaz gulum

merhaba,

Admin arkadaşım üyelerde tuneup 2008 tr yama isteği bulunmakta.. bunun yerine elimde tuneup utulies 2009 program ve yamaları serial+crack ve windowxs xp images bulunmakta sitenize upload edebilmem için yardımcı olursanız faydam dokunur.. dosya yaklaşık 56kb mail iletimine fazla geliyor..

Ayrıca üyelerin oyun türkçe yamalarına google arama çubuğuna yazıp ulaşmaları daha çabuk olur..Aslında bir çok program içinde bu geçerli tabi--> bazı ticari programlar için bu olmuyor...

Aşağıdaki soruya cevap üretebilirseniz bende memnun olacagım..

solidworks 2008 sp0 ın türkçe yaması varsa iyi olur Teşekkürler..

Solidworks 2008

Solidworks bilgisayarda 3D tasarım yapabileceğimiz oldukça kolay ve anlaşılır bir program. Bilgisayar destekli tasarım konusunda Mühendislerin, Makinecilerin sıklıkla kullandığı programların başında gelir.

Diğer sürümlerine göre oldukça çağ atlamış diyebilirim. Harika tasarlanmış yeni toolbar sayesinde alışana kadarda olsa dikkati çekiyor. Tabiki bunlar için bazı gerekli şeylerde var mutlaka. Ne diye soracak olursanız. Program için güzel bir ekran kartı gerekli + Ram desteğiniz sağlam olması lazım.

Edited by anywhen

• 1 ay sonra...

FIFA MANAGER 11 TÜRKÇE YAMA

BULURSANIZ SEVİNİRİM.

[warning][color="#000000"][b]DİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin [img]http://i13.tinypic.com/3090qz6.jpg[/img] Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.[/b][/color][/warning]