Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Türkçe Yama Istek

exit
 Share

Recommended Posts

sayın tnc takımı herkezin çokca kullandığı başarıulı bir antivirüs olan free aviranın türkçe yaması olsa avirayı herkez kullanır düşüncesindeyim

saygılarımla

http://dw.com.com/redir?edId=3&siteId=4&oId=3001-2239_4-10322935&ontId=2239_4&spi=179aab55f0af2b3bc94df80f8bd95296&lop=txt&tag=idl2&pid=11124645&mfgId=6290072&merId=6290072&pguid=U1@eGAoPjF8AAF58Vc0AAAHN&destUrl=http%3A%2F%2Fsoftware-files-l.cnet.com%2Fs%2Fsoftware%2F11%2F12%2F46%2F45%2Favira_antivir_personal_en.exe%3Fe%3D1267742725%26h%3Deb6b96a2c6714c902bce89a522e63b66%26lop%3Dlink%26ptype%3D1901%26ontid%3D2239%26siteId%3D4%26edId%3D3%26spi%3D179aab55f0af2b3bc94df80f8bd95296%26pid%3D11124645%26psid%3D10322935%26fileName%3Davira_antivir_personal_en.exe[/CODE]

Edited by tutuklu8

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Arkadaşlar forumda ve internette aradım ama bir türlü bulamadım.Dr.Batcher 2.0.1 programının türkçe yamasını bir türlü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Program Hakkında Bilgi

QUOTETanıtım:

Batch file (yığın dosyası) olarak da adlandırılan .bat uzantılı dosyalar, Windows işletim sistemi için farklı görevleri yerine getirmek için oluşturulmuş betik (script) dosyalarıdır. Dr.Batcher programı ile .bat ve .cmd uzantılı dosyalar oluşturabilir veya düzenleyebilirsiniz.

Özellikleri:

· .bat ve .cmd uzantılı betik dosyaları oluşturma

· Komut ekleme kütüphanesi ile kolay kullanım

· Kendi komutlarınızı yazabilme imkanı

· Oluşturulmuş .bat dosyalarını düzenleme

· Yazdırma desteği

· Komut test etme

· İleri ve geri alma

· Komut kopyala, kes, yapıştır desteği

· Gelişmiş ara ve değiştir özelliği

.bat uzantılı dosya ile yapabileceklerine örnekler:

· ip adresinizi yenileyebilirsiniz

· Çalma listesi oluşturabilir ve medya oynatıcınıza manuel olarak parça ekleyebilirsiniz

· ActiveX kütüphaneleri ve COM bileşenleri yükleyebilirsiniz

· Yazılım yükleme yapabilirsiniz

· Çoklu dosya yeniden adlandırma yapabilirsiniz

· ve daha pek çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Programın linki

CODEhttp://www.pcprogrami.com/Program/DrBatcher_200_-_Bat_Uzantili_Dosyalari_Duzenleme_Programi.html

edit:link yenilendi

---------------

Paylaşmak Güzeldir

Alemdar 17

Metın35 full türkçe yama npcler ve görevler dahil yapın lütfen daha önce diğer sitelerden araştırdım hepside virüslüydü siz yaparsanız daha iyi olur

LİNK :

Please register to see this content.
ilk baştakini dowluand edin ben o sürümden oynadığım için

şimdiden ellerinize sağlık

lütfen konuyla ilgilenin

Konuyla sadece yönetim ilgilecenecek diye bir kural yok arkadaşlar. Burası paylaşım yeri. elinde olan konuyu görünce mutlaka paylaşacaktır. Cevap gelmiyorsa demekki kimse bulamadı. İşi gücü bırakıp Türkçe çeviri yapan bir kadromuz yok benim bildiğim kadarıyla. Gönüllü arkadaşlar ilgilenecektir bekleyin lütfen!

Konuyla ılgısızler modlar anca kufur edıcen gelsınler

Gerçekten işe yarıyorsa buyrun ilk küfrü siz edin!

arkadaslar öncelıkle hepinize selam ? autodesk 3dmax türkçe yama varmıdır ? veya hazırlanabılırmı? ınternette baktım bırcok sıtede arkadaslar sacmalamıs ? veya ben beceremedım ? bır turlu bulamadım yardımcı olursanız öncelıkle benı ve 7-8 arkadasımı ve bu yamayı arayan bırkac yuz arkadası memnun etmıs olursunuz ? emeğinize sağlık..