Jump to content

Türkçe Yama Istek

exit
 Share

Recommended Posts

Türkçe yamasina ihtiyaç duydugunuz programi burada belirtebilirsiniz..

Bizlerde boylece ne gerekliyse onun ustunde yogunlasip gereken yamayi temin etmeye calisiriz...

İstekde Bulunurken Programın download linklerinide verirseniz erişmemiz daha kısa ve kolay olur.

Çok faydalı bir bölüm olmuş. Bu konuda emeği geçen herkese tşkler. İsteklere cevap gelmiyor son zamanlarda. Mesela ben ESET Smart Security 3.0.560.0 Türkçe Yamasını istemiştim. Ama üzerinde çalışılıyor gibi bir cevap bile gelmedi. Bu konuyu açan ve emeği olan arkadaşlar sizleri bekliyorum. Neredesiniz.

• 2 hafta sonra ...
yav abi adamlar hangi birine yetissinler . valla bende bir yama isteyecektim ama 8 sayfayida okuyunca vazgectim. adamlarin yerinde olsam kafayi yerim. link isteniyor ama kimse dogru durust ne link vermis ne bisey... sabrinizi takdir ediyorum sayin adminim

İyi bakarsan sayfanın üstüne benim her türlü bilgiyi ayrıntılı bir şekilde verdiğimi görürdün. Ben bu konuya özellikle hassasiyet gösterdim. Üstatların işi kolaylaşsın diye. Eğer yamanın yapılması mümkün değilse sadece onu öğrenmek için ikinci bir mesaj yazdım. Çünkü 2 hafta oldu ilk mesajımı yazalı. En azından ilgileniyoruz diye yazılsaydı içim rahat edecekti.

Ama dediğin doğru. Millet hiç bilgi vermiyor. Hakikaten ilginç. Birde cevap bekliyorlar.

Edited by bmw70

• Administrator
İyi bakarsan sayfanın üstüne benim her türlü bilgiyi ayrıntılı bir şekilde verdiğimi görürdün. Ben bu konuya özellikle hassasiyet gösterdim. Üstatların işi kolaylaşsın diye. Eğer yamanın yapılması mümkün değilse sadece onu öğrenmek için ikinci bir mesaj yazdım. Çünkü 2 hafta oldu ilk mesajımı yazalı. En azından ilgileniyoruz diye yazılsaydı içim rahat edecekti.

Ama dediğin doğru. Millet hiç bilgi vermiyor. Hakikaten ilginç. Birde cevap bekliyorlar.

ESET yakın zamanda türkçesini çıkarır 3.0 sürümü için. www.nod32.com.tr'den takib edebilirsiniz.

• 2 hafta sonra ...

Merhaba arkadaşlar

Bu acronis image mükemmel bir program fakat herkes kulanamıyor .

Ben kulanıyorum ve tavsiye ediyorum ama türkçe olmadığı için kimse kulanamıyor.

Bu programa tükçe yama bulabilir yada yapabilirmisiniz

Selamlar!

WinQSB adlı bir programın Türkçe'sine ihtiyacım var.

Programı daha kolay bulmanız açısından kısayolunu da ekledim.

Please register to see this content.

Bu programı türkçeleştirmek için bir yama yapabilir misiniz? ya da komple türkçeleştirip tekrar bir kurulum dosyası oluşturabilir misiniz?

Bunu yapabilecek bir arkadaşa sembolik olarak 50 ytl verebilirim.

Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunar, Türkçe yama arayışında olan herkese de kolay gelmesini dilerim..

Arkadaşlar Kaspersky 8 in Türkçe yaması olan ya da yapabilecek olan varsa yardım edin

http://dnl-eu10.kaspersky-labs.com/devbuilds/8.0.0.89/English/2007_12_10_16_19/kis.en.msi[/CODE]

Edited by hnc

bana nod32 turkçe lazım bişey anlamıyorum yaaaa.. bide nod32 internete baglı olmadıgım zamanlarda server connectşng filan diyo acaba ne diyo ;) yani full degilmi acaba aslında teknişk servis acizane öğrenci evimize gelince kendi yuklemişti ama.. bilen ler varsa teşekkürler..

• 2 hafta sonra ...
Türkçe yamasina ihtiyaç duydugunuz programi burada belirtebilirsiniz..

Bizlerde boylece ne gerekliyse onun ustunde yogunlasip gereken yamayi temin etmeye calisiriz...

İstekde Bulunurken Programın download linklerinide verirseniz erişmemiz daha kısa ve kolay olur.

fifa 2007 türkçe spiker yaması

• 2 hafta sonra ...

kusurabakmayın acemilik yama bölümüne açtım konuyu ama ... malesef.

mrb üstadım mümkünse ve zahmet vermiyeceksem VMware Workstation 6.0.2 Build 59824 for Windows bu programın tr yamasını bulabilirmiyiz yardımınız için simdiden tşk.

prg formda mevcut