Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Türkçe Yama Istek

exit
 Share

Recommended Posts

Program İsmi: Lock My PC v4.4.5.647

Download Adresi:

http://rapidshare.com/files/90729606/Lock_My_PC_v4.4.5.647_EnverYigit.rar[/CODE]

[b]Ne işe Yaradığı:[/b] Pc başında yok iken devreye girip şifreli koruma sağlayan bir programdır

[color=#006400]Bu programın türkçe çevirisini yapabilirseniz sevinirim...[/color]

[right][color=#FF0000][b]EnverYigit[/b][/color][/right]

Shadowuser Pro 2.5.0.225 Türkçe Yaması Lazım

arkadaşlar elinde ShadowUser Pro 2.5.0.225 türkçe yaması olan varsa upload edebilirmi

o kadar aradım bulduğum linklerin hepsi kırık çıktı

yardımlarınız için şimdiden tşk.

Shadowuser Pro 2.5.0.225 Türkçe Yaması Lazım

arkadaşlar elinde ShadowUser Pro 2.5.0.225 türkçe yaması olan varsa upload edebilirmi

o kadar aradım bulduğum linklerin hepsi kırık çıktı

yardımlarınız için şimdiden tşk.

Please register to see this content.

türkçe yamasıyla birlikte

İndirdikten sonra ShadowUser Pro 2.5.0.225.exe"ye tıklayın Otomatik kurulacaktır.Sistemi başlatmadan önce Türkçe yamayı kurun.Yeniden başladığında masaüstünde bulunan ilacı çalıştırıp kayıt kodunu tamamlayın.Saatin yanında gri renkte simge ikonu sağ tıklayın enable ShadowModeye tıklayın yeniden başlatın.

türkçe yamasıyla birlikte

İndirdikten sonra ShadowUser Pro 2.5.0.225.exe"ye tıklayın Otomatik kurulacaktır.Sistemi başlatmadan önce Türkçe yamayı kurun.Yeniden başladığında masaüstünde bulunan ilacı çalıştırıp kayıt kodunu tamamlayın.Saatin yanında gri renkte simge ikonu sağ tıklayın enable ShadowModeye tıklayın yeniden başlatın.

Yardımlarınız için saolun indirdim işimi görecek yanlız şifreleme konusu baya karışıkmış

güzel program türkçe ve full herkese tavsiye ederim

Merhaba,

Trend Micro Internet Security 2008 Pro sürümünü Türkçeye çevirmeye çalışıyorum.

Resimlerde göründüğü kadar çevirdim. Ama çevrilecek diğer kısımların, özellikle ana konsoldaki bilgilerin ve ana konsoldaki menüleri açınca çıkan kısımlardaki bilgilerin kaynağını bulamıyorum.

Bu konuda bilgisi olan arkadaş var mı?

Bir de tercüme edilmiş Tmdshell.dll dosyasını orijinali ile değiştiremiyorum. Aşağıdaki hatayı veriyor. Başka hangi program bu dosyayı kullanır?

tmdshellerrordr2.jpg

updatereadytrbv9.jpg

updatedtrkq6.jpg

logstrms7.jpg

exittrbv1.jpg

tmdshellmb9.jpg

Edited by K.a.d.i.r

bit defender antıvırus v10 sürümünün türkçe yaması lazım bulabilirmisiniz ? şimdiden elinize sağlık yalnız plus olmayacak yani :)

Yama değil kendisi Türkçe:

veya

Ekran görüntüleri:

ProShow_Producer_3.2.2040_by_AkozdemiR_www_TNCTR_com

buradan aldığım proshowun tr yamasını aramaktan başım döndü valla ya :drinks: arkadaşlar bu yama olan varsa upload yapabilirmisiniz ? teşekkürler

Akozdem!R--> Bunun Türkçe yaması yok. En azından ben görmedim.

Edited by Akozdem!R