Jump to content

samsung e250

türkoğlutürk

Recommended Posts

p><p><!--ImageUrlBegin--><a  href=http://img217.imageshack.us/img217/4998/dsci0038gz8.jpg' alt='dsci0038gz8.jpg'>

temzi ve üzerinde bir çizik bile yok 512 mb hafıza kartı , kullaklıgı, garanti belgesi ,kutusu ,kullanım klavuzu hepsi içinde pazarlıksız 250 ytl ben mersin tarsustayım mersin dışından alacaklara kargo ücretinide ben karşılarım ilgilenen aradaşlara duyrulur

[temzi ve üzerinde bir çizik bile yok 512 mb hafıza kartı , kullaklıgı, garanti belgesi ,kutusu ,kullanım klavuzu hepsi içinde pazarlıksız 250 ytl ben mersin tarsustayım mersin dışından alacaklara kargo ücretinide ben karşılarım ilgilenen aradaşlara duyrulur

...walla ankarada 512 hafızakartlı garantili full 250 ytl ...

kardeş bune allah aşkına ankarada 220ytl ye sıfırı satılıyor 512 mb hafıza kartlı sen dalgamı geçiyorsun ya sormadan edemiyecem neden kırmızı aldın

kırmızıyı sevdiğim için aldım kardeş umarım merakın gitmiştir ankarada olabilir ben 370 ytl almıştım 5 ay önceye buralarda ise halen 300 ytl civarında lütfen almak isteyen arkadaşlar yazsın

kırmızıyı sevdiğim için aldım kardeş umarım merakın gitmiştir ankarada olabilir ben 370 ytl almıştım 5 ay önceye buralarda ise halen 300 ytl civarında lütfen almak isteyen arkadaşlar yazsın

ona bakarsan kardeş bende 400ytl ye aldım 512mb hafıza kartıylan benden demesi samsung alırken para ediyorda satarken pek okadar etmez neyse işallah satarsın bende yiyenime alacaktım o yüzden cevap verdim kardeş yanlış anlama 150ytl verirsen alalım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...