Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Win10_1511_Turkish_X86X64_16In1

köylü
 Share

Recommended Posts

usta ellerine saglık ...usta merak ettim msdn olarak 10 sürüm warken sizde nasıl 16 sürüm oldu yoksa microsoftla gizli anlaşmanızmı war :yahoo: :yahoo: :yahoo: :rofl: :rofl:

birde seçmeli akTivasyon mevcutmu?

Edited by bozart
  • Like 1

usta ellerine saglık ...usta merak ettim msdn olarak 10 sürüm warken sizde nasıl 16 sürüm oldu yoksa microsoftla gizli anlaşmanızmı war :yahoo: :yahoo: :yahoo: :rofl: :rofl:

birde seçmeli akTivasyon mevcutmu?

vl sürümlerde eklenmiş. :D

• Like 1

Aktivasyon yoktur bazı makinalarda aktivasyon arka planda çalışıp kurulum tamamlanamadığı için eklemedim

USTA ben 6 tane den fazla windows10 indirdim (1 i aktivasyonlu emreninki) geri kalan aktivasyonsuz hepsini sanalda denedigim halde arkaplanda takılı kalıyor...sizin bir önceki win10 hariç birde dün akşam ulubey in win10 çalişmasını indirip sanalda denedim çaliştı ....yani bunun herhalde aktivasyonla alakasını olduguda şüpheli....yada win10 la ilgilide olabilir ..neyse ben akşama bu çalişmanızıda indirip sanalda denerim bilgilendiriirim :)

• Editor

Baska yere upload sansım yok bu lanet turbobitide para için felan tercih etmiyorum sadece güzel bir uploader programı var kesildimi kaldığı yerden devam ediyor onun için tercih ediyorum indiren arkadaşlar alternatif ekleyebilir bu konu için alternatife izin veriyorum

• Like 5

Win10_1511_Turkish_x32x64_16in1

p88lMq.gif

9qq0jk.png

B6633g.png

Bu gün itibarı ile güncel bir çalışmadır çıkarılan bileşen yoktur setup.exe ve elle kurulum dosyaları silinmemiştir netfx3 ve yukarıda görülen 3 adet güncelleme eklenmiştir 32 bit kurulum dosyaları kullanıldığı için uefi desteği yoktur lakin herhangi bir x64 iso dosyası içerisine buradaki install.wimi koyarsanız uefi kurulum yapabilirsiniz  aktivasyon yoktur esd sıkıştırma yapılmıştır multiboot için kullanılabilir nt6 işleminde sorun yoktur

iso boyutu:4.15gb

hash değeri:md5:2F7525D8600B8852927C2B04FC6CEB01

link:http://turbobit.net/nhr2j1qv0s8w.html

rar şifresi:köylüWindows hakkında yazan resimde neden İS Der

Windows Hakkında ki resimde neden İS Derlemesi yazıyor. Bende şimdi formatladım aynı yazı bendede var  dikkatimi çekti cevaplarsanız sevinirim.

O974On.jpg

Usta sanalda denemeden önce seçmeli aktvasyonu  ve sag tık donatıları da boot ettim çalişti..çalişma on numara ellerine saglık........

sag tık donatılar çalişması için forjest  ve seçmeli aktvasyon içinde casper0007 ustaya burdan teşekkürler

Edited by bozart
  • Like 5

Usta sanalda denemeden önce seçmeli aktvasyonu  ve sag tık donatıları da boot ettim çalişti..çalişma on numara ellerine saglık........

sag tık donatılar çalişması için forjest  ve seçmeli aktvasyon içinde casper0007 ustaya burdan teşekkürler

seçmeli aktvasyonu paylasırmısın, tşkler

Edited by ozanaus
  • Like 2